Image
7.2.2019 1 Comments

Nové moto G7 prichádza s 5000 mAh batériou, čipom Snapdragon 632, foťákom s AI a cenou pod 300 EUR

Motorola dnes predstavila 4 nové verzie svojho  doteraz najpredávanejšieho smartfónu s lepšími fotoaparátmi, výdržou batérie, rýchlosťou systému a maximalizovanými displejmi.

moto g7plus
Malý pohyb alebo zlé svetelné podmienky nie sú problémom pre  duálny systém fotoaparátov s optickou stabilizáciou obrazu a hlavným 16MP senzorom. Naviac, nový softvér fotoaparátu a umelá inteligencia vďaka funkciám ako inteligentná kompozícia a automatické zachytenie úsmevu, pomáha fotiť ako profesionál.

Vďaka batérii s celodennou výdržou a 27W nabíjaniu TurboPower, s ktorým získate energiu na 12 hodín iba za 15 minút nabíjania, sa nemusíte báť, že by vám unikol skvelý záber. V kombinácii s mobilnou platformou Snapdragon 636, máte doteraz najrýchlejší moto g. Jeho nový, 6.2" Max Vision displej, prináša obsahový zážitok s Full HD+ rozlíšením, zosilnenými stereo reproduktormi od Dolby Audio. 

moto g7
Systém duálnych fotoapátov s hlavným 12MP senzorom  je vybavený efektami rozmazania, zvýraznenej farby, automatickým zachytením úsmevu a Google Lens. O 50% rýchlejší ako predchádzajúca generácia, moto gdokáže riešiť najintenzívnejšie kreatívne úlohy vďaka výkonnej mobilnej platforme Snapdragon 632. TurboPower nabíjanie a batéria s celodennou výdržou pomôžu zvládnuť aj najdlhšie kreatívne sústredenia. 

moto g7power 
Nový model v rodine moto g, moto g7power bol navrhnutý tak, aby sa zaoberal najdôležitejším bodom pri smartfónoch: výdržou batérie. Tá disponuje kapacitou 5000 mAh, takže sa môžete hrať a pracovať až 60 hodín (2,5dňa) na jedno nabitie. Keď ju potrebujete dobiť, s nabíjaním TurboPower získate hodiny energie iba za pár minút nabíjania. Moto g7power je poháňaný výkonnou mobilnou platformou Snapdragon 632.

moto g7play
S mobilnou platformou Snapdragon 632, je moto g7play o 60% rýchlejší ako predchádzajúca generácia. Jeho kompaktný dizajn sa môže pochváliť ultraširokým, 5.7" Max Vision HD+ displejom s pomerom strán 19:9. Ak sa stanete súčasťou okamihu, ktorý sa opakuje len raz za život, vďaka 13 MP zadnému fotoaparátu s PDAF a nulovým oneskorením uzávierky, ktorá sa v okamihu zameriava na snímaný predmet, ho určite stihnete zachytiť.  

Najnovšia generácia smartfónov moto g prichádza vybavená Moto Zážitkami, s ktorými bude používanie smartfónu jednoduchšie a zábavnejšie. Ovládanie jedným tlačidlom nahrádza navigačné tlačidlá s jedným jednoduchým posuvníkom na displeji. V kombinácii s Android 9.0 Pie, funguje každé potiahnutie, ťuknutie a podržanie ešte lepšie ako predtým.  

Dostupnosť a Cena
moto g7
bude na Slovensku dostupný v marci 2019so štartovacou cenou 249 € rovnako tak ako moto g7play s cenou 159 €. 
moto g7plusbude na Slovensku dostupný od 8.2.2019 so štartovacou cenou 299 € a moto g7power s cenou 209 € 

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Inovácie

Google vylepšil rozšírenú realitu na vyšší level. Čoskoro príde do smartfónov

11.12.2019 00:15

Google sa od oficiálneho uvedenia začiatkom minulého roka snaží zlepšovať svoju platformu rozšírenej reality ARCore. Teraz je pripravený predstaviť niektoré z inovácií novej generácie v oblasti detekc ...

Inovácie 4

Koniec nosenia dokladov? Občiansky a vodičský budeme mať v smartfóne

10.12.2019 00:20

Už začiatkom roka sa hovorilo o tom, že Google pracuje na ukladaní digitálnych identifikačných dokladov do zariadení s Androidom. Teraz spoločnosť Qualcomm na svojom podujatí Tech Summit vniesla do ve ...

Inovácie 2

Stierače nahradí laser. Tesla ním chce čistiť čelné sklá áut aj fotovoltických panelov

10.12.2019 00:15

Stierače patria k tým veciam v automobilovom priemysle, ktoré sa od svojho objavenia veľmi nezmenili. Teraz však Tesla, ktorá pristupuje k mnohým veciam odlišne a inovačne, chce nahradiť bežný stierač ...

1 Comments

  1. podareny reakcia na: Nové moto G7 prichádza s 5000 mAh batériou, čipom Snapdragon 632, foťákom s AI a cenou pod 300 EUR
    9.2.2019 15:02
    Ahoj.
    Pokial bude ten fon podareny ako moja G5+, tak je to dobry fon.
    Reagovať

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá