Image
19.9.2018 0 Comments

Natec Boxer je vychytaná taška na notebooky so systémami A.C.S., A.S.S. a X.H.S.

Každý deň je väčšina z nás konfrontovaná s potrebou prenášať svoj notebook. Počítač je potrebný v práci, pri štúdiách, na služobných, ale aj súkromných cestách. To prináša prirodzenú potrebu mať svoj notebook v bezpečí kvalitnej tašky.

Taška Natec Boxer je predovšetkým kvalitne vyrobená, poskytuje bezpečie pre notebook a svojim profesionálnym dizajnom zaujme každého. Klasická čierna tkanina, strih a spôsob prešitia dáva taške štýlový „business“ vzhľad. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí ocenia predovšetkým vysokú kvalitu a spoľahlivosť pri preprave notebooku, ale taktiež širokú funkčnosť a možnosti použitia. Natec Boxer má navyše okrem hlavnej čalúnenej komory s rámom pre notebook aj dve ďalšie priestranné priehradky.  Taška spĺňa všetky požiadavky používateľa, ktorý je často na cestách a v pohybe.

Bezpečná a odolná
To, čo odlišuje tašku Natec Boxer od ostatných obdobných výrobkov, je využitie celej rady riešení, ktoré smerujú k posilneniu bezpečnosti nielen prenášaného notebooku, ale aj jeho periférií.

Použité riešenia

• Air Cell Systém (A.C.S) –  dodatočné čalúnenie na tlmenie nárazov
• Anti-Shock Systém (A.S.S) – zdvojený, odolný čalúnený rám
• X-Holding Systém (X.H.S) – systém elastických pásikov na pevné uchytenie notebooku
• Systém Trolley – na ľahšie používanie s ostatnými cestovnými kuframi

Nylon 1680D
Taška Natec Boxer je vyrobená z materiálu s označením Nylon 1680D, ktorý sa prezýva balistický nylón a vyznačuje sa vysokou odolnosťou. Vysoké nároky na kvalitu prevedenia platia aj na odolnú a pevnú rúčku, gumové podložky na spodnej časti a kovový zips a spony.

Priestranná a funkčná
Výhodou tašky je veľký priestor a množstvo vedľajších funkcií. Taška je navyše vybavená ďalšími vreckami na zips. V hlavnom priestore tašky, vedľa veľkého oddelenia na notebook s elastickými pásikmi systému X.H.S., sú ďalšie vrecká na suchý zips ideálne na periférie notebooku. Taška slúži taktiež na bezpečné prenášanie vytlačených dokumentov a materiálov a ďalších, aj drobných predmetov každodennej potreby.

Dostupnosť a cena
Taška na notebook Natec Boxer je dostupná v dvoch veľkostných prevedeniach (pre notebooky 15,6" alebo 17,3") a dostupná je prostredníctvom siete internetových obchodov a vybraných predajcov. Doporučená koncová cena je 19 EUR respektíve 24 EUR vrátane DPH. 

Viac na: natec-zone.com

 

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

CZ: Zhiyun Smooth Q2

14.10.2019 14:08

Malý, ale výkonný - nový motorizovaný stabilizátor Zhiyun Smooth Q2 obsahuje spoustu inteligentních funkcí, které mobilní filmovou tvorbu posunou na zcela novou úroveň. Díky kompaktnímu designu bez nu ...

Tlačové správy

Festival Art & Tech Days ukáže, ako vyzerá spojenie svetov umenia a technológií

11.10.2019 11:22

Jazyk a komunikácia predstavujú základ interakcie medzi ľuďmi. Čo sa však stane, ak do rovnice pridáme roboty, umelú inteligenciu či softvér? Presne to skúma tohtoročná téma „Beyond Words“ festivalu A ...

Tlačové správy

CZ: Veľkoformátový herný monitor ROG Swift PG65UQ ide na trh

10.10.2019 22:01

ASUS uvede během října na český a slovenský trh velkoformátový herní displej Swift PG65UQ (Big Format Gaming Display – BFGD) ze své herní divize Republic of Gamers (ROG). ROG Swift PG65UQ disponuje 65 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

MANDAYIT 2019

Najnovšie videá

SlovakiaTech 2019