Náramok LVL na monitorovanie hydratácie tela postráži váš pitný režim

1

Spoločnosť BSX Technologies vyzbierala na portáli Kickstarter viac ako milión dolárov na svoj náramok LVL s inteligentným senzorom a patentovanou technológiou červeného svetla, ktorý môže sledovať úroveň hydratácie tela používateľa v reálnom čase a mieru potenia a odporúčať presný objem vody na dosiahnutie optimálnej hydratácie. Zariadenie sleduje aj fyzické aktivity, tepovú frekvenciu, kvalitu spánku, výdaj kalórií a náladu. Integruje aj odporúčania na zdravý spánok, k dispozícii je aj inteligentný budík. Povie vám aj to, koľko vody by ste mali vypiť pred spaním. Používateľ môže vďaka nemu dosiahnuť jasnejšie myslenie, lepšiu výkonnosť, zdravšiu pleť, redukciu hmotnosti.

LVL má plnofarebný displej OLED a postranné tlačidlá. Vybrať si možno variant s čiernym koženým remienkom, hnedým koženým remienkom alebo so silikónovým pásikom.

Náramok je vhodný pre športovcov, ale aj pre ostatných používateľov, pretože dehydratácia je všeobecný problém celej populácie. Dodávky by sa mali začať v lete 2017 a maloobchodná cena bude 199 dolárov, no v súčasnosti si ho možno predobjednať za 149 dolárov.

Zdroj: wearabletechnology-news.com

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
LVL naramok

1 komentár

Sigma reakcia na: Náramok LVL na monitorovanie hydratácie tela získal na Kickstarteri viac ako milión dolárov

24.11.2016 16:11
na to ci som alebo nie som smädný, stačí použiť vstavaný indikátor (mozog), ktorý máme zdarma od narodenia :)
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať