Na internete sa začínajú objavovať uniknuté informácie o iPhonoch na rok 2019

0

Menej ako mesiac po uvedení tohtoročných modelov iPhone XS18, iPhone XS Max a iPhone XR sa vo svete technológií začali objavovať uniknuté informácie o ďalšej verzii smartfónu Applu.

Správy z webu MacRumors hovoria, že populárny analytik Ming-Chi Kuo, ktorého predikcie sa často ukázali veľmi presné, tvrdí, že nové iPhony budú podobné verziám z tohto roka. Budúcoročné iPhony budú mať displeje OLED s uhlopriečkou 5,8 a 6,5 ​​palca podobne ako modely XS a XS Max a príde aj 6,1-palcový LCD model ako iPhone XR.

Keďže v roku 2018 boli zmeny na zariadeniach len prírastkové a nedošlo k žiadnym inováciám dizajnu oproti iPhonu X predstavenému v roku 2017, mnohí predpokladali, že Apple v roku 2019 prepracuje dizajn a prinesie ďalšiu veľkú aktualizáciu. No ak je predpoveď Kua správna, iPhony zostanú rovnaké ešte aspoň jeden rok.

Pokiaľ bude Apple pokračovať v bežnom pláne aktualizácií, iPhony na rok 2019 môžu prísť s rýchlejšími procesormi A13 od TSMC, možno aj so zadným fotoaparátom s tromi objektívmi a odstránením portu Lightning, ktorý je na súčasných zariadeniach. Kuo predpokladá takisto rovnaký stupeň odolnosti proti vode IP68 ako pri iPhone XS a iPhone XS Max, čo je odolnosť až do hĺbky dvoch metrov po dobu 30 minút. Mnohí používatelia YouTube to už aj otestovali a iPhony vyšli z týchto testov pomerne dobre.

Niektorí technologickí blogeri naznačili, že Apple by mohol implementovať inú čítačku odtlačkov prstov, ale Kuo si nemyslí, že to je pravdepodobné.

Zdroj: inquisitr.com.

Redakcia

Všetky autorove články
iPhone iOS Apple smart telefon smartfon kamera foto video dizajn kvalita

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať