Image
28.5.2019 0 Comments

Nové video prezrádza dizajn modelov Apple iPhone 11 a iPhone 11 Max. Nie je však úplne pravdivé

Už sme si akosi zvykli na to, že okolo uvedenia špičkových smartfónov býva humbug. Na vytvorení vlajkového modelu sa podieľa priveľa ľudí na to, aby sa podarilo udržať všetko pod pokrývkou. Pokiaľ ide o nové verzie iPhonov, zdrojom únikov býva väčšinou analytik Applu Ming-Chi Kuo, ktorý teraz pracuje pre TF International Securities. Má veľa kontaktov v dodávateľskom reťazci spoločnosti Apple a informácie, ktoré získa od nich, sú takmer vždy presné. 

Nedávno zverejnené video zachytáva dizajn nových modelov Apple iPhone 11 a iPhone 11 Max. Napriek tomu, že ide o novú verziu telefónov, neprinášajú nový dizajn. Používatelia iPhonov si už zvykli, že nový dizajn prichádza každý druhý rok. No táto schéma už nefunguje, počnúc rokom 2016 a iPhonmi 7 a 7 Plus Apple používa rovnaký dizajn tri roky po sebe namiesto dvoch.

V roku 2019 teda dostaneme nové modely iPhonu 11 s rovnakým celkovým dizajnom, ako mal iPhone XS z minulého roku a iPhone X z roku 2017. No niektoré rozdiely tu predsa len sú - iPhone 11 a iPhone 11 Max sa budú vyznačovať veľkým štvorcovým modulom fotoaparátu na zadnej strane, v ktorom sa nachádza nový systém s tromi snímačmi.

iPhone 11R (toto označenie ešte Apple môže zmeniť) bude mať zadný fotoaparát s dvoma objektívmi. Novinkou je aj prepínač na stíšenie (mute) na boku telefónu, ktorý bude malý a okrúhly ako na najnovších tabletoch iPad.

Vo videu, ktoré uverejnil YouTube kanál s názvom Techy Paradise, je však aj niekoľko omylov. Napríklad naznačuje, že rad iPhone 11 môže mať snímač odtlačkov prstov zabudovaný v displeji. To však určite nebude mať. Okrem toho ukazuje čierny modul fotoaparátu na striebornom tele smartfónu. Podľa informácií od Ming-Chi Kua však bude mať iPhone 11 pole fotoaparátu farebne zladené so zadnou časťou telefónu. Napriek týmto chybám je to pekné video, ktoré nám ukazuje dizajn nových modelov z každého uhla.  

Zdroj: bgr.com.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Inovácie

Amazon predstavil nový ARM procesor Graviton2 postavený na 7 nm architektúre

06.12.2019 00:15

Cloudová divízia Amazonu AWS oznámila ďalšiu generáciu svojich procesorov ARM s názvom Graviton2. Ide o vlastný dizajn čipu so 7 nm architektúrou, založený je na 64-bitových jadrách ARM Neoverse N1 (6 ...

Inovácie

Robotický záhradník Tertill dokáže plieť burinu v záhonoch

05.12.2019 00:20

Robotické vysávače Roomba nám pomáhajú s domácimi prácami už niekoľko rokov a teraz startup Franklin Robotics predstavil ďalšieho autonómneho pomocníka. Volá sa Tertill a pomôže vám s prácami v záhrad ...

Inovácie

Appka Spectre Camera pre iPhone dokáže robiť excelentné fotky na úrovni zrkadlovky so statívom

05.12.2019 00:05

Spoločnosť Apple udelila fotoaplikácii Spectre Camera titul aplikácia roka pre iPhone. Spectre používa strojové učenie na vytváranie simulovaných fotografií s dlhou expozíciou na iPhone. Aplikácia kom ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá