Nové video ukazuje unikátny dizajn všetkých troch modelov iPhone 12

0

Apple používa rovnaký dizajn iPhonu už tri generácie a niektorých nadšených fanúšikov to už nudí. Spoločnosť sa zameriavala viac na inovácie ako na dizajn. No hoci iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max vyzerajú podobne ako iPhone XS z predchádzajúceho roka a iPhone X spred dvoch rokov, trio modelov z roku 2019 dosiahlo rekordné predaje v prvom fiškálnom štvrťroku. Možno tomu trochu pomohli aj lacnejšie modely iPhonov predchádzajúcej generácie. 

Teraz však fanúšikovia určite ocenia, keď Apple uvedie koncom tohto roka úplne prepracované modely iPhone 12. Nové video, zverejnené japonským spravodajským blogom Macotakara, ukazuje návrhy všetkých troch pripravovaných telefónov iPhone novej generácie. Ide o tri fyzické makety, o ktorých sa predpokladá, že presne reprezentujú vzory nových modelov Apple iPhone 12.

Podľa zdroja spoľahlivých únikov Ming-Chi Kua zo spoločnosti TF International Securities budú iPhone 12, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max mať podobný all-screen dizajn ako iPhone 11, ale namiesto zaoblených budú mať ploché kovové hrany. Kuo hovorí, že Apple plánuje v jeseni uviesť na trh štyri nové modely iPhonu 12. Ukázal ich na obrázku.

Prvý model na obrázku je „iPhone 9“ alebo „iPhone SE 2“, ktorý Apple vydá v marci. Údajne bude mať dizajn podobný iPhonu 8 a technické parametre podobné zariadeniu iPhone 11. Štyri vlajkové modely by mali byť predstavené v septembri. K dispozícii by mali byť dva rôzne modely iPhone 12 s menej pôsobivými špecifikáciami a dostupnejšími cenami. Jeden bude vybavený 5,4-palcovým OLED displejom, druhý bude mať displej s uhlopriečkou 6,1 palca.

A potom to budú dva modely Pro s kamerovými systémami s tromi objektívmi. iPhone 12 Pro s 6,1-palcovým displejom bol vynechaný z úniku Macotakara, pretože 6,1-palcový iPhone zobrazený vo videu má zadný fotoaparát s dvoma objektívmi. iPhone 12 Pro Max bude mať väčšiu 6,7-palcovú obrazovku.Tvrdenia Kua sa však zakladajú na veľmi skorých informáciách a je možné, že Apple vyradil jeden z plánovaných modelov iPhone 12.

Nové video by tak mohlo zobrazovať všetky nové telefóny iPhone, ktoré sa majú uviesť tento rok na jeseň. A ešte jedna poznámka. Z videa vyplýva, že sú na ďalší rok pripravené telefóny s veľkým výrezom navrchu obrazovky. Zvesti však naznačujú, že Apple sa snaží zmenšiť súčasti kamery TrueDepth tak, aby sa zmestili do rámu nad displejom.  

Zdroj: bgr.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
iPhone Apple smartfon dizajn telefon

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať