Nákupy online v pondelok sú poslednou garanciou dodania darčekov pod stromček

Tlačové správy
0

Optimálnym dňom na posledné predvianočné nákupy online je pre tento rok pondelok 18. december. V opačnom prípade percento garancie dodania objednávok do Vianoc klesá, naopak môže stúpnuť percento plačúcich detí pod prázdnym stromčekom.

Čím dlhšie budete odkladať svoje nákupy, tým menšie percento e-shopov vám dokáže sľúbiť dodanie pod stromček. „Pri nákupe v pondelok, 18. decembra, vám dodanie do Vianoc garantuje až 93 % e-shopov zapojených do tejto služby na Heureke,“ vysvetľuje šéf zákazníckeho servisu Heureky Jan Kriegel. Ak sa zákazníci rozhodnú od tohto dátumu odložiť svoje nákupy o deň alebo dokonca o dva, môže sa im to vypomstiť. Z údajov nákupného poradcu Heureka.sk a e-shopov zapojených do služby Garancia dodania do Vianoc vyplýva, že pri objednávkach do 19. decembra garantuje dodanie do Vianoc 79 % e-shopov a pri objednávkach do stredy 20. decembra je to už len 63 % e-shopov z celkovej databázy, v ktorej je viac ako 450 e-shopov.

Garancia dodania do Vianoc je služba Heureky, ktorá garantuje užívateľom dodanie tovaru do 24. decembra pri objednávke do určitého dátumu. Zákazníci službu môžu spoznať podľa ikonky vianočného stromčeka. „Zákazníci by si nemali nechávať nákup vianočných darčekov na poslednú chvíľu a nakúpiť ich čo najskôr. Vyhnú sa tak nielen vianočnému stresu, ale aj možným problémom s nedoručením,“ uzatvára Kriegel. 

PRime time

Všetky autorove články
Vianoce darceky heureka

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať