Image
31.8.2017 0 Comments

Nový 360° reproduktor ovládaný hlasom s výnimočnou kvalitou zvuku a natívne podporovaným Google Assistant

  • Pusťte svojím hlasom prehrávanie hudby alebo klaďte otázky pomocou natívne podporovanej služby Google Assistant a šetrite čas
  • Miestnosť naplní 360° vyvážený zvuk. Pomocou tohto smart domáceho centra môžete organizovať svoje zariadenia, ktoré sú súčasťou siete internetu vecí (IOT)
  • Ponúka šikovný hodinový displej a jeho konštrukcia je odolná proti poliatiu, takže sa hodí do každej miestnosti

Nový, hlasom ovládaný reproduktor od Sony, ktorý dostal označenie LF-S50G, vám ponúka jednoduchý prístup k  informáciám dostupným online a vysokú kvalitu zvuku v jednom štýlovom kompaktnom zariadení.

Reproduktor s 360° zvukom slúži ako digitálne centrum pre vašu domácnosť. S natívne podporovanou službou Google Assistant sa stane vašim skutočným virtuálnym asistentom, ktorého môžete požiadať, aby vám prehral vašu obľúbenú skladbu, alebo sa ho môžete na niečo spýtať.

Ovládanie hlasovými príkazmi
Teraz už nemusíte hľadať a brať do ruky telefón. Jednoducho len poviete otázku a dozviete sa nové informácie. Chcete vedieť, aká bude na ceste do práce doprava? Potrebujete si nastaviť budík, ktorý vás ráno zobudí, alebo získať informácie o rezervácii na váš let? Jednoducho len aktivujte reproduktor tým, že poviete: „Ok Google”, a otvorí sa vám svet plný možností. Môžete taktiež skontrolovať a aktualizovať svoj kalendár, aby ste zvládli stretnutia, ktoré vás čakajú. Alebo môžete pridávať úlohy na zoznam vecí, ktoré ešte musíte zariadiť. Dozviete sa tiež o najnovších správach a o predpovedi počasia. To vám pomôže naplánovať si deň.

Reproduktor S50G zvládne bezproblémové prepojenie s viacerými smart reproduktormi v domácnosti, takže prepojí systém vo viacerých miestnostiach. Vďaka službe Google Assistant vám pomôže ovládať hlasom množstvo ďalších smart zariadení s kompatibilnými platformami, vrátane natívne podporovaných služieb Chromecast, Nest, Philips Hue a IFTTT, čo vám umožní nastaviť v miestnosti dokonalú teplotu alebo stlmiť svetlá tak, aby ladili s vaším rozpoložením.

Jednoduchými hlasovými povelmi môžete požiadať Google Assistant, aby pustil rádio prostredníctvom služieb, ako je Spotify, Google Play Music, Pandora, TuneIn a iHeartRadio.

Zvuk šíriaci sa všetkými smermi
Bezdrôtový S50G s 360° vertikálnym systémom reproduktorov smerujúcich do dvoch strán, dokáže bez problémov pokryť zvukom priemerne veľkú miestnosť. O zvuk s prirodzenými basmi, ktorý je možné počuť v rovnakej kvalite po celej miestnosti, sa postarajú jeho komponenty: širokopásmový reproduktor, ktorý čisto reprodukuje vokály a výšky, špeciálna sub-basová jednotka (subwoofer), ktorá reprodukuje basy, tlmený basreflexový nátrubok pre neutrálne basy a všesmerný dvojstupňový difuzér, ktorý rozptyľuje zvuk všetkými smermi. Vysokú kvalitu zvuku zabezpečuje práve špecifické zostavenie jednotlivých častí, vytvorené na základe odborných znalostí vývojárov spoločnosti Sony v oblasti audio technológií.

Unikátne univerzálny
Reproduktor S50G s hlasovým ovládaním bol navrhnutý tak, aby sa hodil do každej miestnosti vo vašej domácnosti. Skvelo sa hodí do kuchyne, pretože je odolný proti poliatiu so stupňom krytia. Pokojne ho môžete umiestniť na kuchynskú pracovnú dosku, vďaka svojej vodu odpudivej úprave zostane čistý. Dokonale taktiež doplní interiér v spálni – vďaka jeho hodinovému displeju[1] jednoducho jediným pohľadom zistíte, koľko je hodín.

Smart reproduktor S50G podporuje Bluetooth aj NFC a ponúka tak rýchle pripojenie jediným dotykom. Jednoducho tak môžete rýchlo začať prehrávať audio zo svojho mobilného telefónu. Reproduktor si tyká s operačnými systémami Android a iOS.

Reproduktor s kompaktným valcovým tvarom konštrukcie je dostupný v dvoch farebných variantoch: v čiernej a bielej. Jeho boky pokrýva štruktúrovaný materiál odolný proti poliatiu, ktorý má chromovanú základňu. Reproduktor taktiež disponuje horným ovládacím panelom na ručné ovládanie, ktorým môžete spustiť prehrávanie hudby, preskočiť skladbu, alebo len upraviť hlasitosť.

Dátum spustenia služby a podmienky jeho prevádzkovania sa môžu v jednotlivých krajinách líšiť.

 

[1] S možnosťou zapnúť/vypnúť hodinový displej.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Podiel firiem aplikujúcich Industry 4.0 dosiahol 40%. Zmeny začínajú prepisovať nastavenia firemnej kultúry podnikov

17.10.2019 15:18

Združenie inteligentného priemyslu – Industry4UM predstavilo výsledky 3. ročníka prieskumu o úrovni prieniku Industry 4.0 do slovenských podnikov. Trojročný zber dát potvrdil kontinuálne sa zvyšujúci ...

Tlačové správy

Spoločnosť Samsung posúva hranice inovácií a berie spotrebiteľov až na samotnú hranicu vesmírneho priestoru

17.10.2019 00:00

Spoločnosť Samsung dnes oznámila odvážnu misiu mimo tento svet. Rozhodla sa vyniesť do stratosféry smartfón Galaxy S10 5G, a poskytnúť tak spotrebiteľom príležitosť dostať svoju tvár do vesmíru. V up ...

Tlačové správy

Huawei si v treťom štvrťroku polepšil: Ťahúňom mobily, 5G a digitalizácia

17.10.2019 00:00

Technologická spoločnosť Huawei zverejnila finančné výsledky dosiahnuté v treťom štvrťroku 2019. Celkovo firma zaznamenala príjem v hodnote približne 78 miliárd eur. V porovnaní s tým istým obdobím v  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA_2019

Najnovšie videá

SlovakiaTech 2019