Microsoft ponúka upgrade na Office 2016 so zľavou 50 %. Musíte však spĺňať podmienky

0

Microsoft nedávno vydal svoj kancelársky balík Office 2016 a Terry Myerson teraz prichádza so špeciálnou ponukou. Tí používatelia, ktorí používajú Office 2010 alebo staršiu verziu na operačnom systéme Windows 10, môžu teraz získať 50 % zľavu z jednoročného predplatného na Office 365. To znamená ročné predplatné vo výške 35 dolárov.

Office 365 je predplatená služba, ktorá vám umožní prístup k desktopovému kancelárskemu balíku Microsoft na PC alebo počítači Mac spolu s možnosťou editovania pomocou mobilných aplikácií Office pre Android a iOS. Okrem toho môžete získať aj 1 TB úložiska na OneDrive. Po uplynutí jedného roka si treba predplatné obnoviť. Microsoft vám môže pridať jeden mesiac zadarmo, ak povolíte automatické obnovovanie predplatného. Získate tak službu na 13 mesiacov namiesto dvanástich.

Samozrejme, podmienkou je využitie bezplatného upgradu na Windows 10, pretože ponuka sa nevzťahuje na používateľov Windows 7 alebo 8.1. Nie je známe, dokedy bude táto ponuka platiť, ale pravdepodobne vyprší spolu s možnosťou bezplatnej aktualizácie na Windows 10, ktorá sa skončí v júli 2016.

Zdroj: neowin.net

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať