Image
28.5.2019 0 Comments

Nové video prezrádza dizajn modelov Apple iPhone 11 a iPhone 11 Max. Nie je však úplne pravdivé

Už sme si akosi zvykli na to, že okolo uvedenia špičkových smartfónov býva humbug. Na vytvorení vlajkového modelu sa podieľa priveľa ľudí na to, aby sa podarilo udržať všetko pod pokrývkou. Pokiaľ ide o nové verzie iPhonov, zdrojom únikov býva väčšinou analytik Applu Ming-Chi Kuo, ktorý teraz pracuje pre TF International Securities. Má veľa kontaktov v dodávateľskom reťazci spoločnosti Apple a informácie, ktoré získa od nich, sú takmer vždy presné. 

Nedávno zverejnené video zachytáva dizajn nových modelov Apple iPhone 11 a iPhone 11 Max. Napriek tomu, že ide o novú verziu telefónov, neprinášajú nový dizajn. Používatelia iPhonov si už zvykli, že nový dizajn prichádza každý druhý rok. No táto schéma už nefunguje, počnúc rokom 2016 a iPhonmi 7 a 7 Plus Apple používa rovnaký dizajn tri roky po sebe namiesto dvoch.

V roku 2019 teda dostaneme nové modely iPhonu 11 s rovnakým celkovým dizajnom, ako mal iPhone XS z minulého roku a iPhone X z roku 2017. No niektoré rozdiely tu predsa len sú - iPhone 11 a iPhone 11 Max sa budú vyznačovať veľkým štvorcovým modulom fotoaparátu na zadnej strane, v ktorom sa nachádza nový systém s tromi snímačmi.

iPhone 11R (toto označenie ešte Apple môže zmeniť) bude mať zadný fotoaparát s dvoma objektívmi. Novinkou je aj prepínač na stíšenie (mute) na boku telefónu, ktorý bude malý a okrúhly ako na najnovších tabletoch iPad.

Vo videu, ktoré uverejnil YouTube kanál s názvom Techy Paradise, je však aj niekoľko omylov. Napríklad naznačuje, že rad iPhone 11 môže mať snímač odtlačkov prstov zabudovaný v displeji. To však určite nebude mať. Okrem toho ukazuje čierny modul fotoaparátu na striebornom tele smartfónu. Podľa informácií od Ming-Chi Kua však bude mať iPhone 11 pole fotoaparátu farebne zladené so zadnou časťou telefónu. Napriek týmto chybám je to pekné video, ktoré nám ukazuje dizajn nových modelov z každého uhla.  

Zdroj: bgr.com.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Inovácie

VIDEO: Robot LEMUR dokáže loziť aj po strmých skalách a ladovcoch

18.10.2019 00:20

Lezúci robot vyvíjaný v Jet Propulsion Laboratory patriacom NASA sa volá LEMUR (Limbed Excursion Mechanical Utility Robot) a má štyri končatiny, 16 prstov a stovky drobných háčikov. Je navrhnutý tak, ...

Inovácie

Pixel 4 so zabudovaným radarom umožňuje odomknúť smartfón pomocou tváre rýchlo, bezpečne a pri akomkoľvek uhle

18.10.2019 00:10

Používanie tváre na odomknutie smartfónu je v systéme Android k dispozícii už dávno a mnohí ho používajú ako rýchlejšiu alternatívu namiesto zadávania PIN kódu alebo hesla. Pri správnom osvetlení môž ...

Inovácie

Razer predstavil prvú optickú klávesnicu pre notebook na svete

16.10.2019 00:10

V týchto dňoch Razer uviedol na trh novú iteráciu svojho herného notebooku Blade 15 Advanced s niekoľkými zlepšeniami. Najvýraznejší rozdiel oproti predchodcovi vydanému začiatkom tohto roka je nová ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá

Dgitalna medicina
MANDAYIT 2019