Image
2.9.2018 0 Comments

Motorola x Android One

Do rodiny Motorola sme pridali nový smartfón – motorola one. Tento Android One smartfón vám dáva Android zážitok, ktorý si zamilujete, tri roky bezpečnostných aktualizácií a umožní vám urobiť viac s inteligentným fotoaparátom vďaka Google Lens. A to je len začiatok, pretože nechýbajú ani vaše obľúbené moto akcie, takže tento smartfón je na vás pripravený.

Android One: inteligentný, bezpečný a jednoducho úžasný
Prinášame vám najnovší softvér a inovácie poháňané umelou inteligenciou od Google, hneď po vybalení z krabice. Android One vám dáva inteligentné, bezpečné a jednoduché zariadenie.

Inteligentný: rozpoznávajte text, pozerajte si recepty, prekladajte slovíčka, nájdite si obľúbený outfit a oveľa viac s výkonným Google Lens integrovaným do fotoaparátu. Navyše získate neobmedzené úložisko fotografií vo vysokom rozlíšení v cloude s aplikáciou Google Fotky. Telefonujte, vyhľadávajte odpovede a sledujte videá na YouTube pomocou hlasu prostredníctvom Google Assistant.

Bezpečný: S Android One získa motorola one dve aktualizácie na najnovší AndroidTM OS, a ponúkne vám istotu s Google Play Protect a pravidelnými mesačnými bezpečnostnými aktualizáciami s garanciou na tri roky.1

Jednoducho úžasný: Nahraďte predinštalované aplikácie čistým operačným systémom Android a moto akciami. Získajte prístup k najnovším softvérovým inováciám a telefónu, ktorý beží hladko, dáva vám viac úložného priestoru a väčšiu kontrolu nad personalizovaným smartfónom.

Okrem toho, rodina telefónov motorola one bude medzi prvými, ktoré získajú upgrade na Android™ 9 Pie (Android P) krátko po jeho uvedení.

motorola one
Moderné sklenené krivky tela rámujú expanzívny 5,9" HD + 19:9 Max Vision displej smartfónu motorola one. Ideálna veľkosť na prebudenie režiséra, ktorý sa ukrýva vo vašom vnútri a nakrúcanie 4K videí, na vtesnanie viac obsahu na stránku pri čítaní vašej obľúbenej knihy alebo zapisovanie poznámok a jednoduchší multitasking s rozdelenou obrazovkou. A to všetko použitím jednej ruky.

Zachyť nečakané chvíle v živote s pokročilým 13 MP duálnym smart kamerovým systémom a 8 MP selfie fotoaparátom v motorola one. Vždy sa budete môcť obzrieť za tým úchvatným západom slnka alebo zvečniť oslavu z minulej noci na Instagrame s fotografiou urobenou našimi módmi portrét, cinemagraph a time-lapse. A s umelou inteligenciou Google Lens môžete komunikovať so svetom okolo vás len tým, že namierite fotoaparát. Odfotografujte psa, čo prechádza po ulici a Google vám zistí, aké je to plemeno.

 

Prestať sa obávať o životnosť batérie nebolo nikdy jednoduchšie. Získajte až celý deň batérie na jedno nabitie. Dlhšia výdrž batérie znamená menej zmeškaných príležitostí na zvezenie sa s kamošom a báť sa nemusíte ani toho, že sa pri potulkách cudzím mestom stratíte. Keď je baterka nízka, rýchlo ju dobite s našou TurboPower nabíjačkou až na 6 hodín iba za 20 minút.2

Osemjadrový procesor Qualcomm® SnapdragonTM 625 2,0 GHz udržuje výkon vášho telefónu na najvyšších otáčkach, aby reagoval pohotovo na každé vaše ťuknutie, dotyk či potiahnutie.

Motorola one bude na Slovensku k dispozícii za cenu 299 EUR začiatkom októbra.


1motorola one spočiatku využíva Android O, a jej operačný systém bude upgradovaný na P a Q; bezpečnostné aktualizácie budú poskytované po dobu troch rokov od dátumu globálneho uvedenia na trh 13. septembra 2018. motorola one power spočiatku využíva Android O, a jej operačný systém bude upgradovaný na P a Q; aktualizácie zabezpečenia sa budú poskytovať po dobu troch rokov od globálneho uvedenia na trh od októbra 2018.
2Všetky informácie o výdrži batérie sú približné a založené na štandardnom profile zmiešaného použitia. Profil zmiešaného použitia je založený na zariadeniach Motorola vo veľkých sieťach 4G LTE s vynikajúcim pokrytím a zahŕňa ako používanie, tak aj pohotovostný čas. Nastavenia po vybalení sa aplikujú na profil zmiešaného použitia. Skutočná výdrž batérie sa bude líšiť a závisí od mnohých faktorov vrátane intenzity signálu, konfigurácie siete, veku batérie, prevádzkovej teploty, vybratých funkcií, nastavení zariadenia a hlasových, dátových a iných typov používania aplikácií. Batéria musí byť značne vybitá; rýchlosť nabíjania sa spomaľuje v priebehu nabíjania.
 
 

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Atos ponúka riešenie, ktoré zjednodušuje prihlasovanie a zvyšuje bezpečnosť

21.10.2019 14:53

Počítač, e-mailová schránka, firemné aplikácie. Koľkokrát sa každé ráno prihlasujete vy? Heslá sa medzi zamestnancami netešia veľkej popularite, najmä ak sú pri ich vytváraní viazaní pravidlami ako je ...

Tlačové správy

CZ: 5G umožní flexibilnú automatizáciu skladov

18.10.2019 17:49

V loňském roce bylo na celém světě v provozu 4000 robotických skladů. Podle prognóz budou do roku 2025 v 50 000 skladech na světě fungovat 4 miliony komerčních robotů, což je dvanáctinásobný nárůst v  ...

Tlačové správy

CZ: Red Hat predstavil najnovšiu verziu Red Hat OpenShift 4, umožní vývojárom v Kubernetes jednoduchšie inovovať

18.10.2019 17:43

Společnost Red Hat, Inc. (NYSE: RHT), přední světový poskytovatel řešení založených na open source technologiích, oznámila dostupnost Red Hat OpenShift 4.2, nejnovější verze podnikové platformy Kubern ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA_2019

Najnovšie videá

SlovakiaTech 2019
MANDAYIT 2019