Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Máš nápad? 12. kolo súťaže startupov

Technológie
0

Začínajúce startupy už tradične smerujú do Košíc! Ako premeniť zaujímavú myšlienku na startup?

Ak máte zaujímavý nápad, inovatívny projekt, ktorý by ste chceli ďalej rozvíjať a potrebujete na to vhodné podmienky, podporu, tak určite sa prihláste do už 12. kola súťaže inovatívnych nápadov a projektov s názvom „Máš nápad?“ Rozbehni ho s nami !, ktorú vyhlasuje rektor Technickej univerzity v Košiciach prostredníctvom Startup centra Univerzitného vedeckého parku  TECHNICOM.

Termin registrácie - do 10. decembra 2020

Samotná súťaž sa bude konať dňa 14.12. 2020 (on-line).

Čo môžete získať?

  • umiestnenie Vášho startupu v moderných priestoroch Univerzitného vedeckého parku  TECHNICOMwww.uvptechnicom.sk
  • možnosť podpory zo strany odborných pracovísk, laboratórií a iných zariadení TUKE,
  • účasť startupu na 6 mesačnom akceleračnom programe, súčasťou ktorého je vzdelávanie v oblasti podnikania ( workshopy, webináre) pomoc pri tvorbe podnikateľského plánu, pri získavaní partnerov a potenciálnych investorov, podpora osobného mentora a kouča a ďalšie benefity,

Ako sa prihlásiť do súťaže? Pre prihlásenie sa do súťaže je potrebné vyplniť online formulár na stránke www.startupcentrum.sk, ktorý nájdete v časti Ako sa zapojiť. Vybrané startupy budú mať možnosť využívať motivačné prostredie UVP TECHNICOM. Prostredníctvom špeciálneho pred-inkubačného akceleračného programu „naštartuju“ proces realizácie ich inovatívnych myšlienok – proces premeny myšlienky do komerčne využiteľného produktu alebo služby.

Registrované startupy dostanú informácie ako sa pripojiť a prezentovať svoj projekt on-line.

 

Zobrazit Galériu

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať