Microsoft predstavil obrovské dotykové zariadenie all-in-one

0

SurfaceHub2.jpg Microsoft oznámil, že počas septembra tohto roka začne predávať cenovo veľmi výhodné dotykové all-in-one zariadenie Surface Hub s uhlopriečkou až 84 palcov. Použiť ho možno napríklad v školských triedach alebo konferenčných miestnostiach.

Novinka má byť náhradou tradičného audiovizuálneho a počítačového vybavenia, ktoré sa používa v konferenčných miestnostiach. Nové all-in-one zariadenie bude možné kúpiť buď s 84-palcovým, alebo 55-palcovým displejom, ktorý bude dotykový a bude naň možné aj písať stylusom.

surface-hub-1.jpg

Model s menšou uhlopriečkou bude stáť 7000 dolárov, zatiaľ čo model s väčšou uhlopriečkou vyjde na takmer trojnásobok. Surface Hub beží na upravenej verzii operačného systému Windows 10, ktorá sa nenačíta v štandardnom desktopovom móde, ale v upravenom (zjednodušenom) móde, ktorý ponúkne prehľadné menu s prednastavenými akciami.

Používateľ tak môže pomocou niekoľkých kliknutí spustiť videokonferenčný hovor, pripojiť sa k prebiehajúcej konferencii, spustiť interaktívnu tabuľu alebo pripojiť k Surface Hubu svoje zariadenie a zdieľať s ním dáta.

Zdroj: ComputerWorld

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať