Najnovšia tlačiareň 3 v 1 od spoločnosti Epson

Tlačové správy
0

Najnovšie tlačiarne Expression Home od spoločnosti Epson (radu XP-2100 a XP-3100) spájajú funkcie 3 v 1 a mobilnú tlač v novom kompaktnom a štýlovom prevedení. Rad XP-3100 teraz ponúka obojstrannú tlač formátu A4. Tieto modely budú dostupné od septembra 2019.

Marcel Divín, Branch Office Manager spoločnosti Epson CZ & SK, uvádza: "S týmito najnovšími modelmi získajú spotrebitelia dostupnú tlačiareň s mobilnou tlačou v kompaktnom a štýlovom prevedení. Model XP-3100 navyše ponúka výhodu obojstrannej tlače formátu A4. Táto doplnková funkcia zníži spotrebu papiera o polovicu. Navyše, ako je u našich tlačiarní s atramentovými kazetami bežné, tieto modely využívajú samostatné zásobníky atramentu, takže je nutné vymeniť len spotrebovanú farbu."

Tieto tlačiarne Expression Home 3 v 1 sú určené pre každodennú tlač a prinášajú nový optimalizovaný dizajn. Sú ideálne pre spotrebiteľov, ktorí hľadajú štýlovú technológiu. Vďaka kompaktnému prevedeniu zaberajú tlačiarne menej miesta a elegantné tlačidlá dopĺňajú moderný a štýlový vzhľad.

Tieto tlačiarne dávajú užívateľom úplnú slobodu tlače vďaka aplikáciám pre tlač cez Wi-Fi a mobilnú tlač. Užívatelia si môžu bezplatnú aplikáciu Epson iPrint jednoducho stiahnuť a využiť ju pre bezdrôtovú tlač a skenovanie z inteligentných zariadení. Rad XP-3100 má tiež LCD displej, ktorý uľahčuje navigáciu medzi funkciami tlačiarne.

Rady XP-2100 a XP-3100 budú dostupné od septembra 2019.

Epson

Všetky autorove články
epson tlač tlaciaren

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať