Image
25.10.2019 0 Comments

Motorola predstavila 3 novinky: motorola one macro, moto g8 plus, a moto e6 play

motorola one macro

Niektoré detaily vždy uniknú zo šošoviek smartfónov - farby včely, kvapôčka vody alebo peľ na kvetine.  Pre tých, ktorí si nechcú nechať ujsť malé veci v živote, predstavujeme motorola one macro, smartfón, ktorý ponúka spotrebiteľom nový spôsob, ako vidieť svet vďaka fotoaparátu s technológiou Macro Vision.

Fotoaparát s technológiou Macro Vision umožňuje zaostriť vo vzdialenosti 2 cm od objektu, ktorý je 5x bližšie ako pri normálnom objektíve - všetko bez ďalšieho príslušenstva a doplnkov. Bleskurýchle zaostrovanie pomocou lasera dokáže zaostriť objekt za zlomok sekundy a umožní tak hlavnému senzoru robiť ostrejšie fotografie aj v tých najnáročnejších svetelných podmienkach. Funkcie umelej inteligencie ako optimalizácia obrazu, automatické snímanie úsmevu a inteligentná kompozícia posunú zábery na ďalšiu úroveň.   

4 000 mAh batérie s dlhou výdržou dokáže fungovať až do 2 dní. V predaji budú v dvoch farebných odtieňoch, Space Blue alebo Ultra Violet. 6.2 – palcový displej Max Vision HD+ je vhodný na ukážku fotografií, pričom sa stále pohodlne zmestí do jednej ruky. Na motorola one macro je tiež k dispozícií veľké množstvo ukladacieho priestoru, takže 64 GB ROM a 4 GB RAM vám umožnia ukladať viac aplikácií a úloh bez obetovania výkonu.

moto g8 plus

moto g8 plus sa môže pochváliť tým najlepším zážitkom z fotografovania v rámci moto g, pričom obsahuje inteligentný fotoaparát Quad Pixel so 4x vyššou citlivosťou na svetlo, ktorý zaisťuje, že každý nasnímaný záber bude ostrý a živý. moto g8 plus obsahuje niektoré z najlepších súčasných noviniek spoločnosti Motorola, vrátane 48 MPx hlavného fotoaparátu s Nočným Snímaním, senzora hĺbky a našej exkluzívnej samostatnej akčnej videokamery s 117 ° ultraširokým zorným uhlom na zaznamenávanie širokouhlých videí pri držaní telefónu vo zvislej polohe.

Má tiež predný 25 MPx fotoaparát a 6,3 – palcový displej Max Vision FHD +. S pomerom strán 19:9, je bezokrajová obrazovka vhodná pre sledovanie videí a filmov. Duálne stereofónne reproduktory vyladené od Dolby® sú dvakrát výkonnejšie a majú o 50% hlasitejšie basy. 

4 000 mAh batéria ponúka výdrž 40 hodín a technológia TurboPower ™ na moto g8 plus zaisťuje, že sa môžete rýchlo nabiť, keď je to potrebné a získate 8 hodín energie iba za 15 minút nabíjania. moto g8 plus je vybavený Moto Experiences a čistým softvérom pre Android ™ 9 Pie. K dispozícii bude vo farebných odtieňoch Cosmic Blue alebo Crystal Pink, teraz v aktualizovanom dizajne a vodeodpudivou ochranou. 

moto e6 play  
Pre spotrebitelov s obmedzeným rozpočtom je určená rodina moto e. Nový model moto e⁶ play poskytuje rýchly prístup k obľúbeným funkciám vďaka čítačke odtlačkov prstov umiestnenej na zadnej strane telefónu a vstavanej technológii odomknutia tvárou. Nájdete tu 32 GB vstavaného ukladacieho priestoru s možnosťou rozšírenia o ďalších 256 GB pomocou slotu na kartu microSD.

Do výbavy patrí aj 13MPx zadný fotoaparát a 3 000 mAh batéria.  5.5 – palcový displej Max Vision HD+ ponúka širšie zobrazenie a pritom sa stále pohodlne drží v ich ruke. moto e6 play prichádza vo farebných odtieňoch Steel Black a Ocean Blue. 

Cena a dostupnosť
moto g8 plus bude na Slovensku k dispozícii od 8. novembra za odporúčanú cenu 269 €.
motorola one macro bude na Slovensku k dispozícii od 24.októbra za odporúčanú cenu 229 €.
moto e6 play bude na Slovensku k dispozícii v priebehu novembra za odporúčanú cenu 99 €.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Inovácie

Ultrarýchla kamera dokáže zachytiť javy a objekty neviditeľné voľným okom

29.01.2020 00:00

Vedci pokračujú v posúvaní hraníc schopností kamier. Napríklad novo vyvinuté zariadenie pCUP (phase-sensitive compressed ultrafast photography) dokáže každú sekundu zachytiť až jeden bilión snímok. Je ...

Inovácie

Video: Robot Spot vyrazil do sveta, aby sa zistilo, kde môže byť užitočný

27.01.2020 00:10

Keď sa robotický pes Spot od Boston Dynamics (BD) na jeseň dostal na trh, spoločnosť priznala, že sama nevie, kde by mohol byť užitočný. Vedenie spoločnosti sa čiastočne spolieha na zákazníkov, aby to ...

Inovácie

Video: Takto funguje Android na duálnom displeji Surface Duo od Microsoftu

27.01.2020 00:05

Microsoft predstavil Surface Duo v októbri na podujatí zameranom na hardvérové novinky. Zariadenie obsahuje dva 5,6-palcové displeje (1350 × 1800), ktoré sa dajú rozložiť na 8,3-palcovú obrazovku. O f ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Hackkosice_2020

Najnovšie videá