Image
25.10.2019 0 Comments

Motorola predstavila 3 novinky: motorola one macro, moto g8 plus, a moto e6 play

motorola one macro

Niektoré detaily vždy uniknú zo šošoviek smartfónov - farby včely, kvapôčka vody alebo peľ na kvetine.  Pre tých, ktorí si nechcú nechať ujsť malé veci v živote, predstavujeme motorola one macro, smartfón, ktorý ponúka spotrebiteľom nový spôsob, ako vidieť svet vďaka fotoaparátu s technológiou Macro Vision.

Fotoaparát s technológiou Macro Vision umožňuje zaostriť vo vzdialenosti 2 cm od objektu, ktorý je 5x bližšie ako pri normálnom objektíve - všetko bez ďalšieho príslušenstva a doplnkov. Bleskurýchle zaostrovanie pomocou lasera dokáže zaostriť objekt za zlomok sekundy a umožní tak hlavnému senzoru robiť ostrejšie fotografie aj v tých najnáročnejších svetelných podmienkach. Funkcie umelej inteligencie ako optimalizácia obrazu, automatické snímanie úsmevu a inteligentná kompozícia posunú zábery na ďalšiu úroveň.   

4 000 mAh batérie s dlhou výdržou dokáže fungovať až do 2 dní. V predaji budú v dvoch farebných odtieňoch, Space Blue alebo Ultra Violet. 6.2 – palcový displej Max Vision HD+ je vhodný na ukážku fotografií, pričom sa stále pohodlne zmestí do jednej ruky. Na motorola one macro je tiež k dispozícií veľké množstvo ukladacieho priestoru, takže 64 GB ROM a 4 GB RAM vám umožnia ukladať viac aplikácií a úloh bez obetovania výkonu.

moto g8 plus

moto g8 plus sa môže pochváliť tým najlepším zážitkom z fotografovania v rámci moto g, pričom obsahuje inteligentný fotoaparát Quad Pixel so 4x vyššou citlivosťou na svetlo, ktorý zaisťuje, že každý nasnímaný záber bude ostrý a živý. moto g8 plus obsahuje niektoré z najlepších súčasných noviniek spoločnosti Motorola, vrátane 48 MPx hlavného fotoaparátu s Nočným Snímaním, senzora hĺbky a našej exkluzívnej samostatnej akčnej videokamery s 117 ° ultraširokým zorným uhlom na zaznamenávanie širokouhlých videí pri držaní telefónu vo zvislej polohe.

Má tiež predný 25 MPx fotoaparát a 6,3 – palcový displej Max Vision FHD +. S pomerom strán 19:9, je bezokrajová obrazovka vhodná pre sledovanie videí a filmov. Duálne stereofónne reproduktory vyladené od Dolby® sú dvakrát výkonnejšie a majú o 50% hlasitejšie basy. 

4 000 mAh batéria ponúka výdrž 40 hodín a technológia TurboPower ™ na moto g8 plus zaisťuje, že sa môžete rýchlo nabiť, keď je to potrebné a získate 8 hodín energie iba za 15 minút nabíjania. moto g8 plus je vybavený Moto Experiences a čistým softvérom pre Android ™ 9 Pie. K dispozícii bude vo farebných odtieňoch Cosmic Blue alebo Crystal Pink, teraz v aktualizovanom dizajne a vodeodpudivou ochranou. 

moto e6 play  
Pre spotrebitelov s obmedzeným rozpočtom je určená rodina moto e. Nový model moto e⁶ play poskytuje rýchly prístup k obľúbeným funkciám vďaka čítačke odtlačkov prstov umiestnenej na zadnej strane telefónu a vstavanej technológii odomknutia tvárou. Nájdete tu 32 GB vstavaného ukladacieho priestoru s možnosťou rozšírenia o ďalších 256 GB pomocou slotu na kartu microSD.

Do výbavy patrí aj 13MPx zadný fotoaparát a 3 000 mAh batéria.  5.5 – palcový displej Max Vision HD+ ponúka širšie zobrazenie a pritom sa stále pohodlne drží v ich ruke. moto e6 play prichádza vo farebných odtieňoch Steel Black a Ocean Blue. 

Cena a dostupnosť
moto g8 plus bude na Slovensku k dispozícii od 8. novembra za odporúčanú cenu 269 €.
motorola one macro bude na Slovensku k dispozícii od 24.októbra za odporúčanú cenu 229 €.
moto e6 play bude na Slovensku k dispozícii v priebehu novembra za odporúčanú cenu 99 €.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Inovácie

Apple by mal v roku 2020 uviesť až 6 nových modelov iPhone

12.12.2019 00:20

O budúcoročných iPhonoch sa objavilo už dosť veľa informácií. No teraz analytik Jun Zhang prišiel s prekvapivým tvrdením, že Apple plánuje v roku 2020 uviesť na trh najmenej šesť modelov iPhonu 12 vrá ...

Inovácie

Google vylepšil rozšírenú realitu na vyšší level. Čoskoro príde do smartfónov

11.12.2019 00:15

Google sa od oficiálneho uvedenia začiatkom minulého roka snaží zlepšovať svoju platformu rozšírenej reality ARCore. Teraz je pripravený predstaviť niektoré z inovácií novej generácie v oblasti detekc ...

Inovácie 4

Koniec nosenia dokladov? Občiansky a vodičský budeme mať v smartfóne

10.12.2019 00:20

Už začiatkom roka sa hovorilo o tom, že Google pracuje na ukladaní digitálnych identifikačných dokladov do zariadení s Androidom. Teraz spoločnosť Qualcomm na svojom podujatí Tech Summit vniesla do ve ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá