Image
15.11.2018 0 Comments

Moc spoločnej inovácie v Európe

Európsky deň inovácií Huawei 2018 sa konal 7. novembra v Ríme. Predseda predstavenstva Huawei Hua Liang sa zúčastnil samitu a vydal kľúčový prejav, ktorý zdieľa hodnotu a príspevky spoločnosti Huawei v Európe. Počas svojho prejavu diskutoval aj o význame inovácie pre digitalizáciu a inteligenciu a o tom, ako Huawei podporuje ekosystém na vybudovanie plne prepojeného inteligentného sveta.

Hua Liang vysvetlil, že Huawei je v Európe 18 rokov. Počas tejto doby sa spoločnosť rozrástla a prosperovala s Európou. Ale práca Huawei v Európe je oveľa viac ako len obchod. "Huawei sa zameriava na infraštruktúru IKT a inteligentné zariadenia," vysvetlil. "Prispievame k digitalizácii v Európe a pomôžeme priemyselným odvetviam pripraviť sa na inteligentný svet".

Keď hovoríme o Európe, Hua Liang poznamenal, že spoločnosť Huawei spolupracuje s európskymi podnikmi v oblasti 4G, 5G, IoT, priemyselných bezdrôtových, cloudových služieb a hraničných výpočtov. Spoločnosť Huawei umožňuje telekomunikačným operátorom poskytovať konektivitu v rozsiahlom rozsahu, s rozsiahlymi sieťami a inováciami. Napríklad v Taliansku spoločnosť Huawei podporila Telecom Italia a Fastweb pri spustení jednej z prvých 5G základňových staníc pomocou end-to-end 5G zariadení, ktoré spĺňajú štandardy 3GPP.

Investovanie do výskumu a vývoja je dôležitou súčasťou stratégie Huawei pre úspech. Zdôrazňujúc túto skutočnosť, Hua Liang dodal, že to platí predovšetkým pokiaľ ide o nepretržité skúmanie a dlhodobé investície do základného výskumu a špičkovej technológie. "Každý rok investujeme do výskumu a vývoja 15 až 20 miliárd amerických dolárov," uviedol. "Medzi 20% a 30% tejto sumy sa investuje do základného výskumu. Toto je všetko pre podporu väčšej technologickej inovácie. "

Počas svojho prejavu sa Hua Liang tiež dotkol vývoja AI. Poznamenal, že AI je práve teraz hlavným cieľom inovácií vo svete. "Ľudia volajú AI ďalšiu univerzálnu technológiu, napríklad elektrickú energiu počas priemyselnej revolúcie," vysvetlil. "V tejto oblasti sú obrovské príležitosti. Huawei sa už roky podieľa na AI. Zaoberáme sa základným výskumom a aplikáciou AI a vydaním vlastných AI čipov poskytujeme full-stack all-scenario AI riešenia."

Pokiaľ ide o budúcnosť, spoločnosť Huawei bude naďalej silným podporovateľom digitalizácie, pracovať spolu so všetkými národmi v Európe s cieľom rozvíjať infraštruktúru IKT, umožniť spoločný úspech v celom ekosystéme a pomôcť telekomunikačným operátorom a priemyselným odvetviam, aby sa digitalizovali.

V Európe je konečným cieľom spoločnosti Huawei poskytovať zákazníkom konkurencieschopné produkty, služby a riešenia IKT, ktoré sa ľahko integrujú. Huawei je "v Európe, za Európu", uzavrel Hua Liang. "Spoločnosť Huawei bude naďalej dôverovať sile inovácií v oblasti technológií a sile otvorenosti a spolupráce. Spoluprácou v silnom ekosystéme môžeme zabezpečiť spoločný úspech. "

Autor: Huawei

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Otvára sa 20. ročník súťaže Technology Fast 50

21.05.2019 13:00

Spoločnosť Deloitte spúšťa registráciu do súťaže Technology Fast 50. Popredná súťaž pre rýchlo rastúce technologické spoločnosti má pred sebou už 20. ročník. Technologickým spoločnostiam poskytuje pla ...

Tlačové správy

Generálny riaditeľ NASES predstavil svoju víziu

21.05.2019 12:58

Peter Ďurica, ktorý od novembra 2018 vedie Národnú agentúru pre sieťové a elektronické služby (NASES) ako poverený generálny riaditeľ, obhájil svoju pozíciu vo výberovom konaní, na ktorom zároveň pred ...

Tlačové správy

CZ: Pocíťte basy - spoločnosť Sony rozširuje modelovú radu EXTRA BASS TM o nové slúchadlá

21.05.2019 11:30

Společnost Sony dnes představila nový výkonný přírůstek do rodiny audio produktů, jejichž doménou jsou hluboké basy. Nová bezdrátová sluchátka WH-XB900N s funkcí odstranění okolního hluku rozšiřují řa ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

SecTec_2019

Najnovšie videá

RECFRUIT 2019


PC forum button