Image
8.10.2018 0 Comments

Navštívte najväčší európsky veľtrh bezpečnostných technológií IT-SA

Výstavné centrum v Norimbergu sa od 9 októbra na tri dni stane neformálnym európskym centrom informačnej bezpečnosti. Zabezpečenie IT a kybernetická bezpečnosť sú v súvislosti s prebiehajúcou digitalizáciou čoraz dôležitejšie - spoločensky, hospodársky i politicky. Hovorí sa, že údaje sú ropou tretieho tisícročia a všetci vieme, že o ropu sa viedlo niekoľko vojen. Analogicky sa podnikajú kybernetické útoky na firmy, alebo dokonca na celé štáty. A zdokonaľujú sa aj útočníci.

Viac než 700 vystavovateľov tu bude svoje riešenia v oblasti bezpečnostného hardvéru, softvéru a služieb pre profesionálnych používateľov. Súčasťou podujatia je aj sprievodná konferencia s prednáškami zameranými tak na technické, ako aj organizačné aspekty IT bezpečnosti, takže na svoje si prídu tak IT špecialisti ako predstavitelia firemných exekutív. Určite budú rezonovať aj témy skúseností s GDPR, či využitie umelej inteligencie v moderných bezpečnostných riešeniach.

„Sledovanie trendov v oblasti riadenia IT bezpečnosti a nového technického vývoja predstavuje pre manažérov a správcov IT bezpečnosti veľkú výzvu. Nestačí len definovať dobré bezpečnostné politiky, ale je potrebné aj vynútiť ich dodržiavanie" vysvetľuje Frank Venjakob, výkonný riaditeľ it-sa v NürnbergMesse.

Na tomto medzinárodnom podujatí bude prednášať aj veľa renomovaných odborníkov, napríklad profesor Udo Helmbrecht, výkonný riaditeľ agentúry ENISA, čo je Európska agentúra pre bezpečnosť sietí a informácií. Témou jeho prednášky a následného seminára bude "Inovatívne riešenia na zvýšenie kybernetickej bezpečnosti v Európe". Ďalšie témy zahŕňajú bezpečnosť IT pre kritické infraštruktúry, Industry 4.0 a samozrejme nesmie chýbať ani blockchain. Renomovaná bezpečnostná expertka Paula Januszkiewicz bude hovoriť o útokoch na IT podporu priemyselnej infraštruktúry.

Novinkou tohoto ročníka je UP18 @ it-sa. Je to nová platforma pre začínajúce podniky v segmente IT bezpečnosti. Veľtrh sa do budúcna bude viac zameriavať na užívateľské scenáre - od štvrtej priemyselnej revolúcie cez kritickú infraštruktúru až po verejnú správu a zdravotníctva. Záujemcovia sa tento rok opäť môžu tešiť na väčšiu ponuku pre konkrétne odbory a na relevantné formáty v sprievodnom programe.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Oznamy

Predstavujeme kandidátov na „Technologických Oskarov“ za rok 2019

20.09.2019 00:05

Na jeseň IT komunita obyčajne netrpezlivo očakáva, ako dopadne tradičné udeľovanie prestížnych cien IT firma, IT NEO, IT osobnosť, IT produkt a IT projekt roka. Každoročne je cieľom zhodnotiť odborné ...

Oznamy

Septembrové číslo PC REVUE už v predaji! Toto sú hlavné témy

04.09.2019 00:00

Ani tentoraz si nenechajte ujsť množstvo zaujímavých článkov zo sveta technológií a taktiež skvelú súťaž o bezdrôtové slúchadlá Outlier Air Sports. Tu je výber len zopár z hlavných článkov: Drony, l ...

Oznamy

Letné dvojčíslo PC REVUE už v predaji! Toto sú hlavné témy

11.07.2019 07:50

Ani tentoraz si nenechajte ujsť množstvo zaujímavých článkov zo sveta technológií a taktiež skvelú súťaž o prenosný reproduktor JBL Go2. Tu je výber len zopár z hlavných článkov: • Veľká elektrická ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

AMCHAM 2019

Najnovšie videá

elearn

IT GALA stvorec 2019