Image
17.3.2017 0 Comments

Nový kabriolet Triedy E: otvorený intenzívnemu zážitku

Medzi ženevskými premiérami značky Mercedes-Benz osobitne zaujal nový kabriolet, ktorý je piatym modelom z aktálnej rodinyTriedy E (dĺžka 4 826 mm, šírka 1 860 mm a výška 1 428 mm, rozchod kolies vpredu 1 605 mm a vzadu 1 609 mm, batožinový priestor s objemom 385 litrov (310 litrov s otvorenou strechou).

Otvorené štvormiestne vozidlo s klasickou látkovou sklápacou strechou - kabriolet Triedy E - v sebe spája puristický, zmyselný dizajn, veľkorysý komfort na dlhých trasách pre štyri osoby a najnovšiu techniku. Súčasťou ponuky je aj komplexná integrácia smartfónu s bezdrôtovým nabíjaním a funkciou kľúča, širokouhlý kokpit, ako aj najnovšie asistenčné systémy. Výkonné dieselové a benzínové motory má prvýkrát k dispozícii aj v kombinácii so stálym pohonom všetkých kolies 4MATIC. Komfortné alternatívne podvozky novinky sa starajú o športovo-luxusný zážitok z jazdy. Kabriolet môže byť na želanie vybavený elektrickým systémom vetrolamu AIRCAP a vyhrievaním pre oblasť hlavy AIRSCARF – pre vyšší komfort pri jazde s otvorenou strechou.

„Nadšenie pre výnimočné vozidlá, o ktoré sa delíme s našimi zákazníkmi, sa osobitným spôsobom prejavuje v našom novom kabriolete Triedy E. S ním si môžete vychutnávať komfort a luxus pod holým nebom,“ objasňuje Britta Seeger, členka predstavenstva spoločnosti Daimler.

Nový kabriolet Triedy E na želanie poskytuje všetky funkcie, ktoré sú známe zo sedanu a kupé Triedy E. Sériovou súčasťou výbavy napríklad je aktívny asistent brzdenia.

Na jar v roku 1992 priniesla značka Mercedes-Benz na trh štvrtý variant karosérie strednej triedy – kabriolet 300 CE-24. Dnes sa z tohto otvoreného štvormiestneho vozidla postupne stáva žiadaný zberateľský kúsok posudzovaný ako jedna z najlepších investícií. Po 25 rokoch odvtedy ako prišiel prvý kabriolet z rodiny modelov Triedy E, značka Mercedes-Benz zároveň uvádza mimoriadny model 25th Anniversary Edition. Osloví ním nielen obdivovateľov ale aj zberateľov týchto výnimočných vozidiel.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

CZ: Mio Black Friday: Kamera do auta MiVue 731 GPS s funkciou radarov, kvalitným natáčaním a upozornením pred nehodou v akcii!

15.11.2019 12:45

Speciální novinku s výraznou slevou si pro letošní Black Friday přichystalo Mio, výrobce značkových autokamer a navigací. Až do konce listopadu bude nová Mio MiVue 731 GPS v eshopech ALZA, CZC a MALL ...

Tlačové správy

Päťfarebná A3+ tlačiareň na digitálnu tlač aj na tvrdé povrchy

15.11.2019 11:32

Novú LED tlačiareň OKI Pro9541WT s piatimi farebnými tonermi na digitálnu tlač na prenosové médiá určenú pre poskytovateľov tlačových služieb uviedla na trh spoločnosť OKI. Vďaka použitiu prenosových ...

Tlačové správy

ITAPA 2019: Využite inovačný a ľudský potenciál v IT

15.11.2019 11:22

Trojdňová ITAPA 2019 bola zaujímavá až do posledného momentu. Najväčšia konferencia o IT vo verejnej správe bola nielen priestorom pre stretnutie špičkových expertov, ale zároveň poodhalila dynamický ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Brother_300x600

Najnovšie videá