PC REVUE
Image
31.5.2017 0 Comments

O2 má výpadok služieb, na odstránení poruchy pracuje

Zákazníci O2 Slovensko a O2 Česká republika majú problémy s prihlásením sa do siete lokálneho operátora v roamingu a nemôžu realizovať prichádzajúce, odchádzajúce hovory, SMS, MMS a ani využívať dátové služby.

Firma O2 má výpadok služieb. Ako informovala hovorkyňa O2 Slovakia Tereza Molnár, následkom toho majú zákazníci O2 Slovensko a O2 Česká republika problémy s prihlásením sa do siete lokálneho operátora v roamingu a nemôžu realizovať prichádzajúce, odchádzajúce hovory, SMS, MMS a ani využívať dátové služby.

Zároveň nie je možné volať zo SR do zahraničia. Výpadok nastal podľa zverejnených informácií na strane dodávateľa CETIN, s ktorým firma intenzívne pracuje na odstránení poruchy. "Cely tím špecialistov na českej aj slovenskej strane celú noc pracoval na riešení problémov. Mrzia nás komplikácie a našim klientom sa veľmi ospravedlňujeme. Riešenie problému je pre nás prioritou a o ukončení výpadku a výsledku budeme informovať," uzavrela hovorkyňa.

Autor: SITA
O2

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Telekomunikácie

Telekom predstavil lákadlá vianočnej kampane. Tešiť sa môžete na iRobot Roomba, 49“ TV Samsung či Sony PlayStation

23.10.2018 09:45

Vianočnú kampaň roka 2018 odštartuje Telekom v stredu 24. októbra 2018. Ponuka je skutočne pestrá. Tento rok nechýba darček pre všetkých (StreamOn), odmenou za aktiváciu či predĺženie paušálu budú ext ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

DOCKITIN

Najnovšie videáPC forum button