OKI Pro8432WT s bielym tonerom potlačí drevo, kov aj sklo

Tlačové správy
0

Model OKI Pro8432WT je zástupcom novej generácie LED tlačiarní OKI formátu A3 s bielym tonerom. Vďaka transferovým materiálom potlačí širokú škálu povrchov vrátane bavlny, skla, kovu či dreva.

Tlačiareň OKI Pro8432 je vhodná pre copy centrá, grafické štúdiá a ďalšie oblasti, kde je dôležitá tlačová kvalita a široká škála materiálov, s ktorými je možné pracovať. Pre svoje kompaktné rozmery ide o model vhodný do menších prevádzok, vyniká tiež rýchlym a jednoduchým nastavením a uvedením do prevádzky.

Vďaka bielemu toneru môže OKI Pro8432 produkovať plnofarebné transfery na dekoráciu podkladu akejkoľvek farby. Tlač je kompatibilná so všetkými hlavnými značkami transferových materiálov.

V kombinácii s najnovšími nízkoteplotnými transferovými materiálmi dokáže dekorovať takmer akýkoľvek povrch od bavlny cez syntetické vlákna až po kov, sklo, akryl či dokonca drevo.

Tlačiareň s úspornou LED technológiou formátu A3 s označením OKI Pro8432 tlačí rýchlosťou 35 strán za minútu s rozlíšením 1200 × 600 DPI. Spracuje papier až do hmotnosti 256 g/m2, viacúčelový podávač má kapacitu 100 listov a zásobník 300 listov. Štandardne sa zariadenie s 800 MHz procesorom dodáva s 256 MB RAM, ktorú je možné rozšíriť na trojnásobok a voliteľne doplniť 16 GB pamäťovou kartou SDHC. Na sieťové pripojenie slúži Ethernet, Wi-Fi modul je voliteľný. Kapacita tonerov je 10-tisíc strán (farba) a 4 500 strán (biela). Kompaktná tlačiareň má rozmery 36 × 45 × 55 cm a hmotnosť 37 kg.

K profesionálnej tlačiarni OKI Pro8432 sú pribalené dva náhradné biele tonery, ktoré umožnia vytlačiť s bielou farbou až 13-tisíc strán. Na zariadenie sa po bezplatnej registrácii poskytuje záruka 3 roky v mieste prevádzky, na LED hlavu je ako pri všetkých zariadeniach OKI záruka doživotná.

Zobrazit Galériu

PRCOM

Všetky autorove články
OKI Pro8432WT OKI

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať