Image
20.6.2018 0 Comments

Nové úniky prezrádzajú ďalšie informácie o Galaxy S10, najočakávanejšom telefóne Samsungu za posledné roky

Z uniknutých správ vyplýva, že nadchádzajúci Galaxy Note 9 neprinesie žiadne veľké prekvapenia. Dobrá správa však je, že vlajkové modely, ktoré budú po Note 9 nasledovať, by mali byť najvzrušujúcejšie zo všetkých zariadení, ktoré Samsung uviedol v posledných rokoch.

Konkrétne ide o Galaxy S10 a Galaxy S10+, ktoré by mali prísť začiatkom budúceho roka. Mali by prejsť veľkým redizajnom, počnúc displejom Infinity, ktorý má mať ešte užšie rámy ako doteraz. Povráva sa, že sám displej môže byť reproduktorom s vedením zvuku cez kosti. Takto by Samsung nepotreboval samostatný reproduktor nad displejom.

Displej by mal mať zlepšený panel OLED, ešte kvalitnejší, ako má Galaxy S9, ktorý je momentálne najlepší na trhu. Ale možno najzaujímavejšia správa o displeji Galaxy S10 je tá, že to bude prvý telefón na masovom trhu, ktorý bude obsahovať zabudovaný snímač odtlačkov prstov, optický senzor by mal byť integrovaný priamo do spodnej časti obrazovky.

Veľké zlepšenia možno očakávať aj v oblasti výkonu a výdrže vďaka čipovým súpravám Exynos a Qualcomm Snapdragon novej generácie. Podľa dôveryhodných zdrojov Galaxy S10 bude obsahovať aj pamäťové moduly RAM a flash ďalšej generácie. Samsung vraj začne v druhej polovici roka masovo vyrábať čipy LPDDR5 a UFS3.0, ktoré budú ponúkať veľké výkonové zlepšenia oproti súčasným komponentom. A prvými smartfónmi, ktoré budú využívať ich výhody, by mali byť Galaxy S10 a Galaxy S10+.

Podľa doterajších správ Samsung predstaví tieto svoje nové telefóny hneď po CES 2019 v januári 2019 a do obchodov by sa mohli dostať už v priebehu februára. Potom v polovici roka by mal uviesť úplne nový typ vlajkového modelu – skladateľný Galaxy X.

Zdroj: bgr.com.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie

Miniatúrny dron UDrone môžete ovládať myšlienkami a gestami

15.03.2019 00:10

Predstavte si, o koľko viac zábavy by ste si mohli užiť s dronom, keby ste sa zbavili ovládača v ruke a ovládali ho čisto myšlienkami. Nad tým sa zamysleli v čínskej firme EEGSmart a vytvorili minikva ...

Technológie

NAS od Synology pre nadšencov, podnikateľov, malé firmy a tímy

15.03.2019 00:05

Motto: Sú len dva typy podnikateľov pracujúcich s údajmi. Tí, ktorí zálohujú, a tí, ktorí budú zálohovať. Aj malé firmy, živnosti a slobodné povolania často potrebujú ukladať veľké množstvo údajov. ...

Technológie

Spoznajte rybára, ktorý chytil vášho tuniaka. Aj to umožňujú moderné technológie

15.03.2019 00:00

Blockchain nie je len technológia, na ktorej stojí svet virtuálnych mien. Umožňuje aj úplne nový typ služieb pre bežných ľudí, ktorí majú napríklad radi steak z tuniaka. Priamo v obchode si dokážu vďa ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

SWIFT 5_032019

Najnovšie videá

IT medzi paragrafmi


PC forum button