ACER_09_SWIFT5 ACER_09_SWIFT5 ACER_09_SWIFT5 Advertisement

Motorola moto z2 force za super cenu

Tlačové správy
0

Na Slovensku sa začala predávať vlajková loď spoločnosti Motorola, smartfón moto z2 force, ktorý môžete získať za špeciálnu cenu499 eur.

Motorola moto z2 force v sebe kombinuje štíhly a celokovový dizajn, vytvrdený špeciálnym hliníkom a unikátnou technológiou Moto ShatterShield™, ktorá chráni 5,5 palcový P-OLED displej s Quad HD rozlíšením pred rozbitím.

O výkon sa postará výkonný procesor Snapdragon 835, ktorý je doplnený 6 GB RAM a 64 GB vnútornou pamäťou. S tradičnými a šikovnými funkciami Moto Experiences, tento smartfón ponúka vysoký výkon, okamžitú odozvu a najrýchlejšie možné dátové prenosy.

Na fotenie máte k dispozícií dvojicu duálnych 12 MPx kamier. Vďaka čiernobielemu a farebnému snímaču tak môžete tvoriť zábery s umeleckým nádychom, ktorým nebude chýbať efekt hĺbky alebo rozmazaného pozadia.

O výdrž sa stará výkonná batéria s celodennou výdržou, ktorú možno bleskovo nabiť vďaka technológií TurboPower.

K smartfónu navyše dostanete pripojiteľný modul Moto TurboPower Pack, ktorý váš smartfón premení na maratónskeho bežca s výnimočnou výdržou.

S týmto modulom získate navyše 3 490 mAh batériu, ktorá predĺži výdrž telefónu o celý deň. Vďaka funkcii TurboPower ho po 20 minútach nabijete na 50 % svojej kapacity.

Motorola moto z2 force je tak odladený, výkonný a odolný smartfón, ktorý vás podrží za každých okolností.

Zobrazit Galériu

SKPR STRATEGIES, s.r.o.

Všetky autorove články
Motorola cena smarfton

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať