Nommi – mobilný 4G hotspot s neobmedzeným prípojením na Wi-Fi kdekoľvek vo svete

Technológie
0

Tím vývojárov zo spoločnosti Nommi so sídlom v Los Angeles vytvoril mobilný router, o ktorom hovorí, že je prvý, ktorý možno použiť doma aj mimo domu. Router Nommi využíva kombináciu hotspotu LTE, technológie virtuálnej SIM karty, dvojpásmového Wi-Fi a hardvéru na bezdrôtové nabíjanie.

Riešenie virtuálnej SIM karty odstraňuje potrebu zakúpenia lokálnej SIM karty v každej krajine, ktorú navštívite, alebo použitia dátového roamingu. Online môžete byť v 100 krajinách a využiť 500 MB rýchlych dát cez LTE za menej ako 4 doláre na deň. Ešte výhodnejší je globálny dátový plán za 35 USD, kde máte k dispozícii 5 GB dát vo viac ako 100 krajinách, pričom úspora je až 70 % v porovnaní s priemerným dátovým plánom.

Obidve možnosti zahŕňajú neobmedzené pripojenie k miliónom sietí Wi-Fi na celom svete.

Nommi disponuje aj funkciou optimalizácie Wi-Fi, ktorá šetrí vaše mobilné dáta bezproblémovým pripojením zariadenia k verejným sieťam Wi-Fi. Router poskytuje aj samostatnú hosťovskú sieť Wi-Fi, o ktorú sa môžete podeliť s rodinou a priateľmi. Takisto poslúži na rozšírenie dosahu signálu Wi-Fi, takže toto pripojenie môžete využiť aj v odľahlejších častiach domu.

Dostupná je aj verzia Nommi Power s inteligentným nabíjaním, ktorá umožňuje nabíjať telefón pomocou bezdrôtovej nabíjačky Qi jednoduchým umiestnením zariadenia priamo na nabíjaciu podložku. Je kompatibilná so všetkými zariadeniami s certifikáciou Qi.

Na portáli Indiegogo prebieha kampaň na financovanie výroby zariadenia, prispievatelia ho môžu získať už za 60 dolárov, čo znamená úsporu 50 % z odporúčanej maloobchodnej ceny. Ak bude kampaň úspešná (a všetko svedčí o tom, že bude – namiesto plánovaných 25 000 USD je na konte už viac ako 47 500 USD), Nommi sa začne dodávať v priebehu júna 2018.

Zdroj: geeky-gadgets.com

Redakcia

Všetky autorove články
Nommi 4G hotspot Wi-Fi LTE

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať