Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

OPPO: Telefón,ktorý sa dá zložiť na 3 časti

0

Spoločnosť OPPO uviedla koncept skladacieho telefónu, ktorý obsahuje pánt na trojnásobné skladanie. Zariadenie sa dá zložiť do kompaktnej formy a posúvaním nahor možno odkryť väčšiu obrazovku. Dizajn sa pravdepodobne neobjaví na spotrebiteľskom zariadení, OPPO však má v roku 2021 predstaviť svoj prvý skladací telefón. V dizajne skladacích smartfónov zatiaľ najďalej zašli Samsung a Huawei, a tak čakáme podrobnosti o tom, ako bude skladací telefón OPPO vyzerať.

Čínsky výrobca už v spolupráci s japonským dizajnérskym štúdiom nendo vytvoril koncepčný telefón s pántom na trojnásobné skladanie. Zariadenie sa ľahko zmestí do dlane a vysunutie jedného vyklápacieho krytu vám umožní prístup k 1,5-palcovej obrazovke, ideálnej na prijímanie hovorov, prezeranie prichádzajúcich oznámení alebo spustenie hudobného prehrávača. Po vysunutí druhej časti dostanete 3,15-palcovú obrazovku, ktorá je podľa OPPO ideálna na fotografovanie alebo príležitostné hranie hier.

Na vonkajšej strane sú umiestnené štyri fotoaparáty. Po úplnom vysunutí získate 7-palcový formát s úzkym rámom. Do krytu je dokonca zastrčený stylus podobný tomu, ktorý nájdete v sérii Note 20. Hoci dizajn predznamenáva budúcnosť telefónov, je nepravdepodobné, že by sme sa s ním v blízkej budúcnosti stretli na spotrebiteľskom zariadení. Prvý skladací smartfón OPPO by mohol mať rolovateľný displej a bude debutovať niekedy začiatkom budúceho roka.

Zdroj: androidcentral.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať