Image
4.6.2018 0 Comments

Naplánujte si návštevu bezpečnostného veľtrhu it-sa 2018

Najväčšie európske podujatie zamerané na bezpečnosť informačných technológii sa bude konať od 9. do 11. októbra 2018 v Norimbergu. Zabezpečenie IT a kybernetická bezpečnosť sú v súvislosti s prebiehajúcou digitalizáciou čoraz dôležitejšie - spoločensky, hospodársky i politicky. Hovorí sa, že údaje sú ropou tretieho tisícročia a všetci vieme, že o ropu sa viedlo niekoľko vojen. Analogicky sa podnikajú kybernetické útoky na firmy, alebo dokonca na celé štáty. A zdokonaľujú sa aj útočníci.

O rastúcom záujme o túto problematiku svedčí neustály rast počtu vystavovateľov a účastníkov. Posledný ročník it-sa zaznamenal dvojciferné tempo rastu na 630 vystavovateľov a 12 780 návštevníkov a tiež nárast výstavnej plochy o 46 percent. Tento dynamický vývoj pokračuje aj v ročníku it-sa 2018.

Rezervovaná čistá výstavná plocha už päť mesiacov pred začatím veľtrhu prekračuje čísla z predchádzajúceho ročníka. Pribúdajú noví vystavovatelia a rozširuje sa počet sprievodných prednášok a podujatí. It-sa tak ešte viac zdôrazňuje svoje postavenie platformy pre dialóg v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

"Niekoľko firiem bude svoje produkty a svoje know-how demonštrovať na stánkoch, ktoré budú až trikrát väčšie ako v predchádzajúcom roku, vzrástol tiež záujem zo strany startupov" vysvetlil Frank Venjakob, výkonný riaditeľ veľtrhu it-sa v spoločnosti NürnbergMesse.

Veľtrh sa do budúcna bude viac zameriavať na užívateľské scenáre - od štvrtej priemyselnej revolúcie cez kritickú infraštruktúru až po verejnú správu a zdravotníctva. Záujemcovia sa tento rok opäť môžu tešiť na väčšiu ponuku pre konkrétne odbory a na relevantné formáty v sprievodnom programe. Na novom medzinárodnom fóre budú prvýkrát zaradené prednášky v angličtine.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Lifestyle

Apple Pay je už dostupný v susednom Česku. Slovensko stále čaká

22.02.2019 00:20

Apple predstavil iPhone 6 s funkciou Apple Pay v roku 2014. Po takmer piatich rokoch sa tento spôsob platenia pomocou iPhonu či Apple Watch teraz dostáva do Česka. Podporovať ho budú fintech služba Tw ...

Lifestyle

Huawei P Smart 2019 - Smartfón inšpirovaný generáciou Z

21.02.2019 00:05

Mladí ľudia, narodení po roku 1994 a často označovaní ako generácia Z, sú najintenzívnejšími uživateľmi mobilných technológií vôbec. Smartfón je pre nich doslova prenosný počítač, fotoaparát s videoka ...

Lifestyle

General Motors klesá predaj automobilov, preto pripravuje na predaj svoj prvý e-bike už od 3200 USD

20.02.2019 00:10

Vlani v novembri spoločnosť General Motors oznámila, že začne vyrábať elektrické bicykle. Vyhlásila aj kampaň na výber názvu, víťazným návrhom sa stal Ariv. Teraz GM povedal, že naň začne prijímať obj ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Apsara Yogaton

Najnovšie videáPC forum button