SAMSUNG_0920_W SAMSUNG_0920_W SAMSUNG_0920_W Advertisement

Minipočítač Kangaroo s Windows 10 dokáže používať iPad a iPhone ako displej

0

Výborná cena, prekvapivá výbava, rozmery mobilného telefónu... Aj takto by sa dal charakterizovať jeden z najmenších prenosných počítačov na svete Kangaroo od americkej spoločnosti InFocus. Tento všestranný mobilný minipočítač s Windows 10 poteší záujemcov nielen vstavanou batériou alebo čítačkou odtlačkov prstov, ale aj inteligentnou funkciou, vďaka ktorej dokáže využiť akékoľvek zariadenie s iOS ako dotykový obrazový výstup.

Kompaktné zariadenie Kangaroo sa vyznačuje rozmermi 124 × 81 × 13 mm a hmotnosťou 200 g. Je vybavené 64-bitovou verziou operačného systému Windows 10 Home, 4-jadrovým procesorom Intel Atom X5-Z8500 s taktovacou frekvenciou 1,44 GHz, 2 GB LPDDR3 RAM a vnútornou pamäťou s kapacitou 32 GB. Minipočítač vo svojom hliníkovom tele ukrýva okrem iného aj akumulátor, ktorý na jedno nabitie vydrží zhruba štyri hodiny. Nechýba ani čítačka pamäťových kariet microSD, Wi-Fi 802.11 a/c či bluetooth 4.0. Minipočítač sa navyše dodáva s dokovacou stanicou disponujúcou konektormi USB 2.0, USB 3.0 a obrazovým výstupom HDMI.

kangaroo_2.jpg

V súčasnosti sa miniatúrny počítač Kangaroo predáva za cenu 99 USD. Je kompatibilný so zariadeniami s iOS a cez kábel USB s konektorom Lightning dokáže využiť displej tabletov iPad alebo displej smartfónov iPhone ako dotykovú obrazovku. Aj preto sa zariadenie označuje za užitočného pomocníka na cestách.

kangaroo_popis.jpg

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať