Image
11.7.2018 0 Comments

Nový CAT S61 prichádza do predaja

Nová vlajková loď CAT phones CAT S61 práve prichádza do predaja. Nástupca viackrát oceneného úspešného modelu CAT S60 prináša integrovanú termokameru FLIR, zabudovaný laserový merač vzdialenosti či interiérový snímač kvality ovzdušia. Prieskum, ktorý bol vykonaný na viac než 21 tisíc zákazníkoch používajúcich smartfóny CAT z celého sveta ukázal, že až 94 % majiteľov smartfónu CAT S60 hodnotilo svoj telefón pozitívne, pričom 91 % z nich by si kúpilo opäť smartfón CAT. Novinka s označením CAT S61 teraz prichádza, aby pomohla vykonať prácu ešte ľahšie, pričom dostupná bude u viacerých operátorov alebo v obchodoch za odporúčanú cenu 899 eur.

Integrovaná termokamera
CAT S61 disponuje integrovanou termokamerou FLIR s vylepšeným softvérom pre vyšší kontrast obrazu a väčší teplotný rozsah až do 400 stupňov Celzia, a so zvýšeným rozlíšením z VGA na HD, ktorý sa podpísal na optimalizácii kvality obrazu využívajúc technológiu MSX.

Nové funkcie a vylepšenia pomáhajú vytvoriť nové typy možností využitia smartfónu CAT S61, kde je potrebná mobilita, jednoduchá prepojiteľnosť a vyššia kvalita obrazu. Diagnostika vozidiel, monitorovanie asfaltu a monitorovanie vyšších teplôt je teraz možná aj pomocou CAT S61. Okrem toho ho je možné využiť v mnohých tradičných prípadoch použitia, ktoré zahŕňajú detekciu tepelných strát okolo okien a dverí, zachytenie vlhkosti a chýbajúcu izoláciu, identifikáciu prehriatia elektrických spotrebičov a preťažených obvodov, či možnosť vidieť v úplnej tme alebo cez nepriaznivé poveternostné podmienky, ako je ľahká hmla alebo dym.

Interiérový snímač kvality vzduchu
CAT S61 tiež obsahuje snímač kvality vzduchu od spoločnosti Sensirion, ktorý upozorňuje používateľov na vysokú úroveň znečisťujúcich látok v ovzduší (napr. prchavé organické zlúčeniny, apod.) vo svojom pracovnom prostredí. Medzi bežné zdroje znečisťujúcich látok patria farby, rozpúšťadlá, koberce, nábytok a čistiace prostriedky, ktoré sú bežné v prostredí typickom pre používateľov telefónov CAT. CAT S61 bude sledovať hladinu kvality ovzdušia v interiéri a bude informovať používateľov o zistení nezdravého prostredia, ktoré im umožní včas rozhodovať sa, kedy je otvorenie okna na zlepšenie ventilácie alebo kedy je čas na prestávku. Snímač môže tiež poskytovať údaje o vlhkosti a aktuálnej teplote.

Laserový merač vzdialenosti
Model CAT S61 je dodávaný s laserovým meraním vzdialenosti, ktoré dokáže merať vzdialenosti medzi bodmi až do 10 m, potom vypočítať plochu a prepínať medzi metrickými a imperiálnymi meraniami. Všetky údaje sú uložené v obraze, takže je možné vykonať alternatívne odhady merania alebo vykonať úpravy bez návratu do miestnosti.

Novinku je možné zakúpiť u vybraných operátorov alebo vo viacerých obchodoch za maloobchodnú cenu 899 eur.

Kľúčové parametre CAT S61

 • Hliníkový zosilnený rám tela
 • MIL Spec 810G
 • Odolný voči opakovaným pádom z výšky až 1,8 metra
 • IP68 prachuvzdorný a vodeodolný až do hĺbky 3 metrov počas 1 hodiny
 • Displej chránený novým Corning Gorilla Glass 5
 • Lepton FLIR termokamera
 • Rozšírený rozsah merania teploty od -20 do 400 stupňov Celzia
 • Vylepšená MyFLIR aplikácia s možnosťou Live Streamingu termozáberov
 • Vyššie rozlíšenie FLIR MSX (HD)
 • Laserový merač vzdialenosti (do 10 metrov)
 • Interiérový snímač kvality vzduchu
 • Android Oreo (s updatom na Android P)
 • 5,2“ FullHD displej, optimalizovaný na vonkajšie použitie
 • Veľká 4 500 mAh batéria
 • 16 MPix fotoaparát + 8 Mpix predná kamera, 4K video
 • 4 GB RAM + 64 GB ROM (+ microSD karty)
 • 2,2 GHz osem-jadrový procesor (Qualcomm Snapdragon 630)
 • LTE, GPS, Bluetooth 5.0, NFC, Wi-Fi
Viac na catphones.com.
 
Zobrazit Galériu
Autor: TAILOR I PR

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

HP zlepšuje zabezpečenie počítačov pomocou umelej inteligencie, predstavilo nástroj HP Sure Sense

24.04.2019 12:14

Na svojej v poradí už tretej konferencii EMEA Innovation Summit predstavilo HP Inc. nové počítače a bezpečnostné riešenia navrhnuté pre kanceláriu budúcnosti. HP Sure Sense je ochrana proti malwaru za ...

Tlačové správy

Slováci sú čoraz viac IT gramotní. Učia sa prevažne sami alebo im kurzy platí firma

24.04.2019 11:53

Znalosti Slovákov v oblasti informačných a komunikačných technológií (ICT) z roka na rok stúpajú. Podľa najnovších údajov Európskeho štatistického úradu Eurostat nové vedomosti nadobúdame samo štúdiom ...

Tlačové správy

Častá zmena profesie je trendom dnešnej doby. Kde hľadať a nájsť „tu pravú“?

24.04.2019 11:15

Nielen mladí tápu a hľadajú svoje „ideálne“ profesijné uplatnenie. Nespokojnosť v práci pociťuje viacero Slovákov. Na trhu práce však pôsobia rôzni kariérni odborníci, ktorí ľuďom pomáhajú zorientovať ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

TREND Digital Healthcare 2019

Najnovšie videá

IXPO 2019


PC forum button