Najširšie portfólio produktov a najmodernejšej technológie úplne premenia Vašu kanceláriu

Tlačové správy
0

Xerox inovuje spôsob, akým svet pracuje, a preto prichádza s revolúciou tlačového prostredia. Celosvetovo uvádzame na trh 29 úplne nových tlačiarní a multifunkcií s technológiou ConnectKey®. Jednoduché bezpečné funkcie, možnosť tlačiť aj v teréne, prístup k tlačovým aplikáciám odkiaľkoľvek vďaka pripojeniu na cloud - to všetko ponúka nové portfólio Xeroxu a zvyšuje tak produktivitu v každej kancelárii.

Technológia ConnectKey mení tradičné tlačiarne na smart pomocníkov, ktorí reagujú na potreby dnešných zamestnávateľov i zamestnancov.  Personalizované pracovné postupy, prístup do cloudu jedným dotykom a vysoký štandard zabezpečenia dokumentov umožňujú firmám pracovať lepšie.

Skupina produktov zahŕňa jednak zariadenie formátu A3, a jednak A4. Ponúka rôzne rýchlosti a funkcie, presne tak, aby spĺňala potreby malých i stredných firiem, rovnako ako veľkých spoločností. Celé portfólio noviniek ponúka rovnaké užívateľské rozhranie.

„Rozumieme zmenám, ku ktorým v pracovnom prostredí dochádza,“ prehlásil Jeff Jacobson, výkonný riaditeľ spoločnosti Xerox. „Spôsob plnenia pracovných úloh sa presúva zo stolných počítačov do nášho vrecka. Je veľmi osobný a my sme vytvorili portfólio smart pomocníkov, ktorí sú s nim prepojení. A to vďaka  mobilnej a cloudovej technológii, kde sa táto evolúcia odvíja.“

Nové série produktov nesú mená Xerox VersaLink® a Xerox AltaLink®. Stroje série VersaLink, ktorá zahŕňa 19 tlačiarní a multifunkčných strojov (MFP), sú určené pre menšie pracovné skupiny a tímy. Séria AltaLink zahŕňa 10 multifunkcií navrhnutých pre početnejšie pracovné skupiny a väčšie objemy tlače. K ich kľúčovým vlastnostiam patria:  

  • Intuitívne užívateľské rozhranie – každá z 29 noviniek disponuje dotykovým displejom, podobným, ako je napríklad na tablete, individuálnym nastavením pre užívateľov a jednoduchým ovládaním. Priamo na displeji si napríklad môžete pozrieť, ako vyzerá váš sken alebo otočiť stránku v dokumente ešte pred odoslaním do emailu či zvoleného úložiska.
  • Pripravené pre mobilné zariadenie a cloudy – dáta sa prenesú jednoducho zo stroja do úložísk na cloude, ako napr. Dropbox, Office 365 alebo Google Drive. Zamestnanci, ktorí sú v teréne, môžu tlačiť bezdrôtovo z mobilného zariadenia a v podstate odkiaľkoľvek.
  • Zabezpečenie vašich dokumentov – technológia ConnectKey zabezpečuje komplexnú bezpečnosť jednotlivých súčastí systému i jeho zraniteľných miest. Ponúka ochranu proti neoprávneným prístupom na zariadenia, udržuje bezpečnosť dôvernej komunikácie a informácií pomocou kódovania a prepisovania obrázkov; preveruje pokusy o prístup na zariadenia a chráni dáta i zariadenia pred zneužitím.

Vďaka spolupráci so špičkami v odbore bezpečnosti sietí ponúkajú stroje vybavené technológiou ConnectKey viacúrovňové bezpečnostné prvky. Tým zabezpečujú, že sú vždy pod dohľadom a dôveryhodné i v takomto prostredí, ktoré maximálne kladie dôraz na bezpečnosť. Multifunkcie AltaLink sú vďaka našej spolupráci s McAfee vybavené nadštandardnými bezpečnostnými prvkami.  

Dostupnosť
29 modelov Xerox AltaLink a Xerox VersaLink bude k dispozícii na trhu v priebehu 2. štvrťroku 2017. Viac informácií vám poskytne váš predajca Xerox.

Xerox

Všetky autorove články
Xerox

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať