Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Neoficiálne rendery Samsung Galaxy S11

1

Servery OnLeaks priniesli vizualizácie nových smartfónov zo série Samsung Galaxy S. Tentoraz nejde o uniknuté oficiálne snímky, ale rendery vyrobené na základe únikov informácií o S11. Zaujímavé sú najmä dve veci. Po prvé, otvor na selfie kameru je v strede, ale stále ide o otvor, nie výrez. Po druhé, zadná strana obsahuje obdĺžnikový výčnelok s fotoaparátom, v ktorom je umiestnených päť snímačov a blesk.

Podľa očakávaní má byť jeden snímač 108-megapixelový, jeden ultraširokouhlý a jeden teleobjektív. Zatiaľ nie je jasné, aké budú zostávajúce dva snímače. Niektoré zvesti hovoria, že by mohlo ísť o 3D time-of-flight snímač na rýchlejšie zaostrenie, ale piaty snímač zostáva záhadou. Môže to byť napríklad doplnkový snímač či špeciálny senzor hĺbky. Z hľadiska dizajnu vyzerá telefón trochu elegantnejšie ako S10, má menšiu bradu a čelo a okraje nie sú tak veľmi zaoblené. 

Na spodnej časti vidieť port USB-C, mikrofón a mriežku reproduktorov. Hovorí sa, že by mali byť uvedené tri telefóny – S11e, S11 a S11 Plus – s veľkosťou obrazovky v rozmedzí od 6,3 palca do 6,9 palca. Panely AMOLED by mali podporovať rozlíšenie QHD a obnovovaciu frekvenciu 120 Hz. Predpokladá sa aj podpora 5G. Čipové súpravy sa očakávajú tie najlepšie z ponuky – zatiaľ neohlásený Qualcomm Snapdragon 865 a Samsung Exynos 990.

Zdroj: firstpost.com.

 

Redakcia

Všetky autorove články
Samsung Galaxy smartfon technológie displej dizajn smart telefon

1 komentár

Hroza reakcia na: Neoficiálne rendery Samsung Galaxy S11

27.11.2019 17:11
To akoze ste spravili clanok z jedneho Indickeho videa? Vsetko by bolo super, keby samsung uz nemal vyriesene spajanie displeja a ramu telefonu. Podla ma na prednej strane nebude ten ram okolo displeja (ten cierny ram).
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať