Image
19.9.2018 0 Comments

Natec Boxer je vychytaná taška na notebooky so systémami A.C.S., A.S.S. a X.H.S.

Každý deň je väčšina z nás konfrontovaná s potrebou prenášať svoj notebook. Počítač je potrebný v práci, pri štúdiách, na služobných, ale aj súkromných cestách. To prináša prirodzenú potrebu mať svoj notebook v bezpečí kvalitnej tašky.

Taška Natec Boxer je predovšetkým kvalitne vyrobená, poskytuje bezpečie pre notebook a svojim profesionálnym dizajnom zaujme každého. Klasická čierna tkanina, strih a spôsob prešitia dáva taške štýlový „business“ vzhľad. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí ocenia predovšetkým vysokú kvalitu a spoľahlivosť pri preprave notebooku, ale taktiež širokú funkčnosť a možnosti použitia. Natec Boxer má navyše okrem hlavnej čalúnenej komory s rámom pre notebook aj dve ďalšie priestranné priehradky.  Taška spĺňa všetky požiadavky používateľa, ktorý je často na cestách a v pohybe.

Bezpečná a odolná
To, čo odlišuje tašku Natec Boxer od ostatných obdobných výrobkov, je využitie celej rady riešení, ktoré smerujú k posilneniu bezpečnosti nielen prenášaného notebooku, ale aj jeho periférií.

Použité riešenia

• Air Cell Systém (A.C.S) –  dodatočné čalúnenie na tlmenie nárazov
• Anti-Shock Systém (A.S.S) – zdvojený, odolný čalúnený rám
• X-Holding Systém (X.H.S) – systém elastických pásikov na pevné uchytenie notebooku
• Systém Trolley – na ľahšie používanie s ostatnými cestovnými kuframi

Nylon 1680D
Taška Natec Boxer je vyrobená z materiálu s označením Nylon 1680D, ktorý sa prezýva balistický nylón a vyznačuje sa vysokou odolnosťou. Vysoké nároky na kvalitu prevedenia platia aj na odolnú a pevnú rúčku, gumové podložky na spodnej časti a kovový zips a spony.

Priestranná a funkčná
Výhodou tašky je veľký priestor a množstvo vedľajších funkcií. Taška je navyše vybavená ďalšími vreckami na zips. V hlavnom priestore tašky, vedľa veľkého oddelenia na notebook s elastickými pásikmi systému X.H.S., sú ďalšie vrecká na suchý zips ideálne na periférie notebooku. Taška slúži taktiež na bezpečné prenášanie vytlačených dokumentov a materiálov a ďalších, aj drobných predmetov každodennej potreby.

Dostupnosť a cena
Taška na notebook Natec Boxer je dostupná v dvoch veľkostných prevedeniach (pre notebooky 15,6" alebo 17,3") a dostupná je prostredníctvom siete internetových obchodov a vybraných predajcov. Doporučená koncová cena je 19 EUR respektíve 24 EUR vrátane DPH. 

Viac na: natec-zone.com

 

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Majk Spirit, ako úplne prvá hviezda na Slovensku, má na Viberi vlastné samolepky

11.12.2019 15:13

Majk Spirit prichádza s novou formou komunikácie so svojim fanúšikmi – na Viberi má vlastnú sadu samolepiek a komunitu pre zdieľenie exkluzívnych informácií.      Po svetových hviezdach, akými sú Sn ...

Tlačové správy

Nové vozidlo Mercedes-Benz GLA: výraznejší charakter, viac miesta, vyššia bezpečnosť

11.12.2019 14:44

Nová GLA ako ôsmy model kompletizuje aktuálnu generáciu kompaktných vozidiel od značky Mercedes-Benz. Tu sú jej najdôležitejšie vlastnosti v skratke. Nová GLA ·je o viac ako desať centimetrov vyššia ...

Tlačové správy

Eurofondy na dopravu nevyužívame efektívne, chýbajú inteligentné projekty

11.12.2019 14:31

Finančné prostriedky z európskych fondov už dávno nie sú určené iba na výstavbu ciest či železníc. Inteligentné projekty v doprave zatiaľ na Slovensku chýbajú a nezmenilo sa to ani v uplynulom roku, b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá