Image
4.6.2018 0 Comments

Na Slovensku je dostupná dvojica nových smartfónov Motorola Moto e⁵ a Motorola Moto e⁵ Plus

Od pondelka 4.6.2018 je na Slovensku dostupná dvojica nových smartfónov Motorola Moto e⁵ a Motorola Moto e⁵ Plus, ktoré sú nástupcami úspešnej rodiny telefónov Motorola Moto e⁴.

Nový smartfón Motorola Moto e⁵ sme celý navrhli tak, aby ste získali viac za menej peňazí. Batéria s celodennou výdržou, 5,7” obrazovka Max Vision. Všetko v kompaktnom a komfortnom dizajne. Používajte smartfón celý deň na jediné nabitie vďaka batérii s kapacitou 4000 mAh. Keď príde čas na nabíjanie, rýchlonabíjačka s výkonom 10W rýchlo nabije batériu, keď to najviac potrebujete.

5,7 palcová obrazovka Max Vision, s rozlíšením 1440 x 720 pixelov, má ohromný zobrazovací priestor s jedinečným pomerom strán 18:9 v štíhlom tele s tenkým rámikom. Navyše, vďaka prehnutej strane a zaoblenému prednému sklu sa kompaktný dizajn pohodlne ovláda jednou rukou. Rozlúčte sa s rozmazanými fotografiami. Zadný 13 MPx fotoaparát používa automatické zaostrovanie s fázovou detekciou. Dokáže zaostriť za okamih a vy tak nič nepremeškáte. Rýchly 4-jadrový procesor Qualcomm® Snapdragon™ 425 a Android™ 8.0, Oreo™ sa starajú o rýchly chod celého smartfónu.

Motorola Moto e⁵ sa bude predávať v dvoch farebných prevedeniach, Flash Gray a Fine Gold, v Dual SIM prevedení. Verzia s 2 GB pamäte RAM a 16 GB vnútorným úložiskom bude dostupná za cenu 149 Eur.

Motorola Moto e⁵ Plus disponuje 5000 mAh batériou s výdržou 1,5 dňa, 6“ obrazovkou Max Vision a 12-megapixelovým fotoaparátom s laserovým automatickým zaostrovaním. Je skonštruovaný tak, aby sa zmestil do štíhleho dizajnu, ktorý vyzerá tak skvele, ako skvele sa používa. 12-megapixelový fotoaparát využíva na okamžité zaostrenie technológiu laserového automatického zaostrovania a prepúšťa viac svetla vďaka veľkým pixelom, ktoré majú 1,25 mikrometra. Otočte ho. Vďaka prednému blesku dokáže5-megapixelový fotoaparát na selfie zachytiť vás a vašich priateľov v perfektnom dennom alebo nočnom nasvietení.

Navrhnutý s reflexným zvlneným vzorom a prehnutou zadnou stranou skvele vyzerá, aj padne do ruky. Na prednej časti je po okrajoch zaoblené sklo, preto má telefón plynulé hrany. Rýchly 4-jadrový procesor Qualcomm® Snapdragon™ 425 a Android™ 8.0, Oreo™ sa starajú o rýchly chod celého smartfónu.

Motorola Moto e⁵ Plus bude dostupná v dvoch farebných vyhotoveniach (Flash Gray, Fine Gold) v Dual SIM prevedení. Verzia s 3 GB pamäťe RAM a 32 GB vnútorným úložiskom bude dostupná za cenu 189 Eur.

 

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

4G sieť Telekomu je k dispozícii už aj pre predplatené karty Juro

19.09.2019 22:03

Predplatená karta Juro dostala očakávanú kľúčovú novinku. Odteraz už budú môcť zákazníci využívať dáta aj v 4G sieti. Novým zákazníkom, ktorí si kupujú predplatenú kartu Juro po 15.9.2019, bude aktiv ...

Tlačové správy

Atos vstúpil do globálneho združenia Identity Defined Security Alliance, aby posilnil bezpečnostné stratégie zamerané na správu

19.09.2019 14:30

Atos, globálny líder v digitálnej transformácii, oznámil svoj vstup do Identity Defined Security Alliance. Aliancia organizáciám pomáha využiť existujúce investície do kybernetickej bezpečnosti, tak a ...

Tlačové správy

Správa KuppingerCole Analysts Executive View: ESET je top vo výkone

19.09.2019 13:09

BRATISLAVA – ESET, globálny líder v kybernetickej bezpečnosti, bol v správe KuppingerCole ESET Executive View opísaný ako „top performer“. Správa analyzuje riešenie pre firemnú bezpečnosť ESET Endpoin ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

AMCHAM 2019

Najnovšie videá

SlovakiaTech 2019

IT GALA stvorec 2019