Image
19.12.2019 3 Comments

Malá tajná domáca bezpečnostná HD kamera za 89 dolárov

HD Mask je malá tajná domáca bezpečnostná kamera s vysokým rozlíšením, ktorá vám umožní sledovať váš domov 24 hodín denne a 7 dní v týždni priamo z mobilného zariadenia pomocou sprievodnej aplikácie pre smartfóny, ktorá je k dispozícii pre platformy iOS aj Android. Bezpečnostná kamera sa pripojí k domácej sieti a poskytuje prístup cez cloud.

HD Mask je skrytý vo vnútri USB nabíjačky telefónu, takže nebude pútať pozornosť. Navyše počas nahrávania môžete nabíjať aj svoj telefón či ďalšie zariadenia. Jednoducho ju môžete zapojiť do zásuvky a bez problémov pripojiť k svojmu zariadeniu (telefón, počítač, tablet). 

Okamžite môžete začať nahrávať, a to v nepretržitej slučke alebo pomocou detekcie pohybu, keď niekto vojde do miestnosti. Môžete takisto vysielať živé prenosy na diaľku kedykoľvek, dokonca aj v noci. Kamera je vybavená objektívom s uhlom 75°. HD Mask si možno kúpiť za 89,99 dolára.

Zdroj: geeky-gadgets.com.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Bezpečnosť

Aplikácia, ktorá vám prezradí, či vás špehujú inteligentné zariadenia v okolí

25.02.2020 00:00

Tím výskumníkov z univerzity Carnegie Mellon predstavil aplikáciu Internet of Things Assistant, ktorej úlohou je určiť, aké inteligentné zariadenia sú vo vašom okolí a špehujú vás. Môže ísť o verejné ...

Bezpečnosť

DARPA pripravuje v rámci programu Gunslinger projekt „lietajúcej zbrane“

20.02.2020 00:03

V rámci programu Gunslinger sa budú vyvíjať a demonštrovať technológie, ktoré umožnia vytvoriť vzdušný taktický raketový systém, schopný podporiť rôzne misie. Mal by spájať vysokú ovládateľnosť raketo ...

Bezpečnosť

Hackeri by mohli odstaviť satelity alebo ich premeniť na zbrane

17.02.2020 00:04

V januári sa spoločnosť SpaceX stala prevádzkovateľom najväčšej aktívnej satelitnej konštelácie na svete. Tá pozostáva z 242 satelitov obiehajúcich okolo planéty, v nasledujúcom desaťročí ich chce fir ...

3 Comments

 1. cloud reakcia na: Malá tajná domáca bezpečnostná HD kamera za 89 dolárov
  3.1.2020 12:01
  Možno by bolo fajn doplniť informáciu, či je možné použiť bežné cloudové úložiská alebo bude užívateľ zase dotlačený založiť a ZAPLATIŤ si účet striktne v cloude výrobcu.
  Reagovať
 2. zbytocnost, rovnako ako vsetky sukromne kamery reakcia na: Malá tajná domáca bezpečnostná HD kamera za 89 dolárov
  23.12.2019 09:12
  kamera sa hodi maximalne na to, aby ste sledovali vaseho partnera, pripadne deti. Ak by bol v byte zlodej a hoci vam aj zakyval do kamery, pri dnesnom pravnom systeme vam vsetci povedia, ze to moze sluzit maximalne ako nepriamy dokaz, ak vobec.
  Reagovať
 3. zasuvka reakcia na: Malá tajná domáca bezpečnostná HD kamera za 89 dolárov
  19.12.2019 16:12
  a čo naše elektrické zásuvky? pasuje to aj do nich?
  Reagovať

Vyhľadávanie

Gopas .Net DevDays 2020 - 24.4.2020

Najnovšie videá