SAMSUNG_082020 SAMSUNG_082020 SAMSUNG_082020 Advertisement

Nová verzia PlayStation 4.5 príde aj s podporou VR a 4K.

1

Wall Street Journal informoval o tom, že Sony chystá upgrade konzoly PlayStation 4, vďaka ktorému si budeme môcť zahrať hry s celkom iným zážitkom. Vylepšená verzia PlayStation 4.5 však bude samostatný prístroj a nie rozširujúca jednotka, ktorá by sa pripájala ku starším konzolám. Hráči si budú môcť užívať hru s vyššou kvalitou obrazu v rozlíšení 4K.

Nový model by mal vedieť zdieľať hry s konzolou PS4, čo by znamenalo, že jednotlivé tituly sa budú môcť hrať v rôznych kvalitách na obidvoch konzolách. PS4.5 by mala byť predstavená predtým, než príde na trh PlayStation VR s okuliarmi pre virtuálnu realitu.

Vyzerá to tak, že PS4.5 by mohla byť alternatíva pre PS VR, pretože okrem 4K rozlíšenia má dostatočný výkon pre VR. Okuliare by tak mohli fungovať aj bez externého modulu a po uvedení PS4.5 sa pravdepodobne budú dať okuliare kúpiť zvlášť bez externej krabice. Takto SONY otvára cestu zákazníkom s PS4, ktorí si budú môcť vylepšiť hru vďaka sade PlayStation VR a taktiež pre majiteľov PS 4.5, ktorým postačia samotné okuliare.

Externý box ku PlayStation VR

Zdroj: gamespot.com (WSJ), ibtimes.com

 

Zobrazit Galériu

1 komentár

awesome reakcia na: Nová verzia PlayStation 4.5 príde aj s podporou VR a 4K.

31.3.2016 20:03
Kto vie ake rozlisenie vr headsetu max potiahne. psvr(morfeus) ma byt vo FHD(1Mp pre kazde oko takze nie celkom fhd).
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať