PC REVUE
Image
4.6.2018 0 Comments

Naplánujte si návštevu bezpečnostného veľtrhu it-sa 2018

Najväčšie európske podujatie zamerané na bezpečnosť informačných technológii sa bude konať od 9. do 11. októbra 2018 v Norimbergu. Zabezpečenie IT a kybernetická bezpečnosť sú v súvislosti s prebiehajúcou digitalizáciou čoraz dôležitejšie - spoločensky, hospodársky i politicky. Hovorí sa, že údaje sú ropou tretieho tisícročia a všetci vieme, že o ropu sa viedlo niekoľko vojen. Analogicky sa podnikajú kybernetické útoky na firmy, alebo dokonca na celé štáty. A zdokonaľujú sa aj útočníci.

O rastúcom záujme o túto problematiku svedčí neustály rast počtu vystavovateľov a účastníkov. Posledný ročník it-sa zaznamenal dvojciferné tempo rastu na 630 vystavovateľov a 12 780 návštevníkov a tiež nárast výstavnej plochy o 46 percent. Tento dynamický vývoj pokračuje aj v ročníku it-sa 2018.

Rezervovaná čistá výstavná plocha už päť mesiacov pred začatím veľtrhu prekračuje čísla z predchádzajúceho ročníka. Pribúdajú noví vystavovatelia a rozširuje sa počet sprievodných prednášok a podujatí. It-sa tak ešte viac zdôrazňuje svoje postavenie platformy pre dialóg v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

"Niekoľko firiem bude svoje produkty a svoje know-how demonštrovať na stánkoch, ktoré budú až trikrát väčšie ako v predchádzajúcom roku, vzrástol tiež záujem zo strany startupov" vysvetlil Frank Venjakob, výkonný riaditeľ veľtrhu it-sa v spoločnosti NürnbergMesse.

Veľtrh sa do budúcna bude viac zameriavať na užívateľské scenáre - od štvrtej priemyselnej revolúcie cez kritickú infraštruktúru až po verejnú správu a zdravotníctva. Záujemcovia sa tento rok opäť môžu tešiť na väčšiu ponuku pre konkrétne odbory a na relevantné formáty v sprievodnom programe. Na novom medzinárodnom fóre budú prvýkrát zaradené prednášky v angličtine.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Lifestyle

Prečo v Číne ľudia prikladajú fitnes náramky na rolky toaletného papiera?

05.11.2018 00:05

Čínsky technologický server Abacus hovorí, že majitelia fitnes náramkov Xiaomi Mi Band 3 odhalili ich netušenú „vlastnosť“ – po pripojení na rolku toaletného papiera zobrazujú tepovú frekvenciu. Použí ...

Lifestyle

Chceli by ste si zalietať s jetpackom? Výcvik stojí „len“ 4950 USD

22.10.2018 00:15

Pred tromi rokmi David Mayman prvýkrát obletel Sochu slobody so svojím jetpackom JB-9 a otvoril tak éru jetpackov. Odvtedy už lieta s výrazne rekonštruovaným variantom JB-11 a mal množstvo verejných v ...

Lifestyle

Komentár: Do roku 2022 nebude potrebná takmer štvrtina súčasných pracovných pozícií

02.10.2018 00:05

Trh práce bude v nasledujúcich rokoch v dôsledku digitalizácie a inovácií prechádzať zmenami. Mnohé pracovné pozície už nebudú tak žiadané ako v súčasnosti, na druhej strane mnohé nové vzniknú. Z aktu ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

SWAN_09

Najnovšie videáPC forum button