Image
22.1.2020 0 Comments

Najnovšie VPN riešenie od spoločnosti Zyxel prináša organizáciám lepšie zabezpečenie

Spoločnosť Zyxel dnes predstavila zariadenie ZyWALL VPN1000[1] , ktoré je jej najkomplexnejším riešením v oblasti VPN. Toto bezpečnostné riešenie typu „všetko v jednom“ majiteľom malých až stredne veľkých firiem umožňuje bezpečný a jednoduchý prístup k informáciám a ich prenos medzi rôznymi lokalitami alebo hybridnými cloudami.

Rastúca hrozba kybernetickej kriminality kladie stále väčšie nároky na zabezpečenie malých a stredne veľkých organizácií, a to najmä tých, ktoré potrebujú poskytovať bezpečnú komunikáciu a ochranu pre viac pobočiek. Spoločnosť Zyxel v reakcii na tento vývoj predstavuje komplexné bezpečnostné riešenie ZyWALL VPN1000, ktoré ponúka jednoduchú konektivitu, SD-WAN aj bezpečnostné funkcie v jednom.

Najnovší prírastok do rodiny produktov ZyWALL VPN podporuje všetky hlavné typy VPN pripojení a riadi protokoly IPSec, L2TP, SSL & TLS a PPTP a tiež topológie site-to-site a client-to-site. Či už spoločnosť potrebuje zaistiť prístup vzdialeného zamestnanca do firemnej siete alebo umožniť tímom na pobočkách zdieľanie reportov s centrálou, má istotu, že jej dáta sú vždy šifrované a v celej sieti prenášané bezpečným spôsobom.

Sila konektivity SD-WAN

Zariadenie ZyWALL VPN1000 je dodávané s ročnou licenciou SD-WAN, takže organizácie sa môžu rozhodnúť, či ho budú používať samostatne alebo s riadiacou platformou Nebula Orchestrator (SD-WAN).

Na rozdiel od SD-WAN riešení, ktoré k optimalizácii pripojenia využívajú vyvažovače záťaže, čo od užívateľov vyžaduje opakované konfigurovanie každého firewallu zvlášť, sa SD-WAN produkty značky Zyxel spoliehajú na centralizované riadenie. Užívatelia vďaka tomu môžu bezpečne a inteligentne riadiť prevádzku v celej sieti WAN a zvyšovať aplikačný výkon, čo vedie k lepšiemu užívateľskému komfortu, vyššej produktivite organizácie a k úsporám nákladov na IT.

Bezpečnostné služby na celý rok zadarmo

Veľa robustných funkcií pre VPN a SD-WAN ZyWALL VPN1000 poskytuje tiež užívateľsky prívetivé riešenie pre bezpečnosť firemných sietí vrátane firewallu s filtrom obsahu a plne integrovanej bezpečnostnej služby, ktorá funguje na báze licencie a zahŕňa filtrovanie domén URL a HTTPS a bezpečné vyhľadávanie. Zariadenie je ďalej vybavené funkciou GeoEnforcer od spoločnosti Zyxel, ktorá identifikuje pôvod príchodzej prevádzky. A v neposlednom rade zariadenie podporuje hybridný cloud a ponúka jednoduchú konfiguráciu, ktorá výrazne uľahčuje život organizáciám pripojujúcim sa k verejnej cloudovej infraštruktúre, ako napr. k AWS VPC alebo Microsoft Azure.

ZyWALL VPN1000 prináša malým a stredne veľkým organizáciám bezkonkurenčné zabezpečenie, rýchlosť a výkon, a to všetko v jednom produkte. Poskytovateľom riadených služieb, predajcom a organizáciám s viacerými pracoviskami tento špičkový zástupca z nášho portfólia VPN firewallov uľahčuje obsluhu väčších sietí a ochranu ich dát,“ poznamenáva Martin Bratičák, Regional Director CEE v spoločnosti Zyxel. 

ZyWALL VPN1000 s funkcionalitou SD-WAN bol na trh uvedený dňa 1. 1. 2020. ZyWALL VPN1000 je najnovším prírastkom do komplexného portfólia VPN zariadení značky Zyxel, ktoré zahŕňa modely VPN50, 100 a 300. Vďaka rozsahu svojho sortimentu VPN produktov dokáže spoločnosť Zyxel uspokojiť individuálne potreby širokej škály zákazníkov. Pre bližšie informácie, prosím, navštívte stránky www.zyxel.com/vpn1000

 
Autor: zyxel

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Dve aktualizácie firmvéru prinášajú rozšírené funkcie pre fotoaparáty Nikon radu Z

19.02.2020 12:51

Spoločnosť Nikon dnes oznámila uvedenie firmvéru verzie 3.00 pre plnoformátové mirrorless fotoaparáty Nikon Z 7 a Z 6 a firmvéru verzie 1.10 pre mirrorless fotoaparát formátu DX – Nikon Z 50. Tieto ak ...

Tlačové správy

Mastercard otvorí Európske centrum kybernetickej ochrany

19.02.2020 12:29

Spoločnosť Mastercard dnes oznámila založenie svojho prvého Európskeho centra kybernetickej ochrany (European Cyber Resilience Centre). Jeho cieľom je podporovať a posilňovať vzájomnú spoluprácu medzi ...

Tlačové správy

Osviežujúco iný: T-Roc Cabriolet sa dá už objednávať na Slovensku

19.02.2020 11:25

Spoločnosť Porsche Slovakia, autorizovaný importér značky Volkswagen na Slovensku, od februára spustila predpredaj nového modelu T-Roc Cabriolet. Otvorená verzia úspešného crossovera T-Roc má jedinečn ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Hackkosice_2020

Najnovšie videá