SAMSUNG_102020 SAMSUNG_102020 SAMSUNG_102020 Advertisement

Najmenšie bezdrôtové slúchadlá PUGZ sú nabíjateľné cez mobil

0

Najmenšie bezdrôtové slúchadlá, ktoré sú nabíjateľné cez telefón, uzreli svetlo sveta. Momentálne zbierajú finančné prostriedky na svoju produkciu prostredníctvom portálu Kickstarter. Okrem toho, že sa vyznačujú minimálnou veľkosťou, tvarované sú tak, aby sadli do ucha úplne každému.

PUGZ sú prvými bezdrôtovými slúchadlami, cez ktoré sa dá počúvať hudba, aj keď sa nabíjajú. Umožňuje to práve patentovaný samomagnetický konektor The Squircle. Pre vodivosť, ale aj pre imidž bolo na všetky kovové časti použité 18-karátové zlato. Veľká výhoda slúchadiel je to, že ich možno nabíjať cez akékoľvek zariadenia s technológiou bluetooth. Preto je úplne jedno, či máte poruke kábel USB do počítača, AC adaptér, Lightning či micro USB.

pugz2.jpg

Funkcia aptX rieši problém čistého a kvalitného zvuku zmenšením veľkostí audiosúborov. Priamo cez slúchadlá si okrem iného môžete regulovať hlasitosť, spúšťať alebo zastavovať skladby, prijať či zrušiť telefonát, ba aj aktivovať hlasovú asistentku Siri.

pugz3.jpg

Slúchadlá PUGZ sú odolné proti dažďu či potu, čím sa stávajú šikovným pomocníkom pri rôznych športových aktivitách. Pri ich používaní sa viac nemusíte obávať, že by sa vám zamotával kábel, prípadne by vám slúchadlá vypadávali z uší. Dostupné sú v štyroch farbách, vo veľkostiach S až XL a v dvoch štýloch - Sealed a Leaking. Kým cez slúchadlá Sealed si dokonale vychutnáte hudobný zážitok vďaka úplnej zvukovej izolácii, slúchadlá Leaking vám trochu z hluku okolia prepustia. Ich bežná predajná cena bude 199 USD.

pugz4.jpg


Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať