27.5.2014 0 Comments

Multifunkcie OKI v spojení s technológiou ABBYY

Firmy, inštitúcie i úrady môžu ťažiť z výhod jednoduchého a efektívneho prevodu papierových dokumentov do plne prezerateľnej elektronickej podoby vrátane formátu PDF/A určeného na archiváciu.

Spoločnosť OKI najnovšie rozširuje funkčnosť všetkých svojich multifunkcií vďaka spojeniu s výkonnou OCR (Optical Character Recognition) technológiou Recognition Server od spoločnosti ABBYY, lídra v oblasti prevodu dokumentov do elektronickej formy. Malé i veľké organizácie, pre ktoré bolo dosiaľ také profesionálne riešenie ťažko dostupné, tak môžu naplno využívať možnosti, ktoré im poskytuje kombinácia vysokovýkonného a spoľahlivého skenera OKI a špičkovej OCR technológie. Tá robí digitalizáciu tlačených textov do elektronickej formy, s ktorou je možné potom v počítači ďalej pracovať ako s bežným textom.

ABBYY Recognition Server ponúka automatickú, vysoko presnú konverziu dokumentov do elektronickej formy vrátane rozpoznávania ich obsahu. To znamená, že multifunkcia OKI teraz dokáže papierové dokumenty prevádzať do formátov MS Office (Word, Excel, PowerPoint), prezerateľných PDF súborov a pracujú aj so stále častejšie používaným formátom PDF/A určeným na archivačné účely. Inteligentná ABBYY OCR a technológia konverzie PDF poskytujú vysoko presné výsledky a umožňujú rozpoznať až 190 jazykov, vrátane češtiny a slovenčiny.

Pre pohodlnú prácu s touto technológiou odporúča OKI použiť multifunkcie radu MB700/MC700, ktoré disponujú veľkým používateľským farebným LCD displejom, rýchlym skenerom a vysokým komfortom obsluhy," hovorí Jan Ftáčnik, technický riaditeľ spoločnosti Oki Systems (Czech and Slovak).

Profesionálne multifunkčné tlačiarne OKI so spoľahlivou LED technológiou doplnené špičkovou OCR technológiou sú základom pre skutočne efektívny dokument manažment i v menších firmách. „Novinka je vhodná pre organizácie, ktoré spracovávajú veľké množstvo dokumentov alebo digitalizujú firemné papierové archívy.Papier je stále dôležitým nosičom informácií pre mnoho obchodných procesov, avšak nasadenie inteligentného dokument manažmentu môžu spoločnosti dosiahnuť v tejto oblasti až 30 % úspory. Veľkým benefitom je aj fakt, že elektronické dokumenty je možné ľahko prehľadávať a opakovane využívať," uzatvára Jan Ftáčnik.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Canon je jednotkou na celosvetovom trhu digitálnych fotoaparátov s výmennými objektívmi už 17 rokov

27.03.2020 11:48

Spoločnosť Canon s hrdosťou oznamuje, že jej digitálne fotoaparáty s výmennými objektívmi (digitálne zrkadlovky a systémové kompakty) si už 17. rok po sebe udržali najvyšší podiel na svetovom trhu[1]. ...

Tlačové správy

MIMORIADNY BALÍK POMOCI OD SLOVENSKEJ SPORITEĽNE: garancia účtov zadarmo a milión eur na boj s koronavírusom

27.03.2020 11:46

Slovenská sporiteľňa prijíma vzhľadom na aktuálnu situáciu mimoriadne opatrenia, aby minimalizovala negatívny dopad súčasnej krízy na životy svojich klientov a pomohla Slovensku v boji s koronavírusom ...

Tlačové správy

Výrobky z 3D tlače pomôžu proti koronavírusu

27.03.2020 11:42

Technológia 3D tlače sa stáva dôležitým pomocníkom v boji proti nákaze novým typom koronavírusu. Spoločnosť HP Inc. so svojimi globálnymi partnermi pracuje na zjednodušení výroby potrebných pomôcok. P ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_032020

Najnovšie videá