Image
9.1.2017 0 Comments

Nový NW-A35 Walkman ponúka štýl a počúvanie s vysokým rozlišením (Hi-Res Audio)

Spoločnosť Sony debutuje s novou sériou Walkman® NW-A35, vďaka ktorej si môžete štýlovo vychutnať počúvanie hudby. Dôraz bol pri novom prehrávači Walkman® NW-A35 kladený na štýl a individualitu. Dostal preto energizujúci design, ľahko sa používa a dokonalo sa hodí ku akémukoľvek životnému štýlu. V spojení s bezchybnou kvalitou a čistotou počúvania A35 v kvalite vysokého rozlíšenia (High-Resolution Audio), intuitívnym užívateľským rozhraním a kvalitným bezdrôtovým prehrávaním, sa vždy budete cítiť ako súčasť hudby, ktorú milujete.

Dokonalý zvuk v pohybe
Nový Walkman® NW-A35 je kompaktný, jednoducho prenosný a váži len 98g. Podporuje Bluetooth® a NFC, takže sa môžete bezdrôtovo pripojiť ku svojim reproduktorom alebo slúchadlám, bez toho aby ste sa museli báť, že sa zamotáte do káblov. S bezdrôtovými NC slúchadlami MDR-100ABN tvoria dokonalý pár.

Nový prehrávač NW-A35 bol ďalej zdokonalený životnosťou batérie predĺženou na 45 hodín (MP3) resp. 30 hodín (Hi-Res Audio) na jediné nabitie, takže si môžete štýlovo užívať dlhé hodiny hudby, nech už idete kamkoľvek.

Žiadne kompromisy pokiaľ ide o zvuk
Nový prehrávač Walkman NW-A35 ponúka úchvatný zvuk, nech už idete kamkoľvek, v kombinácii s prémiovými audio technológiami, ktoré mimo iné zahŕňajú taktiež podporu DSD formátov a ktoré zaručia všetkým vašim skladbám úchvatnú kvalitu. Ďalej je vybavený piatimi kondenzátormi s technológiou POSCAP™, ktoré posilňujú výkon napájania digitálneho zosilňovača S-Master HX™, ktorý obmedzuje skreslenie a šum naprieč širokou škálou frekvencií. Nový prehrávač je tiež vybavený dvoma hodinovými oscilátormi, ktoré zaisťujú optimálnu demoduláciu pre ďalšie zlepšenie čistoty zvuku. Ďalej sa tak vylepšuje dojem sterea, takže budete počuť každý nádych, úder bubna a každučký tón.

Neobmedzený priestor pre vašu hudobnú knižnicu
Prehrávač Walkman® NW-A35 vyniká jednoduchosťou použitia vďaka zdokonalenému dotykovému displeju s uhlopriečkou 3,1 palca a intuitívnemu užívateľskému rozhraniu s tlačidlami umiestnenými na strane, ktoré umožňujú pohodlnejšie ovládanie. Je k dispozícii v 16GB verzii s vstavanou pamäťou, ktorú je možné rozšíriť pomocou microSD karty tak, aby ste si mohli uložiť veľké množstvo skladieb. Prehrávač NW-A35HN má rovnaké vlastnosti ako NW-A35, ale dodáva sa na viac v sade so slúchadlami do uší s vysokým rozlíšením a rušením okolitého šumu, ktoré redukujú okolitý hluk.

Nový Walkman® NW-A35 bude v Európe v predaji od februára 2017 v piatich farbách, ktoré upútajú pozornosť: zeleno modrá, rumelkovo červená, uhlovo čierna, limetkovo žltá a bordo ružová.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Samsung hlási vypredanie zásob smartfónu Galaxy S20 Ultra 5G s pamäťou 512GB

27.02.2020 14:48

Vysoký záujem o nový smartfón Samsung Galaxy S20 Ulta 5G s vnútornou pamäťou 512GB, ktorý okrem iného disponuje 16 GB RAM a pokročilým fotoaparátom, viedol krátko po začatí predobjednávok na slovensko ...

Tlačové správy

V roku 2023 bude mať prístup k mobilnému internetu 70 % ľudí na svete

27.02.2020 13:23

V roku 2023 bude viac ako 10 % všetkých pripojení pripadať na 5G. Rýchlosť takéhoto pripojenia pritom bude dosahovať v priemere 575 megabitov za sekundu, čo je 13-krát viac než pri priemernom mobilnom ...

Tlačové správy

Nový model OKI MC883 rozširuje ponuku výkonných kancelárskych multifunkcií formátu A3

27.02.2020 11:43

Všestrannú a ľahko použiteľnú farebnú multifunkčnú tlačiareň MC883 uviedla na slovenský trh spoločnosť OKI. Najvýkonnejší model z radu MC800 je určený na tlač, skenovanie aj kopírovanie vo vyťažených ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Hackkosice_2020

Najnovšie videá