30.7.2014 0 Comments

Model WorkForce DS-860 bol po podrobnom testovaní ocenený titulom Výnimočný kancelársky skener formátu A4

Celosvetovo uznávaná nezávislá testovacie laboratórium Buyers Laboratory LLC, ktoré sa špecializuje na testovanie produktov pre zobrazovanie dokumentov, dnes oznámila víťazov prestížnych cien Pick pre leto 2014 v kategórii skenerov. Titul Výnimočný kancelársky skener formátu A4 si za prvotriednu kvalitu vyslúžil skener WorkForce DS-860 spoločnosti Epson.

Dávid Šedina, National Sales Manager Epson Czech Republic and Slovakia, k tomu hovorí: „Cena laboratória BLI za skener WorkForce DS-860 nás samozrejme veľmi potešila. Potvrdzuje kvality nášho produktu, ktorého prednostiam patrí predovšetkým rýchlosť, spoľahlivosť, skvelá funkčná výbava a možnosť bezproblémového začlenenia do akéhokoľvek systému pre správu dokumentov. Ocenený model je ideálnym riešením pre firmy, ktoré chcú zefektívniť procesy zhromažďovania a správy dát."

Ceny laboratória BLI majú mimoriadnu váhu u odbornej verejnosti, pretože ju môžu získať len zariadenia, ktoré úspešne prejdú dôkladným niekoľkomesačným testovaním v skúšobniach spoločnosti BLI. Skener WorkForce DS-860 spoločnosti Epson, ktorý získal cenu Pick pre leto 2014, medzi konkurenčnými modelmi vynikol vďaka svojej rýchlosti a všestrannosti.

Skener DS-860 dosiahol výborný výsledok v rôznych testovacích. Okrem iného preukázal nadpriemernú presnosť rozpoznávaní OCR, rýchlosť v spracovaní úloh a schopnosť pracovať s nadpriemerne vysokým počtom formátov papiera. Odhadované celkové náklady na jeho kúpu sú až o 40 % nižšie než priemerné náklady.

Lisa Reider, hlavná produktová editorka spoločnosti BLI pre skenery, uvádza: „Skener WorkForce DS-860 spoločnosti Epson má všetko to, čo si zákazník môže želať: spoľahlivý software, širokú škálu funkcií, intuitívne prevedenie a k tomu sa predáva za nižšiu cenu ako je priemerná cena. Ponúka prakticky všetko, čo by mohli pracovné tímy a kancelárie v súvislosti s zhromažďovaním a odovzdávaním dokumentov potrebovať."

Spoločnosť Buyers Laboratory LLC (BLI) patrí k popredným svetovým poskytovateľom analytických informácií pre obor digitálneho spracovania obrazu a dokumentov. Ponúka podrobné informácie o konkurenčných technológiách a cenné postrehy, využiteľné pri vývoji produktov. Výrobky, ktoré dosiahli v komplexných laboratórnych testoch v priebehu posledných šiestich mesiacoch najlepšie výsledky, boli udelené ceny Pick. Tieto ceny sa udeľujú dvakrát ročne.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum AKO: Štyria z piatich Slovákov by dcére odporučili prácu v IT

13.12.2019 14:21

Takmer 80 percent obyvateľov Slovenska si myslí, že je potrebné zvyšovať zastúpenie žien v sektore informačných technológií. Vyplýva to z prieskumu realizovaného prieskumnou agentúrou AKO, ktorého obj ...

Tlačové správy

Súťaž EY Cyber Security Trophy pozná víťazov

13.12.2019 09:17

Spoločnosť EY zverejnila výsledky druhého ročníka unikátneho konceptu súťaže EY Cyber Security Trophy. Absolútnym víťazom sa stal Milan Kyselica. Víťaz okrem prestížneho titulu získal aj príležitosť ú ...

Tlačové správy

Zvýhodnené úvery na financovanie inovácií pre malé a stredné podniky

13.12.2019 09:12

Malé a stredné podniky môžu vďaka spolupráci Slovenskej sporiteľne s National Development Fund II. (NDF II.)  získať zvýhodnené úvery na financovanie výskumu, vývoja a inovácií. Požičať si môžu až 1,8 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá