PC REVUE
Image
12.1.2018 0 Comments

Mastercard ocenil šesť výnimočných projektov v oblasti platobných kariet

Spoločnosť Mastercard, jednotka v inovatívnych, pohodlných a bezpečných platbách, opäť ocenila  výnimočné bankové projekty za uplynulý rok. Už tradične sa ocenenie týka špecifických a jedinečných projektov v oblasti platobných kariet na Slovensku.

Ocenené banky si tentoraz odniesli celkovo deväť trofejí v šiestich kategóriách. Slávnostné odovzdanie cien prebehlo v závere konferencie Mastercard Day, ktorá sa konala 11. januára 2018.

„Sme veľmi radi, že si banky a ďalšie inštitúcie vyberajú spoločnosť Mastercard ako partnera pri realizácii svojich inovatívnych projektov. To zodpovedá našej dlhodobej vízii, ktorej cieľom je zjednodušovať zákazníkom ich každodenný život. Nový rok so sebou opäť prináša ďalšie technologické a inovatívne výzvy, na ktoré sa tešíme,“ povedal Miroslav Lukeš, generálny riaditeľ Mastercard pre Slovensko, Českú republiku a Rakúsko.

Predstavitelia slovenských bánk si prevzali počas slávnostného večera viacero ocenení, celkovo v šiestich kategóriách.

 Prehľad odovzdaných ocenení:

Ocenenie

Spoločnosť

Odôvodnenie

Issuer 2017

Slovenská sporiteľňa

Najväčší absolútny nárast objemu transakcií - issuing

Acquirer 2017

Tatra banka

Najväčší absolútny nárast objemu transakcií - Acquiring

Most Effective Marketing Campain 2017

VÚB banka

Kampaň Magnifica

Innovations 2017

Slovenská sporiteľňa, Poštová banka, mBank, J&T banka

Pripravenosť na digitalizáciu platobných kariet do mobilných telefónov

Advisors Special Mention 2017

Slovenská sporiteľňa

Využitie Mastercard Advisors na rast debetného portfólia a prácu s dátami

Priceless Specials 2017

VÚB banka

Najvyšší objem nazbieraných odmien v rámci programu v roku 2017

 

Ocenenie Issuer 2017 získala Slovenská sporiteľňa za najväčší absolútny nárast objemu transakcií za uplynulý rok. Ide nielen o transakcie kartou cez platobné terminály, ale aj cez e-shopy a platobné kiosky. Vydavateľ (issuer) je banka alebo iná finančná inštitúcia, ktorá vydáva kartu držiteľovi.

Cenu Acquirer 2017 získala Tatra banka za najväčší absolútny nárast objemu transakcií u obchodníkov za rok 2017, a to nie len platobnou kartou cez terminály, ale aj pomocou platobných kioskov alebo internetových obchodov. Ocenenie získala ako najúspešnejšia banka, ktorá spravuje sieť platobných terminálov a internetových obchodníkov a pomocou globálnej siete Mastercard zabezpečuje zúčtovanie kartových transakcií.

SEWA_1120218

Za najúspešnejšiu marketingovú kampaň roka Most Effective Marketing Campaign 2017 bola vyhlásená kampaň Magnifica VÚB banky.

Cena Innovations 2017 bola udelená štyrom bankám: Slovenskej sporiteľni, Poštovej banke, mBank a J&T banke za pripravenosť na digitalizáciu platobných kariet do mobilných telefónov.

Ocenenie Advisors Special Mention 2017 získala Slovenská sporiteľňa za využitie Mastercard Advisors k rastu debetného portfólia a prácu s dátami.

Cenu Priceless Specials 2017 získala VÚB banka za najvyšší objem nazbieraných odmien v rámci programu v roku 2017.   

„Aj v roku 2017 sa Mastercard aktívne podieľal na uvedení viacerých zaujímavých inovácií,“ skonštatoval M. Lukeš. Ako dodal, veľmi dôležitým momentom bolo aj podpísanie Memoranda o spolupráci so slovenskou vládou v oblasti rozvoja technologických inovácií vo verejnom sektore. „To pre nás predstavuje možnosť podeliť sa s našimi rozsiahlymi skúsenosťami v tejto oblasti a aj naďalej prinášať  do každodenného života Slovákov komfort, bezpečnosť a spoľahlivosť ako prví,“ doplnil M. Lukeš.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Fotosúťaž, v ktorej zožala celosvetový úspech Slovenka Anna Opinová, znova otvára svoje brány

19.11.2018 00:00

Nápad Anny Opinovej, rodáčky zo Starej Ľubovne, sa pretavil do celosvetovej slávy. Jej fotografia s názvom „Záhadný“, ktorá vznikla náhodou popri svadobnom fotení, totiž zaznamenala nečakaný svetový ú ...

Tlačové správy

World Usability Day 2018: Ako zlepšiť používateľský zážitok v dopravných službách

16.11.2018 14:38

Slovenská User Experience Asociácia (SUXA) v druhý novembrový štvrtok pripravila už ôsmu konferenciu pod hlavičkou celosvetovej iniciatívy World Usability Day (WUD). Chce tak pri príležitosti Svetovéh ...

Tlačové správy

Balíky internetovej televízie Kuki prechádzajú do populárnej „trial“ verzie

16.11.2018 13:51

Používatelia internetovej televízie Kuki si oddnes môžu vyskúšať plnohodnotné balíky služieb počas 14 dní úplne zadarmo. Balíky Kuki malá a Kuki veľká prechádzajú do populárnej formy skúšobnej verzie. ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Daily Web 2018

Najnovšie videáPC forum button