Image
14.5.2019 0 Comments

Málo miesta na stole? Samsung ponúka nový monitor Space pre moderné pracoviská s darčekom v podobe štýlovej myši

Spoločnosť Samsung k začiatku predaja svojho najnovšieho monitora s názvom Space Monitor pripravila pre prvých 100 majiteľov z Čiech a Slovenska špeciálny darček. Noví majitelia získajú pokročilú ergonomickú myš MX Vertical od Logitech v hodnote 110 Eur, ktorá im bude odovzdaná alebo zaslaná priamo s monitorom. Space Monitor je moderný a minimalistický monitor určený nielen pre pracovné prostredie, keďže poskytuje úsporný dizajn, ktorý pomôže zlepšiť produktivitu práce. Odporúčaná maloobchodná cena Space Monitora s 27-palcovou uhlopriečku (LS27R750QEUXEN) je 389 Eur a 32-palcovou uhlopriečkou (LS32R750UEUXEN) 489 Eur. Trvanie akcie je do 31. mája 2019 a platí u vybraných predajcov.

Samsung Space Monitor ťaží zo svojho elegantného dizajnu a ponuky funkcií, pretože vám umožňuje zamerať sa na to, čo je na obrazovke, a nie na to, čo sa deje okolo. Minimalistické plne integrované rameno ako jedinečné vstavané riešenie pre úsporu priestoru je možné jednoducho pomocou zverákového úchytu prichytiť priamo k doske stola, a získať tak na pracovnom stole viac miesta pre maximálnu produktivitu. Polohu monitora je možné jednoducho nastaviť a upraviť. Keď monitor práve nepoužívate, jednoducho ho pritlačíte ku stene a skladujete ho naplocho pri stene.

Space Monitor vďaka svojmu ergonomickému nastavovaniu, sprístupneniu portov a diskrétnemu systému vedenia káblov zlepší vzhľad aj funkčnosť akéhokoľvek pracovného miesta alebo domácej kancelárie. Vďaka novej koncepcii v porovnaní s bežným monitorom s ekvivalentnou veľkosťou ponúka Space Monitor až o 40 % viac využiteľnej plochy – a vďaka tomu je oveľa jednoduchšie udržiavať čistý pracovný stôl. Zároveň sa zmenšil nevyužitý priestor o 94 %.

Okrem estetického vzhľadu ponúka Space Monitor aj vysoký výkon s celou škálou funkcií. 27-palcový model ponúka rozlíšenie QHD, ktoré zaručuje neuveriteľne detailný a ostrý obraz, zatiaľ čo 32-palcový model dokáže zobraziť obsah v rozlíšení 4K UHD. Oba modely ponúkajú vysoký jas a zobrazenie viac ako miliardy odtieňov farieb, čo využijete pri prezeraní fotografií, sledovaní videí a hraní hier so živými detailmi a ohromujúcim kontrastom.

Vzhľad, ktorý vyhovuje akémukoľvek nastaveniu

Space Monitor ponúka užívateľom jedinečný ramenový stojan, ktorý je možné skryť za tenký rámik monitora. Pri použití stojanu je možné monitor jednoducho sklopiť alebo prisunúť bližšie k užívateľovi. Monitor je taktiež možné spustiť na úroveň dosky stola, pričom funkcia nulovej výšky upraviteľného stojanu spoločnosti Samsung umožňuje maximálnu všestrannosť pri nastavení uprednostňovanej polohy pre sledovanie. Vďaka stojanu je sledovanie obrazovky nielen omnoho pohodlnejšie, ale taktiež sa netreba zaoberať s usporiadaním káblov, pretože napájací kábel aj HDMI káble sú vedené v ramene, čo zaručuje čistý, flexibilný vzhľad.

Autor: Samsung

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

CZ: Jednoduché spôsoby, ako zabezpečiť údaje na „fleške“

23.08.2019 19:02

Přenosné USB disky jsou užitečné jak v běžném, tak i profesionálním životě.  Data, které na ně ukládáme jsou často cenná a důvěrná. V zájmu jejich bezpečnosti je vhodné používat média uvážlivě a řádně ...

Tlačové správy

V letnej sezóne 2019 volajú Slováci najviac z Rakúska, píšu správy z Česka a v dátach stále vedie Chorvátsko

23.08.2019 18:39

Roamingové štatistiky za jún a júl 2019 ukazujú odlišné správanie zákazníkov ako v minulej sezóne. Dovolenkové destinácie sa opäť prejavili, no medziročný posun vo využívaní služieb prináša nové postr ...

Tlačové správy

Samsung spúšťa predaj svojich najnovších vlajkových lodí Galaxy Note10+ a Note10

23.08.2019 10:34

Všetci fanúšikovia populárneho smartfónu s perom už nemusia na nič čakať. Od dnešného dňa, piatku 23. augusta, si totiž môžu kúpiť najnovšie vlajkové lode radu Galaxy Note – smartfóny Note10+ a Note10 ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

eFocus_2019

Najnovšie videá