6.8.2012 0 Comments

Nový šetrný XXL multimediálny displej AOC e2752Vq

Spoločnosť MMD Monitors & Displays Czech Republic predstavila nový 27" (68,6 cm) multimediálny monitor z profesionálnej série AOC e2752Vq. Monitor s LED podsvietením, množstvom vstupov a veľkou uhlopriečkou je ideálny tak pre kancelárske použitie ako aj domácu zábavu.

Kvalitný displej pre kanceláriu i domácnosti
Monitor e2752Vq je Full HD monitor (1920 x 1080 bodov) s LED podsvietením a vysokým kontrastom 1200:1. Jeho veľká zobrazovacia plocha poskytuje dostatok priestoru pre zobrazenie dvoch stránok textu vedľa seba či náročných grafických náčrtov. Skutočným zážitkom bude aj hranie najnovších hier a sledovanie HD filmov. Vďaka rýchlej odozve 2 ms sa obraz nerozmazáva ani pri najakčnejších herných či filmových scénach a ozvučenie mu dodávajú dva zabudované reproduktory.

Ergonómia pre vyšší komfort
Nájsť ideálnu pozíciu pre prácu, hranie či sledovanie filmov je vďaka flexibilnému nastaveniu displeja veľmi jednouché. Nakláňať ho môžete v rozmedzí -3°~19° a široké pozorovacie uhly (170° vertikálne /160° horizontálne) poskytujú komfort pri sledovaní či už v práci alebo doma. Vďaka zabudovanému softvéru môže byť veľká plocha displeja rozdelená do samostatných panelov, čo uľahčuje prehľad a správu spustených programov.

Široké možnosti pripojenia
Pre maximálny užívateľský komfort je monitor e2752Vq vybavený rôznymi vstupnými portami: VGA (D-Sub), DVI-D, HDMI, DisplayPort a monitor je tiež vybavený USB hubom so štyrmi USB 2.0 portami. K monitoru tak môžete súčasne pripojiť viac zariadení.

Veľký monitor, nízka spotreba
AOC je známe pre svoje úsporné produkty a monitor e2752Vq nie je výnimkou. Jeho spotrebu výrazne znižuje využitie LED technológie podsvietenia. Počas bežnej prevádzky spotrebuje menej než 38 Wattov a v stand-by skonzumuje iba 0,5 Wattu. Monitor je tiež vybavený špeciálnym e-Saver softvérom, ktorý automaticky vypne monitor v prípade, že nie je určitú dobu využívaný. Monitor zároveň spĺňa celý rad medzinárodných ekologických certifikácií ako sú TCO 5.0, EPEAT Silver a Energy Star 5.0.

Model e2752Vq bude na trhu k dispozícii koncom júna za doporučenú maloobchodnú cenu 339 euro.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Technologickí jednorožci sa na burze trápia

18.11.2019 00:00

Odhaduje sa, že v USA je v súčasnosti približne 180 technologických jednorožcov – startupov ohodnotených na viac než miliardu USD. V predchádzajúcej dekáde ich bolo len deväť. Tento status prináša veľ ...

Biznis

8-miliardový Xerox zvažuje kúpu 27-miliardového HP

07.11.2019 16:44

Spoločnosť Xerox, ktorá sa stala známou svojimi kopírovacími strojmi, zvažuje kúpu výrobcu počítačov a tlačiarní HP Inc. Správu o tom priniesol denník Wall Street Journal, odvolávajúc sa na „ľudí oboz ...

Biznis

Toto sú najrýchlejšie rastúce technologické firmy na Slovensku

18.10.2019 00:05

V tohtoročnom, v poradí už dvadsiatom ročníku rebríčka Deloitte CE Fast 50 pre najrýchlejšie sa rozvíjajúce technologické spoločnosti v strednej Európe, sa umiestnili tri slovenské spoločnosti. Okrem ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá