PC REVUE
Image
4.7.2018 0 Comments

Video ukazuje, ako by mohli vyzerať nové smartfóny iPhone X Plus a iPhone 9

Pred niekoľkým týždňami sa na webe objavilo video ukazujúce nástupcu iPhonu X, ktorý vyzerá rovnako ako súčasný model, ale aj 6,5" iPhone X Plus a lacnejší 6,1-palcový iPhone s LCD displejom. Išlo síce len o makety zhotovené 3D tlačou, odhalili však predpokladané veľkosti všetkých troch zariadení, ako aj niekoľko dizajnových prvkov.

A teraz je tu úplne nové video o rovnakých zariadeniach, hoci jeho tvorca označuje 6,1-palcový model ako iPhone 9. Shai Mizrachi nahral video na Instagram a web 9to5Mac ho označuje ako dôveryhodný zdroj, pretože tento technologický novinár prezentoval už podobné makety predchádzajúcich iPhonov, ktoré sa ukázali legitímne.

Na zadnej strane 6,1-palcového iPhonu 9 (na porovnanie, iPhone X má 5,8" displej) je fotoaparát s jedným objektívom. iPhone X Plus so 6,5-palcovou obrazovkou bude mať rovnakú veľkosť ako iPhone 8 Plus. Maketa naznačuje, že model Plus bude mať na zadnej strane fotoaparát s tromi objektívmi, čo sa však zdá veľmi nepravdepodobné. Možno v jednom z troch otvorov bude umiestnený zadný blesk, nie ďalší fotoaparát.

Pokiaľ ide o čelnú stranu, všetky tri iPhony budú mať rovnaký dizajn ako iPhone X. Budú mať výrez s podporou Face ID a obrazovky od okraja po okraj. Model so 6,1-palcovým displejom môže mať hrubšie rámčeky, pretože bude obsahovať LCD panel.

Úniky hovoria, že tohtoročné iPhony výrazne prekonajú androidové smartfóny, pokiaľ ide o výkon. Aspoň jedna verzia iPhonu na rok 2018 vraj bude vybavená 4 GB pamäte RAM.

Apple predstaví nové modely iPhonov v polovici septembra a na trh ich uvedie koncom toho istého mesiaca.

Zdroj: bgr.com.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie 2

7 digitálnych otrasov, o ktorých možno ani netušíte

17.11.2018 00:15

V úvode svojej prednášky "7 digital disruptions you might not seen coming" na konferencii Gartner Symposium / ITxpo v Barcelone, Daryl Plummer zdôraznil, že digitálne otrasy či revolúcie (digital disr ...

Technológie 1

Fin.techsummit: V pobočkách Tatrabanky vás bude vítať robot Pepper

17.11.2018 00:00

Jednou z tém prezentovaných na podujatí Fin.techsummit boli aj behaviorálne aspekty finančníctva a to zo všetkých uhlov pohľadu. Či už sa jedná o správanie finančných trhov, správanie sa klientov bánk ...

Technológie 2

PR: Každý dovozca elektrozariadení má povinnosti vyplývajúce z odpadovej legislatívy

16.11.2018 10:10

Odpadová legislatíva je komplikovaná a často v nej dochádza k zmenám. Slovenské firmy preto nemajú kapacity na to, aby ju priebežne sledovali. Pritom legislatíva ukladá všetkým výrobcom a dovozcom ele ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Dni prilezitosti 2018

Najnovšie videáPC forum button