Image
19.12.2017 0 Comments

Nommi – mobilný 4G hotspot s neobmedzeným prípojením na Wi-Fi kdekoľvek vo svete

Tím vývojárov zo spoločnosti Nommi so sídlom v Los Angeles vytvoril mobilný router, o ktorom hovorí, že je prvý, ktorý možno použiť doma aj mimo domu. Router Nommi využíva kombináciu hotspotu LTE, technológie virtuálnej SIM karty, dvojpásmového Wi-Fi a hardvéru na bezdrôtové nabíjanie.

Riešenie virtuálnej SIM karty odstraňuje potrebu zakúpenia lokálnej SIM karty v každej krajine, ktorú navštívite, alebo použitia dátového roamingu. Online môžete byť v 100 krajinách a využiť 500 MB rýchlych dát cez LTE za menej ako 4 doláre na deň. Ešte výhodnejší je globálny dátový plán za 35 USD, kde máte k dispozícii 5 GB dát vo viac ako 100 krajinách, pričom úspora je až 70 % v porovnaní s priemerným dátovým plánom.

Obidve možnosti zahŕňajú neobmedzené pripojenie k miliónom sietí Wi-Fi na celom svete.

Nommi disponuje aj funkciou optimalizácie Wi-Fi, ktorá šetrí vaše mobilné dáta bezproblémovým pripojením zariadenia k verejným sieťam Wi-Fi. Router poskytuje aj samostatnú hosťovskú sieť Wi-Fi, o ktorú sa môžete podeliť s rodinou a priateľmi. Takisto poslúži na rozšírenie dosahu signálu Wi-Fi, takže toto pripojenie môžete využiť aj v odľahlejších častiach domu.

Dostupná je aj verzia Nommi Power s inteligentným nabíjaním, ktorá umožňuje nabíjať telefón pomocou bezdrôtovej nabíjačky Qi jednoduchým umiestnením zariadenia priamo na nabíjaciu podložku. Je kompatibilná so všetkými zariadeniami s certifikáciou Qi.

Na portáli Indiegogo prebieha kampaň na financovanie výroby zariadenia, prispievatelia ho môžu získať už za 60 dolárov, čo znamená úsporu 50 % z odporúčanej maloobchodnej ceny. Ak bude kampaň úspešná (a všetko svedčí o tom, že bude – namiesto plánovaných 25 000 USD je na konte už viac ako 47 500 USD), Nommi sa začne dodávať v priebehu júna 2018.

Zdroj: geeky-gadgets.com

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie

7 nm procesory AMD Zen 2 prídu v roku 2019

22.05.2018 00:25

AMD v súčasnosti dodáva na trh 12 nm procesory a jeho generálna riaditeľka Lisa Su tvrdí, že spoločnosť je už takmer pripravená na prechod na 7 nm výrobu. Nová architektúru Zen 2 bude súčasťou 7 nm pr ...

Technológie

Americké námorníctvo bude pomocou umelej inteligencie hľadať malvér v šifrovanej komunikácii

22.05.2018 00:20

Pentagon spolupracuje s veľkými technologickými vývojármi, ktorí používajú umelú inteligenciu a cloud computing na odhaľovanie kybernetických útokov protivníka ukrytých v šifrovanej webovej prevádzke. ...

Technológie

Aktuálna tema: Ako kriminalisti a súdni znalci skúmajú zabavené mobily a počítače

22.05.2018 00:15

Informácie uložené v mobilných telefónoch, počítačoch a tabletoch sa stávajú čoraz dôležitejším dôkazným materiálom, bez ohľadu na to či bol kriminálny čin spáchaný prostredníctvom informačných techno ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá

ATOS_05_262
SWAN_05


PC forum button

Socialize