Image
7.11.2016 0 Comments

OKI predstavuje nový model veľkoformátovej tlačiarne ColorPainter E-64s

ColorPainter E-64s je najnovší prírastok do radu veľkoformátových ECO solventných tlačiarní OKI. Maximálna šírka média je 1 626 mm (64 palcov) pri maximálnej hrúbke potlačovaného média 0,63 mm a maximálnej hmotnosti kotúča 24 kg. Na tlač využíva šesť farieb ECO solventných atramentov s certifikáciou Greengard. Vďaka tomu dosahuje veľký tlačový gamut na väčšine potlačovaných materiálov.

Rozmery zariadenia sú 283 × 83 × 126 cm a hmotnosť neprekračuje 228 kg. Rýchlosti tlače siahajú od 1,9 m2/h pre najjemnejšie detaily až po 22,9 m2/h pre rýchlu produkciu, pričom štandardný režim dosahuje hodnotu 10,9 m2/h. Maximálne rozlíšenie je 1 080 DPI.

Vďaka použitiu ECO solventných SX atramentov s vysokou odolnosťou, nízkym zápachom a vysokou denzitou majú používatelia možnosť tlačiť s vyššou produktivitou, nižšími nákladmi a v lepšom pracovnom prostredí.

ColorPainter E-64s je určený na veľkoplošnú potlač materiálov na vonkajšie i interiérové použitie. Je vhodný na tlač fotografií na lesklé i matné materiály a obrazov na plátno, ďalej na tlač tapiet, podlahovej grafiky, nízkonákladovú tlač samolepiek a etikiet, potlač samolepiacich nálepiek na auto a na potlač backlight médií.

Nový produkt je cenovo dostupný, má nízke náklady na tlač a je vybavený množstvom pokročilých technológií, ktoré prevzal z vyšších a drahších modelov produkčných veľkoformátových tlačiarní OKI.

Čo pomáha ku kvalitnej tlači?
Štvrtá generácia Smart Pass (SP4) znižuje prestrek (overspray), eliminuje páskovanie (pass-to-pass banding), citeľne redukuje zrnitosť v poltónových oblastiach a produkuje hladké pleťové tóny. Prispieva tak k špičkovej obrazovej kvalite a univerzálnemu použitiu.

DDP (Dynamic Dot Printing) technológia riadi a optimalizuje veľkosť jednotlivých bodov pre čo najlepšiu kvalitu tlače. Umožňuje tiež tlač s vysokým rozlíšením bez znižovania rýchlosti. Tretia generácia Smart Nozzle Mapping (SNM3) na kompenzáciu upchatých dýz minimalizuje čas odstávok. Okrem manuálneho nastavenia môžu sa novo dýzy nastavovať aj automaticky.

Technológia SSS (Safe Scanning System) minimalizuje poškodenie tlačového materiálu spôsobené dotykom tlačových hláv. V prípade detekcie problému môže dôjsť k pozastaveniu úlohy, korekcii média a pokračovaniu tlače, čo znižuje spotrebu času, atramentu i tlačového materiálu.

Vstavaný ionizér slúži na neutralizáciu statickej elektriny, čo je jeden z najčastejších zdrojov tlačových defektov. Účinný je i v prostredí s nízkou vlhkosťou. Inovovaný spôsob prietoku vzduchu tlačiarňou prispieva k rýchlejšiemu schnutiu atramentu. Vzduch sa privádza zozadu a vyfukuje pod predným krytom.

Ovládací softvér CP Manager dodávaný s radom ColorPainter umožňuje ovládať zariadenie z PC, tabletu či smartfónu, operátor môže takto dokonca riadiť E-64s cez e-mail či Twitter.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Huawei podporuje nadaných študentov prostredníctvom technológií umelej inteligencie

16.01.2020 17:53

Huawei podporuje mladé talenty naprieč celým svetom a neobišiel ani Slovensko. Pre rozvoj nových prelomových technológií ako 5G či umelá inteligencia bude spolupráca s akademickou obcou nevyhnutná aj ...

Tlačové správy

Sound Blaster G3: Konzolové hry dostanú podporu Sound Blaster

16.01.2020 17:45

Spoločnosť Creative Technology dnes oznámila vydanie Sound Blaster G3, prenosného herného USB DAC prevodníka so zosilňovačom, ktorý predstavuje najnovší prírastok revolúcie Sound Blaster, ktorá vznikl ...

Tlačové správy

CZ: NETGEAR predstavil svoje novinky pre rok 2020

16.01.2020 16:13

Společnost NETGEAR, globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy a poskytovatele služeb, představila své novinky pro letošní rok. Učinila tak v rámci 53. ročníku vele ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá