Image
4.7.2018 0 Comments

Video ukazuje, ako by mohli vyzerať nové smartfóny iPhone X Plus a iPhone 9

Pred niekoľkým týždňami sa na webe objavilo video ukazujúce nástupcu iPhonu X, ktorý vyzerá rovnako ako súčasný model, ale aj 6,5" iPhone X Plus a lacnejší 6,1-palcový iPhone s LCD displejom. Išlo síce len o makety zhotovené 3D tlačou, odhalili však predpokladané veľkosti všetkých troch zariadení, ako aj niekoľko dizajnových prvkov.

A teraz je tu úplne nové video o rovnakých zariadeniach, hoci jeho tvorca označuje 6,1-palcový model ako iPhone 9. Shai Mizrachi nahral video na Instagram a web 9to5Mac ho označuje ako dôveryhodný zdroj, pretože tento technologický novinár prezentoval už podobné makety predchádzajúcich iPhonov, ktoré sa ukázali legitímne.

Na zadnej strane 6,1-palcového iPhonu 9 (na porovnanie, iPhone X má 5,8" displej) je fotoaparát s jedným objektívom. iPhone X Plus so 6,5-palcovou obrazovkou bude mať rovnakú veľkosť ako iPhone 8 Plus. Maketa naznačuje, že model Plus bude mať na zadnej strane fotoaparát s tromi objektívmi, čo sa však zdá veľmi nepravdepodobné. Možno v jednom z troch otvorov bude umiestnený zadný blesk, nie ďalší fotoaparát.

Pokiaľ ide o čelnú stranu, všetky tri iPhony budú mať rovnaký dizajn ako iPhone X. Budú mať výrez s podporou Face ID a obrazovky od okraja po okraj. Model so 6,1-palcovým displejom môže mať hrubšie rámčeky, pretože bude obsahovať LCD panel.

Úniky hovoria, že tohtoročné iPhony výrazne prekonajú androidové smartfóny, pokiaľ ide o výkon. Aspoň jedna verzia iPhonu na rok 2018 vraj bude vybavená 4 GB pamäte RAM.

Apple predstaví nové modely iPhonov v polovici septembra a na trh ich uvedie koncom toho istého mesiaca.

Zdroj: bgr.com.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie

Inovatívna logistika a skladovanie od Telekomu

17.04.2019 00:10

Špeciálny projekt Skladovanie a logistické aktivity sú ideálnymi činnosťami na využitie internetu vecí, robotiky či umelej inteligencie. Všetky tieto pojmy ukrýva koncept Industry 4.0. Telekom, význa ...

Technológie

Najväčší technologický festival na Slovensku otvorí svoje brány koncom apríla

12.04.2019 00:16

Už v dňoch 26. - 28. apríla 2019 sa v Bratislave uskutoční najväčší technologický festival na Slovensku  IXPO 2019. Na ploche 6400 m2 bude hostiť 50 vystavovateľov a až 100 spíkrov. Prvý ročník tej ...

Technológie

Tím etických hackerov našiel spôsob, ako poslať vozidlo Tesla do protismeru

09.04.2019 00:20

Skupina bezpečnostných expertov z Keen Security Lab ukázala, ako sa dá oklamať systém Autopilot spoločnosti Tesla. Tím „bielych hackerov“ už niekoľkokrát predviedol, ako možno prevziať kontrolu nad v ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

TREND Digital Healthcare 2019

Najnovšie videá

IXPO 2019


PC forum button