Nové funkcie Googlu zjednodušia rezervovanie letenky a hotelovej izby, navyše aj ušetríte

1

Ak plánujete dovolenku, Google vám môže uľahčiť rezervovanie hotelovej izby. Nedávno totiž predstavil v blogom príspevku niekoľko nových funkcií v službe Google Letenky a Hotely Napríklad v službe Google Letenky si môžete nastaviť sumu, ktorú máte k dispozícii, a Google vám ukáže, kam za svoj rozpočet môžete letieť. Alebo si môžete zvoliť dátum a použiť cenový filter a uvidíte iba ciele, kam môžete letieť v rámci tohto rozsahu.

Ak si vyberiete konkrétny cieľ, zobrazí sa vám prehľad letov, pričom máte k dispozícii aj hodnotenie, či ceny letov, ktoré vidíte, sú vyššie, typické alebo nižšie ako obyčajne. Táto funkcia bola vlani dostupná len počas prázdnin. Po výbere letenky si môžete zvoliť hotel.

Ak je vo výsledkoch vyhľadávania pre dané mesto veľa hotelov, môžete použiť nový filter Deals, ktorý využíva strojové učenie na zvýraznenie hotelov, kde jedna alebo viac rezervačných stránok ponúka ceny výrazne nižšie ako obyčajne v tomto hoteli alebo ako podobných hoteloch v okolí.

Ak si vyberiete, môžete kliknúť na tlačidlo Rezervovať izbu, ktoré vás spojí priamo s hotelom alebo rezervačnou stránkou tretej strany. Pri výbere vám pomôže aj služba Mapy Google, ktorá vám ukáže, či sa hotel nachádza na výhodnom mieste a v blízkosti relevantných pamiatok.

Zdroj: fastcompany.comblog.google.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Google internet web peniaze online

1 komentár

az na to, ze to ukaze letenky iba v zadany den reakcia na: Nové funkcie Googlu zjednodušia rezervovanie letenky a hotelovej izby, navyše aj ušetríte

14.3.2019 14:03
Vobec to neukazuje lacnejsie letenky, ktore su napr. den pred/po...
Toto je vhodne, fakt iba na najdenie airolinky ...a potom sup ist na jej stranku a tam najst najlacnejsiu letenku

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať