Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Nové dátové paušály O2

Telekomunikácie
4

O2 oslavuje 2. februára desiate výročie na slovenskom telekomunikačnom trhu. Pri tejto príležitosti predstavili ponuku nových dátových paušálov, ktoré sú cielené na zákazníkov, ktorí uprednostňujú mobilnú dátovú komunikáciu. O2 taktiež na tlačovej konferencii predstavil zámer pokrytie 80 percent populácie LTE sieťou v roku 2017.


Generálny riaditeľ O2, Peter Gažík zhrnul históriu O2 na SLovensku

Ponuka nových paušálov reaguje na potreby zákazníkov, ktoré sa dajú zhrnúť do troch navzájom súvisiacich oblastí: rýchla sieť, kvalitné zariadenie a rastúca dátová spotreba. Nové paušály O2 Dáta v troch cenových variantoch prinášajú zákazníkom objem dát v rozmedzí od 4 GB až po 20 GB s jednotnou cenou volaní a SMS správ.


Nové paušály predstavil Igor Tóth, riaditeľ marketingu O2

Ponuka paušálov O2 Dáta predstavuje dátový paušál pre zákazníkov s veľkou dátovou a nižšou SMS a hlasovou spotrebou. „Skupina zákazníkov, ktorí pred klasickým telefonovaním uprednostňujú komunikáciu prostredníctvom sociálnych sietí a iných aplikácií na svojom smartfóne, neustále rastie. Títo zákazníci okrem kontaktu s blízkymi každý deň potrebujú veľké množstvo dát aj na iné účely – či už ide o počúvanie hudby, prezeranie videí, používanie navigácie alebo mobil bankingu. Preto im chceme dopriať to, čo potrebujú,“ vysvetlil Igor Tóth, riaditeľ marketingu O2.

Základom paušálov sú výrazne vyššie objemy dát už v cene paušálov, pričom cena hovorov a SMS sa odvíja od reálnej spotreby zákazníkov. Dátové paušály prinášajú aj bonus na nákup zariadení, pričom ak sa zákazník rozhodne svoj bonus nevyužiť získava extra balík dát navyše v závislosti od zvoleného paušálu. V prípade vyčerpania dát platí samozrejme možnosť navýšenia balíčka v cene 3 eurá za 1 GB.

Zobrazit Galériu

Ľuboslav Lacko

Všetky autorove články
O2

4 komentáre

co je to? reakcia na: Nové dátové paušály O2

3.2.2017 09:02
v tej prezetnacii maju "SMS 6 centov za minutu". to akoze za 6 centov mozem posielat smsky celu minutu? ci ako? :)
Reagovať

co je to? reakcia na: Nové dátové paušály O2

3.2.2017 09:02
v tej prezetnacii maju "SMS 6 centov za minutu". to akoze za 6 centov mozem posielat smsky celu minutu? ci ako? :)
Reagovať

Zaostrenie reakcia na: Nové dátové paušály O2

2.2.2017 01:02
Super, že ste začali robiť aj videá len zaostriť trochu ešte :) ;)
Reagovať

RE: Zaostrenie reakcia na: Zaostrenie

2.2.2017 14:02
Niekedy automatiku kamery viac zaujme rozblikaný monitor v pozadí, než speaker v popredí. :-) Ospravedlňujeme sa.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať