Image
17.7.2018 0 Comments

Motorola Moto z³ play dostupný už aj na Slovensku vo farebnom prevedení Deep Indigo

Od pondelka 16. júla 2018 je na Slovensku možné získať smartfón Motorola Moto z³ play, ktorý bude dostupný v sieti internetového obchodu Alza vo farebnom prevedení Deep Indigo v cene 399 € s DPH.

K smartfónu navyše dostanete prídavnú batériu Moto TurboPower Pack, s ktorou po priložení k telefónu okamžite získate celý deň používania navyše, spolu až 40 hodín kombinovanej výdrže batérie. Vďaka elegantnému a priliehavému dizajnu sa stane súčasťou vášho telefónu, takže vám určite nebude prekážať. Moto TurboPower Pack možno využiť aj ako externú nabíjačku, ktorá bleskovo dobije váš moto z³ play prostredníctvom výkonného, 15 W nabíjania.

Motorola Moto z³ play spolu s moto mods prekonáva obmedzenia bežných smartfónov a poskytuje pokročilé funkcie v okamihu.

S hrúbkou len 6,75 mm je telefón moto z³ play jeden z najtenších smartfónov na trhu. Je vyrobený výhradne z Corning® Gorilla® Glass a ľahkého kvalitného hliníka s vysokou pevnosťou. Pozrite si viac – a rolujte menej -  s o 13 percent väčšou plochou obrazovky a väčšou hustotou pixelov na palec ako pri predchádzajúcej generácii s rovnakými rozmermi produktu. Navyše 6 palcový Full HD Super AMOLED displej Max Vision s moderným pomerom strán 18:9 pre bezrámové sledovanie obsahu vám ukáže viac obsahu s menšou potrebou posúvania.

moto z³ play je pripravený na to, čo vám prináša deň s najnovším osemjadrovým procesorom Qualcomm® Snapdragon™ 636 a 4 GB pamäte.

Buďte kreatívni s inteligentnými AI kamerami s hĺbkovým snímaním (12-megapixelový snímač slabého osvetlenia a 5-megapixelový snímač hĺbky pre nádherné fotografie v akýchkoľvek podmienkach) a novými fotografickými funkciami, ktoré zahŕňajúCinemagraphs. Cinemagraphs pridávajú zábavnú a kreatívnu príchuť pre vaše fotografie zastavením momentu vo videu, pričom časť záberu ostáva animovaná – unikátna kombinácia videa a fotografie. A všetko, čo potrebujete spraviť pre perfektnú selfie, je voľba portrétového módu a vylepšená 8MP predná kamera moto z³ play sa postará o zvyšok.

Prispôsobenie vášho smartfónu tak, aby zodpovedalo vašim túžbam a potrebám, je prístupnejšie vďaka moto z3 play + moto mod balíkom. Či už hľadáte väčšiu silu alebo zábavu na cestách, moto mod balíky vám vyhovejú. Navyše všetky vaše obľúbené moto mods pracujú aj s moto z³ play.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy 1

Prieskum AKO: Štyria z piatich Slovákov by dcére odporučili prácu v IT

13.12.2019 14:21

Takmer 80 percent obyvateľov Slovenska si myslí, že je potrebné zvyšovať zastúpenie žien v sektore informačných technológií. Vyplýva to z prieskumu realizovaného prieskumnou agentúrou AKO, ktorého obj ...

Tlačové správy

Súťaž EY Cyber Security Trophy pozná víťazov

13.12.2019 09:17

Spoločnosť EY zverejnila výsledky druhého ročníka unikátneho konceptu súťaže EY Cyber Security Trophy. Absolútnym víťazom sa stal Milan Kyselica. Víťaz okrem prestížneho titulu získal aj príležitosť ú ...

Tlačové správy

Zvýhodnené úvery na financovanie inovácií pre malé a stredné podniky

13.12.2019 09:12

Malé a stredné podniky môžu vďaka spolupráci Slovenskej sporiteľne s National Development Fund II. (NDF II.)  získať zvýhodnené úvery na financovanie výskumu, vývoja a inovácií. Požičať si môžu až 1,8 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá