21.12.2015 0 Comments

Maximálna rýchlosť a najvyššia kapacita – nové microSD karty Samsung PRO Plus 128 GB

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd. predstavuje nové pamäťové karty PRO Plus s kapacitou 128 GB založené na pokročilom MLC NAND riešení. Nastavujú tak nový štandard z hľadiska výkonu a ponúkajú najvyššiu rýchlosť a kapacitu, ktoré majú spotrebitelia aktuálne k dispozícii. Uplatnenie nachádzajú napríklad v akčných kamerách, dronoch, prémiových smartfónoch alebo v digitálnych zrkadlovkách s funkciou nahrávania a prehrávania v rozlíšení 4K. Na slovenskom trhu budú dostupné od konca januára za odporúčanú maloobchodnú cenu 139 € vr. DPH.

„S príchodom vyspelých technológií, ako sú akčné kamery a drony, spotrebitelia očakávajú od pamäťových kariet viac," hovorí Un-Soo Kim, senior viceprezident marketingu značkových produktov divízie Memory Business v spoločnosti Samsung Electronics, a dodáva: „Sme svedkami výrazného zvýšenia nahrávania a prehrávania videí v rozlíšení 4K a s tým súvisiacej rastúcej potreby veľkokapacitných pamäťových úložísk a vyššej rýchlosti prenosu. Uvedením microSD karty PRO Plus 128 GB potvrdzujeme odhodlanie vytvárať najlepšie pamäťové karty vo svojej triede, ktoré napĺňajú rýchlo sa vyvíjajúce potreby dnešných spotrebiteľov. Tým zároveň posilňujeme naše vedúce postavenie v oblasti značkových pamäťových produktov."

Pamäťové microSD karty Samsung PRO Plus 128 GB jednoducho zachytávajú veľkokapacitné videá, fotografie a multimediálny obsah vo vysokom rozlíšení. Sú najnovším prírastkom v sérii pamäťových kariet PRO Plus, ktorú Samsung prvýkrát predstavil v máji 2015 vo verziách s kapacitou 32 a 64 GB. Najnovšie microSD s kapacitou 128 GB sa vyznačujú špičkovým MLC NAND pamäťovým riešením a podporou UHS-I Speed ​​Class 3 (U3) a Speed ​​Class 10. Ponúkajú tak najvyššiu rýchlosť v tomto odvetví, ktorá dosahuje až 95 MB/s pri čítaní a až 90 MB/s pri zápise dát.

Nové microSD PRO Plus 128 GB sú ideálne pre prémiové smartfóny a tablety. Spĺňajú navyše požiadavky na bezpečnosť, kapacitu, efektívnosť a odolnosť v náročných podmienkach, ktoré sú späté s novo vznikajúcou spotrebnou audio a video elektronikou, ako sú akčné kamery a drony. Pamäťové karty PRO Plus 128 GB zvládajú ukladanie a prenos profesionálnych fotografií a nahrávanie a prehrávanie 4K videí. V akčných kamerách dokážu zaznamenať UHD video až o dĺžke 3 hodiny a 50 minút, alebo 16 hodín a 20 minút v rozlíšení Full HD bez toho, aby bolo nutné vymeniť alebo nahradiť pamäťovú kartu. Okrem toho uložia až 10 940 fotografií alebo 30 670 MP3 piesní na základe odhadovanej užívateľskej konfigurácie.

Pamäťové karty PRO Plus 128 GB sú navrhnuté tak, aby boli kompatibilné s akýmkoľvek zariadením, ktoré má microSD slot. Vyznačujú sa štyrmi vlastnosťami, ktoré spoločnosť Samsung aktuálne vylepšila a ktoré zahŕňajú vodeodolnosť (IEC60529, IPX7), tepelnú odolnosť, odolnosť proti röntgenovému žiareniu a odolnosť proti magnetickým vlnám. Je tak zaručené, že microSD PRO Plus 128 GB fungujú pri teplotách od -25 °C až do 85 °C a prežijú teploty od -40 °C do 85 °C, keď sa práve nepoužívajú. Dáta uložené na karte neovplyvní röntgenové žiarenie a odolajú pôsobeniu 15 000 Gaussovej magnetickej sily (ekvivalent vysokofrekvenčného MRI skenera). Záruka je 10 rokov.

Pre viac informácií o ponuke pamäťových kariet spoločnosti Samsung a o podmienkach ich testovania navštívte www.samsung.com/memorycard.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Canon je jednotkou na celosvetovom trhu digitálnych fotoaparátov s výmennými objektívmi už 17 rokov

27.03.2020 11:48

Spoločnosť Canon s hrdosťou oznamuje, že jej digitálne fotoaparáty s výmennými objektívmi (digitálne zrkadlovky a systémové kompakty) si už 17. rok po sebe udržali najvyšší podiel na svetovom trhu[1]. ...

Tlačové správy

MIMORIADNY BALÍK POMOCI OD SLOVENSKEJ SPORITEĽNE: garancia účtov zadarmo a milión eur na boj s koronavírusom

27.03.2020 11:46

Slovenská sporiteľňa prijíma vzhľadom na aktuálnu situáciu mimoriadne opatrenia, aby minimalizovala negatívny dopad súčasnej krízy na životy svojich klientov a pomohla Slovensku v boji s koronavírusom ...

Tlačové správy

Výrobky z 3D tlače pomôžu proti koronavírusu

27.03.2020 11:42

Technológia 3D tlače sa stáva dôležitým pomocníkom v boji proti nákaze novým typom koronavírusu. Spoločnosť HP Inc. so svojimi globálnymi partnermi pracuje na zjednodušení výroby potrebných pomôcok. P ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_032020

Najnovšie videá