Image
9.1.2017 0 Comments

Nový NW-A35 Walkman ponúka štýl a počúvanie s vysokým rozlišením (Hi-Res Audio)

Spoločnosť Sony debutuje s novou sériou Walkman® NW-A35, vďaka ktorej si môžete štýlovo vychutnať počúvanie hudby. Dôraz bol pri novom prehrávači Walkman® NW-A35 kladený na štýl a individualitu. Dostal preto energizujúci design, ľahko sa používa a dokonalo sa hodí ku akémukoľvek životnému štýlu. V spojení s bezchybnou kvalitou a čistotou počúvania A35 v kvalite vysokého rozlíšenia (High-Resolution Audio), intuitívnym užívateľským rozhraním a kvalitným bezdrôtovým prehrávaním, sa vždy budete cítiť ako súčasť hudby, ktorú milujete.

Dokonalý zvuk v pohybe
Nový Walkman® NW-A35 je kompaktný, jednoducho prenosný a váži len 98g. Podporuje Bluetooth® a NFC, takže sa môžete bezdrôtovo pripojiť ku svojim reproduktorom alebo slúchadlám, bez toho aby ste sa museli báť, že sa zamotáte do káblov. S bezdrôtovými NC slúchadlami MDR-100ABN tvoria dokonalý pár.

Nový prehrávač NW-A35 bol ďalej zdokonalený životnosťou batérie predĺženou na 45 hodín (MP3) resp. 30 hodín (Hi-Res Audio) na jediné nabitie, takže si môžete štýlovo užívať dlhé hodiny hudby, nech už idete kamkoľvek.

Žiadne kompromisy pokiaľ ide o zvuk
Nový prehrávač Walkman NW-A35 ponúka úchvatný zvuk, nech už idete kamkoľvek, v kombinácii s prémiovými audio technológiami, ktoré mimo iné zahŕňajú taktiež podporu DSD formátov a ktoré zaručia všetkým vašim skladbám úchvatnú kvalitu. Ďalej je vybavený piatimi kondenzátormi s technológiou POSCAP™, ktoré posilňujú výkon napájania digitálneho zosilňovača S-Master HX™, ktorý obmedzuje skreslenie a šum naprieč širokou škálou frekvencií. Nový prehrávač je tiež vybavený dvoma hodinovými oscilátormi, ktoré zaisťujú optimálnu demoduláciu pre ďalšie zlepšenie čistoty zvuku. Ďalej sa tak vylepšuje dojem sterea, takže budete počuť každý nádych, úder bubna a každučký tón.

Neobmedzený priestor pre vašu hudobnú knižnicu
Prehrávač Walkman® NW-A35 vyniká jednoduchosťou použitia vďaka zdokonalenému dotykovému displeju s uhlopriečkou 3,1 palca a intuitívnemu užívateľskému rozhraniu s tlačidlami umiestnenými na strane, ktoré umožňujú pohodlnejšie ovládanie. Je k dispozícii v 16GB verzii s vstavanou pamäťou, ktorú je možné rozšíriť pomocou microSD karty tak, aby ste si mohli uložiť veľké množstvo skladieb. Prehrávač NW-A35HN má rovnaké vlastnosti ako NW-A35, ale dodáva sa na viac v sade so slúchadlami do uší s vysokým rozlíšením a rušením okolitého šumu, ktoré redukujú okolitý hluk.

Nový Walkman® NW-A35 bude v Európe v predaji od februára 2017 v piatich farbách, ktoré upútajú pozornosť: zeleno modrá, rumelkovo červená, uhlovo čierna, limetkovo žltá a bordo ružová.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

4G sieť Telekomu je k dispozícii už aj pre predplatené karty Juro

19.09.2019 22:03

Predplatená karta Juro dostala očakávanú kľúčovú novinku. Odteraz už budú môcť zákazníci využívať dáta aj v 4G sieti. Novým zákazníkom, ktorí si kupujú predplatenú kartu Juro po 15.9.2019, bude aktiv ...

Tlačové správy

Atos vstúpil do globálneho združenia Identity Defined Security Alliance, aby posilnil bezpečnostné stratégie zamerané na správu

19.09.2019 14:30

Atos, globálny líder v digitálnej transformácii, oznámil svoj vstup do Identity Defined Security Alliance. Aliancia organizáciám pomáha využiť existujúce investície do kybernetickej bezpečnosti, tak a ...

Tlačové správy

Správa KuppingerCole Analysts Executive View: ESET je top vo výkone

19.09.2019 13:09

BRATISLAVA – ESET, globálny líder v kybernetickej bezpečnosti, bol v správe KuppingerCole ESET Executive View opísaný ako „top performer“. Správa analyzuje riešenie pre firemnú bezpečnosť ESET Endpoin ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

AMCHAM 2019

Najnovšie videá

elearn

IT GALA stvorec 2019