Image
25.11.2019 1 Comments

Najekonomickejšia nabíjačka elektromobilov je ABB

Špeciálny projekt

Kvalitné a súčasne finančne efektívne nabíjanie elektromobilu vám poskytne nabíjačka ABB EVLunic. Je technologicky najjednoduchšou a najekonomickejšou nabíjacou stanicou „rodinného typu“. Zaujímavá je svojou jednoduchosťou inštalácie, nabíjania, využitím štandardnej zásuvky i kompaktným dizajnom nenáročným na priestor. Vhodná je preto najmä na rezidenčné využívanie.

EVLunic využíva na nabíjanie striedavý prúd. Je vhodná takpovediac do každého počasia, na vonkajšie i vnútorné použitie. So stupňom ochrany IP54 ju možno používať v teplotnom pásme od -25 C do +50 C. Pred mechanickým poškodením má stupeň ochrany IK08.

Zákazník si môže vybrať z troch výkonových radov - 4,6 kW s 1-fázovým prívodom pre typ B až po 11 kW a 22 kW  s 3-fázovým prívodom pre  typ B+, Pro S a ProM. Pre svoj kompaktný dizajn a malé rozmery - 50x25cm, sa jednoducho inštaluje na stenu budovy, alebo na samostatný podstavec. Jednotlivé modely majú rôzne možnosti výbavy – káblov, konektorov, podstavca, čo výrazne zvyšuje flexibilitu využitia nabíjačky.

Na trhu je nabíjačka EVLunic dostupná v štyroch typových úrovniach. Vyššie modely dokážu komunikovať prostredníctvom priemyselného štandardizovaného protokolu OCPP (Open Charge Point Protocol), ktorý poskytuje napríklad aj vzdialený dohľad a komunikáciu pre servis vrátane manažmentu nabíjania, alebo identifikáciu používateľa kartou RFID (Radio-Frequency Identification). Stanica spĺňa normy IEC 61000-6-3 o elektromagnetickej kompatibilite  pre obytné prostredie.  

ABB EV Lunic  je výkonná nabíjačka určená najmä pre rezidenčné bývanie a komerčné priestory, pričom je vhodná pre elektrické vozidlá, ako aj plug-in hybridy.

ABB je celosvetovým lídrom v riešeniach pre nabíjanie. Poskytuje najširšiu škálu výstupných výkonov pre elektrické autá – od 4,6 kW (AC) v rodinných domoch až po 350 kW (DC) na diaľničných koridoroch. Špeciálnu kategóriu tvorí nabíjacia infraštruktúra v štandarde OPPCharge pre elektrické autobusy s výkonom až 600 kW (DC).

ABB

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie

Philips predstavil novinky v rodine LED televízorov pre rok 2020

24.01.2020 12:40

Philips predstavil koncom januára v Amsterdame kľúčovým partnerom a médiám technológie a nové modely svojich televízorov pre rok 2020. <iframe width="1189" height="669" src="https:/ ...

Technológie

Philips predstavil novú sériu OLED televízorov pre rok 2020

24.01.2020 00:00

Philips predstavil koncom januára v Amsterdame kľúčovým partnerom a médiám technológie a nové modely svojich televízorov pre rok 2020. Nové modely Philips OLED805 / 855 budú dostupné ako 55 ”a 65” mo ...

Technológie

Nový skladací smartfón Samsungu sa zdá oveľa lepší ako Galaxy Fold

23.01.2020 13:52

Nový skladací telefón Samsungu bude predstavený až o pár týždňov, ale už dnes sa zdá, že prinesie zlepšenie v porovnaní s Galaxy Fold. Údajne sa bude nazývať Galaxy Z Flip a bude mať véčkový dizajn. ...

1 Comments

  1. klamari reakcia na: Najekonomickejšia nabíjačka elektromobilov je ABB
    25.11.2019 16:11
    klamari
    Reagovať

Vyhľadávanie

Najnovšie videá