Model WorkForce DS-860 bol po podrobnom testovaní ocenený titulom Výnimočný kancelársky skener formátu A4

Tlačové správy
0
Celosvetovo uznávaná nezávislá testovacie laboratórium Buyers Laboratory LLC, ktoré sa špecializuje na testovanie produktov pre zobrazovanie dokumentov, dnes oznámila víťazov prestížnych cien Pick pre leto 2014 v kategórii skenerov. Titul Výnimočný kancelársky skener formátu A4 si za prvotriednu kvalitu vyslúžil skener WorkForce DS-860 spoločnosti Epson.

Dávid Šedina, National Sales Manager Epson Czech Republic and Slovakia, k tomu hovorí: „Cena laboratória BLI za skener WorkForce DS-860 nás samozrejme veľmi potešila. Potvrdzuje kvality nášho produktu, ktorého prednostiam patrí predovšetkým rýchlosť, spoľahlivosť, skvelá funkčná výbava a možnosť bezproblémového začlenenia do akéhokoľvek systému pre správu dokumentov. Ocenený model je ideálnym riešením pre firmy, ktoré chcú zefektívniť procesy zhromažďovania a správy dát."

Ceny laboratória BLI majú mimoriadnu váhu u odbornej verejnosti, pretože ju môžu získať len zariadenia, ktoré úspešne prejdú dôkladným niekoľkomesačným testovaním v skúšobniach spoločnosti BLI. Skener WorkForce DS-860 spoločnosti Epson, ktorý získal cenu Pick pre leto 2014, medzi konkurenčnými modelmi vynikol vďaka svojej rýchlosti a všestrannosti.

Skener DS-860 dosiahol výborný výsledok v rôznych testovacích. Okrem iného preukázal nadpriemernú presnosť rozpoznávaní OCR, rýchlosť v spracovaní úloh a schopnosť pracovať s nadpriemerne vysokým počtom formátov papiera. Odhadované celkové náklady na jeho kúpu sú až o 40 % nižšie než priemerné náklady.

Lisa Reider, hlavná produktová editorka spoločnosti BLI pre skenery, uvádza: „Skener WorkForce DS-860 spoločnosti Epson má všetko to, čo si zákazník môže želať: spoľahlivý software, širokú škálu funkcií, intuitívne prevedenie a k tomu sa predáva za nižšiu cenu ako je priemerná cena. Ponúka prakticky všetko, čo by mohli pracovné tímy a kancelárie v súvislosti s zhromažďovaním a odovzdávaním dokumentov potrebovať."

Spoločnosť Buyers Laboratory LLC (BLI) patrí k popredným svetovým poskytovateľom analytických informácií pre obor digitálneho spracovania obrazu a dokumentov. Ponúka podrobné informácie o konkurenčných technológiách a cenné postrehy, využiteľné pri vývoji produktov. Výrobky, ktoré dosiahli v komplexných laboratórnych testoch v priebehu posledných šiestich mesiacoch najlepšie výsledky, boli udelené ceny Pick. Tieto ceny sa udeľujú dvakrát ročne.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať