Image
4.7.2018 0 Comments

Video ukazuje, ako by mohli vyzerať nové smartfóny iPhone X Plus a iPhone 9

Pred niekoľkým týždňami sa na webe objavilo video ukazujúce nástupcu iPhonu X, ktorý vyzerá rovnako ako súčasný model, ale aj 6,5" iPhone X Plus a lacnejší 6,1-palcový iPhone s LCD displejom. Išlo síce len o makety zhotovené 3D tlačou, odhalili však predpokladané veľkosti všetkých troch zariadení, ako aj niekoľko dizajnových prvkov.

A teraz je tu úplne nové video o rovnakých zariadeniach, hoci jeho tvorca označuje 6,1-palcový model ako iPhone 9. Shai Mizrachi nahral video na Instagram a web 9to5Mac ho označuje ako dôveryhodný zdroj, pretože tento technologický novinár prezentoval už podobné makety predchádzajúcich iPhonov, ktoré sa ukázali legitímne.

Na zadnej strane 6,1-palcového iPhonu 9 (na porovnanie, iPhone X má 5,8" displej) je fotoaparát s jedným objektívom. iPhone X Plus so 6,5-palcovou obrazovkou bude mať rovnakú veľkosť ako iPhone 8 Plus. Maketa naznačuje, že model Plus bude mať na zadnej strane fotoaparát s tromi objektívmi, čo sa však zdá veľmi nepravdepodobné. Možno v jednom z troch otvorov bude umiestnený zadný blesk, nie ďalší fotoaparát.

Pokiaľ ide o čelnú stranu, všetky tri iPhony budú mať rovnaký dizajn ako iPhone X. Budú mať výrez s podporou Face ID a obrazovky od okraja po okraj. Model so 6,1-palcovým displejom môže mať hrubšie rámčeky, pretože bude obsahovať LCD panel.

Úniky hovoria, že tohtoročné iPhony výrazne prekonajú androidové smartfóny, pokiaľ ide o výkon. Aspoň jedna verzia iPhonu na rok 2018 vraj bude vybavená 4 GB pamäte RAM.

Apple predstaví nové modely iPhonov v polovici septembra a na trh ich uvedie koncom toho istého mesiaca.

Zdroj: bgr.com.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie

Decentralizovaný smart reproduktor? Volareo má integrované blockchainové služby

24.09.2018 00:25

Inteligentné reproduktory sa v poslednom čase tešia veľkej obľube. Všetky dostupné produkty sú však viazané na výrobcu a jeho obchodný model. Pri niektorých je táto väzba voľnejšia (Google Home), pri ...

Technológie

Významný pokrok v oblasti umelej inteligencie: Nová služba deteguje zaujatosť a vysvetľuje, ako sa UI rozhoduje

24.09.2018 00:20

Spoločnosť IBM predstavila technológiu, ktorá podnikom prináša novú transparentnosť v oblasti umelej inteligencie, čo im umožní naplno využiť jej silu. Softvérová služba, ktorá automaticky deteguje za ...

Technológie 2

Pracovné miesta na Slovensku sú najviac ohrozené automatizáciou v rámci krajín OECD

24.09.2018 00:15

Stredná a východná Európa bude v nasledujúcich rokoch čeliť významnému vplyvu automatizácie a náhrade mnohých súčasných pracovných miest strojmi. Najvýraznejšie by to podľa najnovších údajov OECD (Org ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

IWAYDAY_2018

Najnovšie videáPC forum button