Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Nový hit na Kickstarteri. Bezdrôtové slúchadlá Vinci 3D s umelou inteligenciou

0

Inteligentné slúchadlá Vinci 3D už za pár dní zhromaždili v kampani viac ako 400 000 dolárov, hoci plánovaná suma bola len 50 000 dolárov.

Slúchadlá disponujú dvojjadrovým procesorom ARM Cortex-A7 a okrem toho, že umožňujú ukladať a prehrávať hudbu, majú aj pripojenie Wi-Fi, Bluetooth 4.0 aptX a 3G (cez SIM kartu), nechýba ani hlasový asistent a môžu sledovať aj vaše aktivity.

Na jednej strane slúchadiel je 3,2-palcový dotykový displej umožňujúci ovládanie dotykom. Prepínať pesničky či regulovať hlasitosť však možno aj pomocou gest, prípadne môžete využiť aj hlasové ovládanie po oslovení "Hey Vinci". Vinci 3D dokáže streamovať alebo prehrávať skladby stiahnuté zo Spotify, Soundcloud a Amazon Music. Úložná kapacita štandardného modelu je 16 GB. Keďže ide o smart slúchadlá, pozorujú vaše správanie a potom vám umelá inteligencia bude odporúčať hudbu na počúvanie. K špecifikám patrí aj pohlcujúci binaurálny 3D zvuk. Vo výbave sú aj rôzne senzory, napr. akcelerometer, gyroskop, senzor priblíženia, optický snímač tepovej frekvencie, kompas, dokonca aj GPS.

Hmotnosť slúchadiel je 260 gramov a batéria má výdrž na 10 hodín prehrávania. Ich cena na Kickstarteri je 149 dolárov, no prví prispievatelia ich mohli získať za 99 dolárov. Dostupná je aj drahšia verzia Vinci Pro s potláčaním šumu, lepšou kvalitou zvuku a 32 GB pamäťou. Jej maloobchodná cena bude 299 dolárov, no teraz sa dá získať za 189 dolárov. Vinci 3D bude dostupný vo viacerých farebných variantoch a dodávky by sa mali začať v apríli 2017.

Zdroj: wareable.com

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Vinci sluchadla

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať