Niečo pre športovcov: Garmin uviedol nový fitnes náramok a smart váhu

0

Garmin predstavil nový fitnes náramok Vivosmart HR a inteligentnú váhu Index Smart Scale. Náramok zahŕňa nielen snímač tepu, ale ponúka nepretržité sledovanie vašej aktivity počas celého dňa - ráta počet krokov, vzdialenosti, spálené kalórie, počet prejdených schodov a monitoruje rytmy spánku. Dáta synchronizuje s mobilnou aplikáciou Garmin Connect Mobile. Vďaka dotykovému displeju zvládne aj niekoľko funkcií typických pre inteligentné hodinky vrátane notifikácií.

Ak je Vivosmart HR spárovaný so sprievodnou aplikáciou pre iOS alebo Android, môže zobrazovať upozornenia na prichádzajúce hovory, e-maily, textové správy a umožní aj ovládanie prehrávanej hudby.

Náramok je vodovzdorný do hĺbky až 50 metrov, takže ho môžete bez problémov nosiť aj pri plávaní či sprchovaní.

Garmin_Index_Smart_Scale.jpg

Inteligentná váha Index Smart Scale meria okrem hmotnosti používateľa aj percento telesného tuku, index BMI, percentuálny podiel vody, svalovej a kostnej hmoty v tele. Môže sledovať štatistiky až pre 16 rôznych ľudí a prenášať dáta do aplikácie pre iOS a Android cez Wi-Fi.

Obe nové zariadenia stoja zhodne 150 dolárov. Vivosmart HR sa ponúka v čiernej, modrej a fialovej farbe, zatiaľ čo Index Smart Scale je k dispozícii buď v čiernom, alebo bielom farebnom vyhotovení.

Zdroj: slashgear.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať