Image
9.1.2019 0 Comments

Nové vysoko výkonné audio reproduktory – nechajte sa pohltiť dokonalou párty

Spoločnosť Sony dnes predstavuje päť nových modelov, ktoré rozšíria rad s označením High Power Audio. Medzi nové modely patrí MHC-V82D, MHC-V72D, MHC-V42D, MHC-V02 a reproduktor pre vonkajšie párty GTK-PG10.

Zvuk, ktorý vás obklopí
Nový rad produktov predstavuje vysoko výkonné audio systémy, ktoré dokážu ozvučiť dokonca aj veľké priestory prebiehajúcej párty, vďaka 360° zvuku a novému systému Jet Bass Booster. Jet Bass Booster, ktorým sú vybavené modely V82D, V72D, V42D a V02, vytvára čisté a hlboké basy, ktoré zaplnia celý priestor jasnými a intenzívnymi tónmi vďaka starostlivo navrhnutému kužeľovitému tvaru zvukovodu. Ten zaisťuje vyššiu rýchlosť vzduchu a vysiela basy ďalej do priestoru tak, aby boli ešte pôsobivejšie.

MHC-V02

V82D a V72D ponúka 360-stupňový zvuk, s ktorým si môžete užívať hudbu, ktorá vás dokonale obklopí. Každý z týchto reproduktorov bol navrhnutý tak, že sú zadné výškové reproduktory a stredové reproduktory s generátorom zvuku natočené smerom von. Takto si môžu rovnako kvalitný zvuk vychutnať všetci, kdekoľvek na parkete.

MHC-V72D

Režim Sony LIVE SOUND ponúknu taktiež modely V82D, V72D a V42D: môžete si s nimi navodiť pocit, akoby ste boli na koncerte svojich obľúbených hudobníkov. Tento režim modeluje širšie zvukové pole vďaka technológii DSP (Digital Signal Processing), ktorá vydáva trojdimenzionálny zvuk. Ten vytvára dojem, že sa nachádzate v centre diania.

Buď svetlo
Oba reproduktory – V82D i V72D – sa môžu pochváliť 360-stupňovými párty svetlami, ktoré rozjasnia temnú noc. Ich dynamickým osvetlením môžete rozžiariť celý priestor. Model V42D zvládne svojimi novými svetlami so širším rozptylom rozjasniť menšie priestory. Svetelné efekty všetkých troch modelov sa synchronizujú s rytmom hudby a vytvoria tak na vašej párty nezabudnuteľnú atmosféru.

MHC-V72D

MHC-V82D

Zábava dotykom prsta
Ovládajte party pomocou gest[1], po novom máte k dispozícii taktiež možnosť ovládania vertikálnymi gestami, ktorými môžete meniť výšky hudby alebo mikrofónu. Všetci sa budú s týmito zábavnými hudobnými a hlasovými efektami skvele baviť.

Vďaka novým sprievodným funkciám aplikácie Fiestable od Sony budú mať k sebe ľudia bližšie. Priateľov a rodinu môžete vyzvať v hre Taiko[2] a otestovať si svoj cit pre rytmus. Prečo si nezasúťažiť s novou funkciou, ktorá je teraz k dispozícii, a zistiť, kto získal najviac bodov.

S aplikáciou Fiestable sa teraz môže stať dokonca i váš telefón súčasťou párty osvetlenia. Vďaka nej bude synchronizovaný s osvetlením reproduktora. Navyše, počet telefónov, ktoré sa môžu pripojiť, je neobmedzený, takže na vašej párty môžete vytvoriť atmosféru ako na koncerte.

Nové hlasové ovládanie prináša ďalší spôsob, ako môžete prostredníctvom aplikácie Fiestable s reproduktorom komunikovať. Ponúka množstvo rôznych hlasových povelov[3], ktorými môžete ovládať všetko – od osvetlenia a funkcie prehrávania, až po špeciálne funkcie, medzi ktoré patria napríklad DJ efekty alebo karaoke.

Model GTK-PG10 prináša silný zvuk pre úžasné párty pod šírym nebom
Reproduktor GTK-PG10 je ako stvorený pre vonkajšie večierky a grilovanie. Ponúka silný zvuk spoločne so špeciálnym režimom pre vonkajšiu párty. Horný panel je otvorený a výškové reproduktory sú natočené smerom nahor i von. Vďaka tomu sa zvuk na vonkajšej párty šíri do väčšej vzdialenosti. Technológia DSP (Digital Signal Processor) sa automaticky prispôsobí nastaveniu audia, a tým sa optimalizuje výkon pri vonkajšom použití.

GTK-PG10

Ľahko sa prenáša, takže párty môžete usporiadať v podstate kdekoľvek. Má tvar kocky s vstavanými držadlami, čo zásadne zjednoduší cestu na večierok. Navyše ho je možné použiť so statívom a má vstavaný akumulátor, takže si môžete užívať až 13 hodín flexibilného odposluchu[4]. Tento reproduktor pre vonkajšie použitie ďalej ponúka stolík a držiak na pohár, ktorý je umiestnený vo vrchnom paneli, odolnom proti poliatiu, takže vašej oslave už nič nebude stáť v ceste. Model je vybavený vstupom pre mikrofón – môžete si tak zaspievať alebo užívať si karaoke s priateľmi či rodinou. Reproduktor taktiež ponúka funkciu FM rádia, prehrávania a nabíjania z USB, vďaka čomu môžete nabíjať svoj telefón aj na cestách.

Model GTK-PG10 je kompatibilný s aplikáciami Music Center a Fiestable od Sony, ktoré sú na stiahnutie zdarma a prináša ďalšie zábavné funkcie, ktoré môžete ovládať dotykom prsta na svojom mobilnom telefóne.

Modely MHC-V82D budú dostupné na jar 2019.

Podrobné špecifikácie produktov nájdete na:
sony.sk/electronics/hi-fi-systemy
sony.sk/electronics/hi-fi-systemysony.sk/electronics/hi-fi-systemysony.sk/electronics/hi-fi-systemy

Ďalšie novinky zo sveta Sony sa dozviete na adrese: presscentre.sony.eu


[1] K dispozícii pri modeloch MHC-V42D MHC-V72D a MHC-V82D
[2] K dispozícii pri modeloch MHC-V72D a MHC-V82D. Určenie poradia dosiahnutého v hre zaisťuje aplikácia Fiestable.
[3] Dostupné v následujúcich jazykoch: angličtina, španielčina (Latinská Amerika), španielčina (Španielsko), brazílska portugalčina, francúzština, nemčina, ruština, taliančina a poľština
[4] Ak je pripojený Bluetooth®. Skutočný výkon se môže líšiť v závislosti na nastaveniach, okolitých podmienkach a spôsobu použitia. Kapacita batérie se behom času a používaním znižuje.

 

Zobrazit Galériu
Autor: Sony

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

CZ: BenQ predstaví komplexné zobrazovacie riešenie na veľtrhu ISE 2020

23.01.2020 10:23

Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný výrobce moderních digitálních zařízení, upozorňuje na odhalení nových produktů určených do vzdělávacího, profesionálního audio a video a maloobchodního segmentu v ...

Tlačové správy

Mentolové cigarety v roku 2020 končia

23.01.2020 10:15

Fajčiarov tento rok čaká výrazná zmena. V máji sa oficiálne končí predaj mentolových cigariet. Dňa 20. mája 2020 nadobudne účinnosť úplný zákaz mentolových cigariet a cigariet s mentolovými kapsulam ...

Tlačové správy

CZ: Sennheiser predstavil slúchadlá HD 450BT a HD 350BT s prívetivou cenou

23.01.2020 09:58

Společnost Sennheiser dnes informovala o nejnovějších přírůstcích v portfoliu bezdrátových sluchátek střední třídy. Novinky jménem Sennheiser HD 350BT a Sennheiser HD 450BT nabídnou perfektní zvuk za ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá