Image
30.8.2019 0 Comments

Nová výkonná PTZ kamera Axis ponúka lepšie zabezpečenie a možnosti rozšírenej video analýzy

Spoločnosť Axis Communications ohlásila uvedenie sieťovej kamery AXIS P5655-E PTZ, cenovo dostupnej a vysoko výkonnej otočné kamery pre všestranné použitie v oblasti video monitorovania. Dodáva sa s dedikovaným čipom novej generácie ARTPEC 7, ktorý ponúka lepší obraz, posilnené bezpečnostné funkcie, rozšírené možnosti analýzy a podstatne efektívnejšiu kompresiu videa.

Model AXIS P5655-E je vybavený snímačom s vysokou svetelnou citlivosťou a technológiou Forensic WDR pre jasný obraz aj v scénach s veľmi tmavými a súčasne veľmi svetlými plochami. Vďaka technológii Axis Lightfinder 2.0 navyše sníma obraz aj pri slabšom osvetlení so sýtejšími farbami a ostrejším prekreslením predmetov v pohybe. Elektronická stabilizácia obrazu následne minimalizuje negatívny dopad otrasov a vibrácií. Výkonnejší obrazový procesor na pokročilú analýzu navyše ponúka výber zo štyroch profilov scén (interiér, exteriér, forenzný záznam a doprava).

Pre každý z týchto profilov kamera automaticky optimalizuje expozičnú dobu, vyvažovanie bielej, clonu, ostrenie, kontrast a šumový filter tak, aby zodpovedali špecifickým potrebám každej scény. Podpísaný firmware a zabezpečené zavádzanie systému chránia firmware pred zmenou a zaručujú, že bude inštalovaný vždy výhradne autorizovaný firmware. V prípade potreby možno vykonať zabezpečené spustenie po resete do továrenského nastavenia a získať tak úplnú istotu, že kamera nie je napadnutá žiadnym malware.

Nová otočná kamera AXIS P5655-E čerpá z výpočtovej sily nového procesoru ARTPEC 7, ktorý garantuje lepší obraz, silnejšiu bezpečnosť a rozšírené možnosti video analýzy a kompresie dát.

Kľúčové prvky:

•          HDTV 1080p s 32-násobným optickým zoomom
•          Technológie Forensic WDR a Lightfinder 2.0
•          Podpísaný firmware a zabezpečené zavádzanie systému
•          Pamäť ostrenia a EIS (elektronická stabilizácia obrazu)
•          Technológia kompresie Zipstream s podporou štandardov H.264 a H.265

Pre flexibilné inštalácie sa táto kamera dodáva s obojsmerným zvukovým konektorom a štyrmi vstupno-výstupnými portmi. Technológia Axis Zipstream s podporou štandardov H.264 a H.265 navyše významne znižuje požiadavky na šírku pásma a veľkosť dátového úložiska.

Kamera AXIS P5655-E je dostupná prostredníctvom predajných kanálov spoločnosti Axis od augusta 2019. Ďalšie informácie o produkte sú k dispozícii na adrese: https://www.axis.com.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Na Slovensko prichádza platobná platforma Stripe

13.09.2019 19:37

Celosvetová platobná platforma Stripe, ktorá patrí medzi najrýchlejšie sa rozvíjajúce technologické spoločnosti na svete, dnes oficiálne spustila svoje služby na Slovensku. Online obchodníkom dovoľuje ...

Tlačové správy

Telekom odštartoval predpredaj na iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max

13.09.2019 19:27

Telekom dnes o 14:00 odštartoval predpredaj na trojicu nových modelov iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Zákazníci môžu prejaviť záujem, poslať svoju predobjednávku na jednu z noviniek tejt ...

Tlačové správy

CZ: Panasonic na veľtrhu IBC 2019 predstavuje rad kamier s diaľkovým ovládaním a robotické riešenia

13.09.2019 13:57

Společnost Panasonic předvede na veletrhu IBC 2019 možnosti využití robotických řešení, ale i nejoblíbenější řady PTZ kamer u příležitosti jejich 10. výročí. Návštěvníci si budou moci prohlédnout také ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_092019

Najnovšie videá

elearn